Opinie o Cekal Recruitment w Portsmouth

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cekal Recruitment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cekal Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cekal Recruitment w Portsmouth

Stella

Podpowiedzcie jakie wymagania stawia agencja na początek? Na jakim poziomie trzeba znać niemiecki?

MalaK

Monika2233 - daj znać jak będziesz na miejscu, wiem że Cekal ma wiele hoteli, ciekawe gdzie trafisz, daj znać na kaskamala@wp.pl

Monika2233
@MalaK

Ok dam ci znać bo jedziemy z końcem kwietnia do hotelu pod Londynem

BETI
@Monika2233

Czesc..dziewczyny dajcie znac jak juz tam bedziecie bo szukam pracy w hotelu i tak naprawde tez informacji czy biuro Cekal jest ok.mam na mysli warunki i dojazd do pracy itd.dzieki prosze na maila beatrycze1979@interia.p

Aneta
@BETI

Pracuję dzięki Cekal w hotelu w Szkocji i praca jest ok chociaż do lekkich nie należy za to mamy darmowe wyżywienie nawet w dni wolne od pracy

carerka

Pracuje od ok pol roku jako live-in carer dla Loga Care. Zaaplikowalam na ogloszenie Cekal. Pan z Cekala pomógł na początku z formalnosciami i umowieniem rozmowy rekrutacyjnej przez telefon z osobą z Loga Care. Po rozmowie zaproszeno mnie na 3 czy 4 dniowe szkolenie z nieodpłatnym zakwaterowaniem w domu treningowym. Na ofertę pracy czeka się wlasnie w tym domu, nie trzeba płacić nawet jeśli oferty nie ma przez kilka dni. Moja koleżanka pojechała do klienta już następnego dnia po zakończeniu treningu. Ja czekalam 3 dni, ktoś inny ponad tydzień tak więc bardzo roznie bywa ale ponoć teraz bardzo potrzebuja opiekunów. Ogolnie Loga jest w miare w porządku. Wyplata jest zawsze na czas czyli ostatniego dnia miesiąca ale ponoc w innych firmach płacą trochę lepiej. Zdecydowanie kuleje tez komunikacja z paniami z biura które powinny nam we wszystkim pomagać i zachecaja do kontaktu w razie jakichkolwiek problemów. Fakt jest taki ze często trzeba dobijać się do nich kilka razy bo nie raczą odpowiedzieć wiec albo odpowiedzą po kilku dniach albo wcale. Zdarza im się też odpowiedzieć tego samego dnia ale to zależy jak problematyczne dla nich jest Twoje pytanie czy prosba. Nie ma też co liczy na urlop na Wielkanoc albo Boże Narodzenie w pierwszym roku pracy. Nie zgodzą sie nawet na jeden. Ogólnie to czy jest ciężko czy nie zależy od klienta na jakiego się trafi. Są spokojne osoby, wymagajace tylko przygotowania posilku i małej pomocy, ale są też wcielenia diabla które doprowadza Cię do płaczu każdego dnia. Także licz na szczęście i ruszaj śmiało :)

@carerka

Praca live in care nie należy do łatwych ale można trafić na fajne osoby starsze to fakt. Bardzo fajnie opisała to ta Pani

Aurelia

Witam widzialam ze trzeba miec referencje np z poprzedniej pracy i od kolezanki a co jesli wczesniej nie pracowalam i bylaby to moja pierwsza praca ?

@Aurelia

wówczas refefencję mogą pochodzić od Pani nauczyciela/wychowawcy

Aurelia
@Cekal Recruitment

Jeśli już zakończyłam edukację to mam szukać wychowawcy aby wystawił mi referencje ? :O

@Aurelia

W takim przypadku referencję mogą pochodzić od Pani koleżanki lub kolegi i są to tak zwane personal references

zastanawiające...

