Opinie o Cekal Recruitment w Portsmouth

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cekal Recruitment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cekal Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cekal Recruitment w Portsmouth

Firma jak firma. Nie wszystkie oferty ma jakieś super ale znalazła dla mnie pracę ( facet) gdzie inne firmy nie mogły

Iwona

@Karolina 22rozumiem, że jesteś zadowolona ze współpracy z Cekal Recruitment? Co więcej możesz nam powiedzieć o Twoim doświadczeniu z firmą?

Sylwia

Rekrutacja dobrze prowadzona - za to firma Cekal odpowiada.

Kat

Firma jest wporządku, nie miałam problemów

Pysia

Wszystko za pięknie. Co się za tym kryje, lepiej swoją skórę oszczędzić. Byłam, widziałam lepiej nie zaczynać.

Karolina 22

Wyjechalam do pracy do domu opieki przez Cekal I bylo tak jak mowili. Przez pierwsze 3 miesiace nie placilam podatku ( cos z kwota wolna od podatku) I wyszlam bardzo dobrze (mieszkanie minus 280 na miesiac). Pozniej wszedl mi podatek ale I tak da sie dobrze odlozyc Nie rozumiem tych co pisza ze nie moga odlozyc. Moze trafili do jakis innych domow.

Mateusz

Pracuję przez Cekal w domu opieki w Brightom i to jest duży prywatny dom...

Zuzia

Długo szukałam pracy i odezwał się do mnie Ontos, BiW agencja , agencja tego oszusta Marek Sas co zmienia nazwy firm chyba co miesiać bo myśli że Polacy są naiwni. Ze wszystkich wymienionych jedynie Cekal wykazał sie profesjonalistą. Już w rozmowie wiedziałam że wiedzą co mówią. Wiem że otwierają przedstawicielstwo w Rumunii to chyba nie taka mała firma. Zresztą jako jedyni zaoferowali mi pracę w opiece za 500 GBP na rękę na tydzień tylko nie mam prawa jazdy a trzeba jeździć samochodem tej babci... szkoda

Justyna opiekunka

Ja pracuje w małym domu i nie dla caring homes czy bupa ( ci dopiero mają złą opinię wystarczy wpisać w google) i na szczeście Cekal nie współpracuję z nimi bo pytałam) Do caring homes rekrutuję ONTOS, jakieś B i W i jeszcze jakieś, wiem bo mnie chcieli wcisnąć tam na siłe jak gadałam z Ontosem. Te 2 agencje też mają zlą opinie wystarczy Pan google... Cekal mi osobiscie bardzo pomógł ale nie można wszystkim dogodzić

były opiekun

Cekal to mała agencja, ma marne oferty do małych domów opieki, gdzieś na uboczu za marne parę funtów i drogie mieszkania. Do tego sposób rekrutowania zostawia wiele do życzenia. Wejdźcie na ich stronę internetową, same superlatywy, a tak na prawdę życie w UK jest koszmarnie drogie: zarobicie 1200 funtów, 80 dacie na ubezpieczenie, 400 na pokój, 250 na jedzenie, bo jak się pracuje w domach opieki to nie ma opieprzania się. Najlepiej iść do dużych korporacji jak Caring Homes, Bupa, ale Cekal do nich nie rekrutuje, oni mają tanie mieszkania i wiele lokalizacji.

Ja wyjechałam z Cekala do Anglii i nie jestem zadowolona. Pracodawca wcale się mną nie przejmuje, pokój mam mały, ciasny i zimny za który płacę 80 funtów tygodniowo przy głodowej stawce 7,40. W pracy jedzenie miało być za darmo, ale nie jest i dom leży na uboczu tak więc daleko do jakiejkolwiek cywilizacji. Oszaleć można. Do tego brak szkoleń w pracy, a wymagania z kosmosu. Pracuję 40 godzin tygodniowo, po odliczeniu jedzenia, pokoju zostaje mi 350-400 funtów na rękę, a miało być więcej a praca na nursingu bardzo ciężka. Do tego na wszystkim oszczędzam, ale tak się żyć nie da! W domu opieki gdzie pracuję jest sporo Rumunów, a to sama patologia: donoszą, podkopują autorytety innych i kradną jedzenie z kuchni, robią syf w około siebie. Jak jedziecie do domów opieki to pytajcie się czy zatrudniają Rumunów.

Przemek

Drugi raz pracuję dzięki nim w domu opieki. Raz pracowałem w malej wsi a teraz w dużym mieście, nie ma na to reguły niestety.

Ja miałam rozmowę po angielsku i jadę do pracy w połowie lutego. Z tego co widziałam na stronie www to dom opieki jest duży

Praca nie należy do łatwych ale jeżeli ma się zgrany team wówczas praca jest dużo lżejsza. Wszystko zależy od podejścia

Nie wszyscy się nadają na opiekunke osoby starszej, fakt praca nie jest łatwa ale jak są spoko pracownicy to wszystko się samo układa

Zofia

Cekal jest spoko pracuje dzięki nim jako live in carrer

Cekal jako jedyny pomógł mi wyjechać do pracy a nie jest łatwo wyjechać jako opiekun osób starszych bedąc facetem...

Elżbieta

Podobno w PL DIRECT RECRUIT LTD tyle obiecał ludziom Marek Sas ten oszust... Cekal mi osobiście pomogł i mają fajną stronę nową gdzie jest wzór umowy o pracy z biurem pośrednictwa pracy.

staszek

no tak, to prawda, mają tez większośc ofert jako opiekunka w domu opieki i czesto to się wiąże z wyjazdem do Anglii właśnie.

Katarzyna 25

Firma Cekal jest bardzo dobra i mają spoko oferty

Zostaw merytoryczną opinię o Cekal Recruitment - Portsmouth

• Jak się pracuje w Cekal Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Cekal Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cekal Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cekal Recruitment?

Kandydaci do pracy w Cekal Recruitment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cekal Recruitment