Ktoś to jest na 100% uczciwy nie stosuje wylewnych wyjaśnień i nie stosuje tzw. "metody wybielania się na forum". Zawsze trzeba powiadomić o wszelkich ewentualnościach związanych na miejscu pracy, a nie zapewniania kogoś w czymś, co później na miejscu jest odmienne albo pokrywa się tylko w połowie. Ktoś, kto jedzie za granicę w celach zarobkowych, przelicza każdy tzw. grosz, ważne jest, czy jest komunikacja miejska, czy jest się narażonym na taksówki, czy zgadza się proponowana ilość godzin pracy czy jest oferowane znacznie mniej tych godzin, czy jest możliwość nadgodzin, jak może wyglądać zakwaterowanie, a nie utwierdzanie, że opcja zakwaterowania jest już ustalona, czy sklep, jest oddalony 1-2 kilometry od miejsca pracy czy więcej, czy jest darmowy dostęp do wifi czy trzeba sobie kupić internet, itp. Zadawaj pytania, aby uniknąć rozczarowania.

Pani(usunięte przez administratora) oraz Pan (usunięte przez administratora) niestety nie posiadali osobowosci do pracy jako opiekunowie. Osobiście pracowałem dla tej firmy przez około 4 lata. Państwo zostali poinformowani o tym że dom opieki posiada 5 pracowniczych domów i nie wiadomo do którego Państwo trafią Wszystkie pokoje 1 osobowe mają własne pokoję z łazienką i prysznicem. Zaoferowany pokój 2 osobowy miał łazienkę na korytarzu. Państwo go nie zaakceptowało. Jedną ze skarg Pana (usunięte przez administratora) był brak telewizora w pokoju. Dom opieki zaoferował Państwu pokój 2 osobowy tak jak Państwo tego wymagało. Pan (usunięte przez administratora) nie znał j. angielskiego na tyle dobrze aby móc pracować jako opiekun jednak dom opieki zaryzykował i dał Panu szansę pracy. Poprzedni klient ( dom opieki ) nie zaoferował Państwu pracy pisząc: ''I just finished the interview by Skype of the candidates, Unfortunately they are unsuccessful. They didn’t understand most of the questions and they found really hard to answer what they were asked. Positive note, (usunięte przez administratora) seemed very friendly, with a good attitude and interest to work in care. I could consider her in the future if her communication skills improve''. To był jedyny dom który Państwa zaakceptował....pomimo słabej znajomości j. angielskiego. Niestety ostatni raz zdecydowaliśmy się dać szansę komuś kto raz nie przeszedł rozmowy po angielsku. Państwo nie rozumiało co pracownicy domu opieki starało się Państwu wyjaśnić a gdzie brak wspólnego języka tam jest niestety złość Dziękujemy za współpracę i nie zapraszamy ponownie.

Oszukani i zawiedzeni

Zostaliśmy oszukani co do warunków mieszkaniowych i pracy przez Tomasza. Jest bardzo nerwowy i chamski człowiek ,który nie potrafi powiedzieć słowa przepraszam ...Więcej później .

@Oszukani i zawiedzeni

(usunięte przez administratora)oraz (usunięte przez administratora) ( para) niestety nie posiadali osobowosci do pracy jako opiekunowie. Osobiście pracowałem dla tej firmy przez około 4 lata. Państwo zostali poinformowani o tym że dom opieki posiada 5 pracowniczych domów i nie wiadomo do którego Państwo trafią Wszystkie pokoje 1 osobowe mają własne pokoję z łazienką i prysznicem. Zaoferowany pokój 2 osobowy miał łazienkę na korytarzu. Państwo go nie zaakceptowało. Jedną ze skarg Pana (usunięte przez administratora)był brak telewizora w pokoju. Dom opieki zaoferował Państwu pokój 2 osobowy tak jak Państwo tego wymagało. Pan (usunięte przez administratora)nie znał j. angielskiego na tyle dobrze aby móc pracować jako opiekun jednak dom opieki zaryzykował i dał Panu szansę pracy. Poprzedni klient ( dom opieki ) nie zaoferował Państwu pracy pisząc: ''I just finished the interview by Skype of the candidates, Unfortunately they are unsuccessful. They didn’t understand most of the questions and they found really hard to answer what they were asked. Positive note, Maria seemed very friendly, with a good attitude and interest to work in care. I could consider her in the future if her communication skills improve''. To był jedyny dom który Państwa zaakceptował....pomimo słabej znajomości j. angielskiego. Niestety ostatni raz zdecydowaliśmy się dać szansę komuś kto raz nie przeszedł rozmowy po angielsku. Państwo nie rozumiało co pracownicy domu opieki starało się Państwu wyjaśnić a gdzie brak wspólnego języka tam jest niestety złość Dziękujemy za współpracę i nie zapraszamy ponownie.

Chcemy prawdy.

A może więcej prawdy .

(usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) ( para) niestety nie posiadali osobowosci do pracy jako opiekunowie. Osobiście pracowałem dla tej firmy przez około 4 lata. Państwo zostali poinformowani o tym że dom opieki posiada 5 pracowniczych domów i nie wiadomo do którego Państwo trafią Wszystkie pokoje 1 osobowe mają własne pokoję z łazienką i prysznicem. Zaoferowany pokój 2 osobowy miał łazienkę na korytarzu. Państwo go nie zaakceptowało. Jedną ze skarg (usunięte przez administratora) był brak telewizora w pokoju. Dom opieki zaoferował Państwu pokój 2 osobowy tak jak Państwo tego wymagało. (usunięte przez administratora) nie znał j. angielskiego na tyle dobrze aby móc pracować jako opiekun jednak dom opieki zaryzykował i dał Panu szansę pracy. Poprzedni klient ( dom opieki ) nie zaoferował Państwu pracy pisząc: ''I just finished the interview by Skype of the candidates, Unfortunately they are unsuccessful. They didn’t understand most of the questions and they found really hard to answer what they were asked. Positive note, (usunięte przez administratora) seemed very friendly, with a good attitude and interest to work in care. I could consider her in the future if her communication skills improve''. To był jedyny dom który Państwa zaakceptował....pomimo słabej znajomości j. angielskiego. Niestety ostatni raz zdecydowaliśmy się dać szansę komuś kto raz nie przeszedł rozmowy po angielsku. Państwo nie rozumiało co pracownicy domu opieki starało się Państwu wyjaśnić a gdzie brak wspólnego języka tam jest niestety złość Dziękujemy za współpracę i nie zapraszamy ponownie.

Monika2233

My razem z chłopakiem jedziemy do pracy do hotelu przez Cekal nie do domu opieki ale hotel nam oferuje pokój hotelowy jako accommodation. Osobiście nie rozważałam pracy w opiece bo to są pampersy itd to juz wolę nosić tacki dla gości :)

@Monika2233

Pracowalam w hotelu w Anglii trzy lata temu.Praca też nie nalezy do najlżejszych.Musisz wysprzątać pokój w 20 minut .Samo założenie wielkiej poszewki na kołdrę tyle zajmuje Mycie ubikacji też jest smierdząca sprawą i nie zawsze wyglada to ciekawie,wiec nie wiem co lepsze . W każdym razie życzę powodzenia .Może tam gdzie traficie nie bedzie tak źle.Pozdrawiam

Iwona

@J.O, aplikowałeś? Co możesz powiedzieć o rekrutacji? Jak ze znajomością języka angielskiego? Na jakim poziomie trzeba zna, aby móc aplikować? @Oszukani i zawiedzeni, a jakie warunki mieszkaniowe panowały? Podzielcie się informacja z innymi użytkownikami forum. Czy wynagrodzenie jest przelewane raz w tygodniu na konto pracownika? Jaka jest atmosfera wśród pracowników Cekal Recruitment?

@Iwona

Jeszcze nie aplikowałam ,zamierzam za dwa miesiące ,ponieważ jeszcze do końca maja mam naukę w szkole językowej i jestem zoobowiązana umową.Nie wiem czy z moja znajomością języka dam rade .Mam słabe b1,ale bede próbować

J.O

Czy ze słabym angielskim B1 mam szanse na pracę do domu opieki ?Dodam ,że cały czas się uczę języka a wyjechać chciałabym za dwa miesiące .Pozdrawiam

@J.O

Witam, Zawsze można spróbować i przystąpić do interview. Być może za nisko się Pani ceni :)

@Cekal Recruitment

Może tak być ,dziękuje :-)

malwina

UWAGA na tą firmę! Nie wiem w jaki sposób omijają prawo, ale pobierają opłaty za tzw. "tłumaczenie dokumentów" co w rzeczywistości jest po prostu opłatą za pośrednictwo. Te same oferty co oni mają inne agencje, gdzie nie trzeba płacić za wyjazd!

@malwina

Witam, Biura pośrednictwa pracy mogą pobierać opłaty za tłumaczenie dokumentów na j. angielski nie zaś za pośrednictwo pracy. Obowiązkowe tłumaczenie dokumentów dotyczy jedynie pracy w hotelach a nie w opiece nad osobami starszymi. Ponieważ do hoteli wyjeżdżają głównie młodzi ludzie prosilibyśmy Panią Malwinę aby następnym razem sprawdziła za co biura mogą pobierać opłaty

Zero opłat
@malwina

No własnie , a dlaczego ktos nie może sobie tego przetłumaczyć na własna ręki tylko agencje jest tak pomocna ?Każdy sposób jest dobry żeby zarobić na Polaku który chciałby jak najszybciej wyjechać ?Z tego co mi wiadomo agencji nie mają prawa pobierać opłat -One i tak zarabiają na człowieku i to nie male pieniądze a wręcz duże .

Wiki
@Cekal Recruitment

A ile wynoszą te opłaty ?

Justyna

Mam pytanie na jakim poziomie trzeba znać język angielski?

@Justyna

Witam, Interview z pracodawcą angielskim głównie odbywa się przez telefon a pracodawca pyta np dlaczego praca w Anglii, jak spędziła Pani dzień, czy ma Pani doświadczenie na stanowisku, od kiedy i na jak długo chce Pan/Pani wyjechać do pracy. Są to pytania przykładowe jednak należy odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy mój poziom j. angielskiego jest wystarczający do wzięcia udziału w interview ( przez telefon) w tym języku ?

bra

Chciałabym wyjechać do pracy do Angli lub Szkocji (okolice maja 2018) - zastanawiam się nad firmą Cekal, widziałam ich ogłoszenia i wydają się dosyć konkretne. Nigdy wcześniej nie pracowałam za granicą: czy mój angielski do tego typu pracy będzie wystarczający (B1+)? czy praca w domach opieki jest bardzo obciążająca fizycznie i psychicznie? czy w domach opieki pracuje dużo osób z Polski? czy trzeba mieć zabezpieczenie finansowe na pierwszy miesiąc życia w Anglii? Jeśli ktoś z Was już pracuje z firmą Cekal - proszę podrzućcie trochę informacji! Jeśli ktokolwiek chciałby się wybrać do pracy w tym terminie - razem raźniej - piszcie do mnie bernadeta.6@wp.pl - pozdrawiam! :)

Moniaaa

Ja też pracuję jako opiekunka ale w domu opieki i nie jest źle chociaż faktycznie mogliby więcej coś płacić za nadgodziny ( w moim domu jest 8 funtów cały czas) nie ma rewelacji ale przynajmniej są godziny :)

Marcin K

Ja pracuje w opiece nad osobami starszymi i tam można pracować ile h się chce to może lepiej było aplikować do opieki chociaż to nie to samo co hotel

Rio

Bardzo nie zadowolony z usług firmy cekal. Pan który "pomagał" mi z wyjazdem do UK do pracy, ZAPEWNIAŁ, że otrzymam tyle godzin ile potrzebuje a nawet i więcej. Moim najwiekszym warunkiem był wyjazd w celu zarobkowym, czyli na pół roku z zapewnionymi 55 godzinami tygodniowo. Po przyjeżnie pierwsze co usłyszałem od menagera, że nie mogę tyle pracować, ale "zobaczą co da się zrobić". Później było już tylko gorzej... Agencja ściągała nowych ludzi do pracy, a pracownicy wyrabiali po 35/39 godzin tygodniowo, chociaż w kontrakcie napisane jest czarno na białym, że zapewniają nam 44 - oczywiście ten argument nie docierał do nikogo i w dalszym ciągu jak godzin nie było tak nie było. Czara się przelała, kiedy zostałem przeniesiony do innego miejsca, gdzie jak ZAPEWNIALI tym razem to i nawet 60 godzin wyrobie. Jaka była rzeczywistość!? Dzielony pokój z łazienką za TĄ SAMĄ CENE (co poprzednio każdy pracownik miał pojedyncze) i najlepsze.... 28 do 34 godzin tygodniowo.... A wręcz było mi obiecane nie 55 a 60. Kłamstwa i tylko kłamstwa, agencja umywa ręce od problemów tłumacząc, że nie ma sezonuów itp. Zanim kogoś wyślecie do obcego kraju obiecując mu nadgodziny, powinniście informować, że owe nadgodziny owszem zrobić można, ale po 4 miesiącach od przyjazdu kiedy to będą odpowiednie sezony do wyrabiania nadgodzin. Koniec końców się zwolniłem, szukam pracy na własną rękę, ale brak zaufania i niesmak do firmy pozostał. Nie pozdrawiam

@Rio

Witam serdecznie, Rozumiemy Pański żal jednak hotel robił co mógł aby zapewnić Panu godziny pracy. Należy pamiętać że w hotelu pracuję kilkadziesiąt osób i zawsze z końcem sezonu jest mniej godzin. Nie otrzymał Pan takiej ilości godzin jaką by Pan chciał jednak zwolnił się Pan po miesiącu tak więc nawet nie dał Pan szansy hotelowi. Staraliśmy się Panu pomóc oraz hotel jednak brak cierpliwości z Pana strony zaowocował Pańską rezygnacją. Na ponad 20 wysłanych osób do tego hotelu jedynie Pan się zwolnił

Olga

według mnie wszystko z tą firmą jak najbardziej w porządku

Dla jasności, firma Cekal nie rekrutuje dla firmy Enviva Care

Justyna

Jedzie ktoś w najbliższym czasie? Razem raźniej :)

Iwona
@Justyna

Cześć. Wybieram się we wrześniu z Cekalem do pracy, chcę lecieć najdalej 25.09.17 w poniedziałek, bo od wtorku mam zacząć szkolenie. Jeśli jesteś zainteresowana to odezwij się na maila: uroda-z-sieci@wp.pl Mi też byłoby raźniej z kimś tam jechać. Pozdrawiam IWONA

Chcę wyjechać we wrześniu,wybiera się ktoś?Mój mail annapol77@o2.pl

Veronika
@Iwona

Hej, możesz później napisać, jak tam to szkolenie..i w ogóle praca? Bo też się zastanawiam nad tą agencją, ale cały czas się waham... Pozdrawiam

Damian

Czy ktoś pracował lub pracuje przez Cekal w domu opieki w Halsmere? Dostałem tam oferte, ale nigdzie nie ma opini na temat tego domu opieki. Może ktoś się wybiera tam do pracy? Dzięki za wszelkie info:)

Witam, jest tu ktoś kto również myśli o wyjeździe? Razm było by raźniej :)

Damian
@Marta

Cześć Ja się właśnie zastanawiam nad wyjazdem:)

Magda
@Marta

Witam, ja również myślę o wyjeździe ale dopiero w okresie od października. Muszę do tego czasu zakończyć parę spraw i przygotować się do wyjazdu. Razem na pewno raźniej tylko jak można się skontaktować?

Krysia
@Magda

Ja też chce jechać od października.moj e-mail krystynajackowska@o2.pl,może razem się wybierzemy!!!

Paulina
@Krysia

Witam, ja także zastanawiam się nad wyjazdem, jednak planuje najwcześniej od listopada :)

Joas

I jak się Pani pracuje z Enviva. Proszę o kontakt do Pani, też planuje tam wyjechać.

Zostaw merytoryczną opinię o Cekal Recruitment - Portsmouth

• Jak się pracuje w Cekal Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Cekal Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cekal Recruitment?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 18 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cekal Recruitment?

Kandydaci do pracy w Cekal Recruitment napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cekal Recruitment