Kabanos

Opinie o Kabanos

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Kabanos sytuacja w przedsiębiorstw

Czy sa szkolenia dla nowych pracowników ? Słyszałem że firma ok

veva

Dobré ráno....chcem sa opýtať,kde nájdem ,koľko bodov mam na Vašej kartičke,za nákup za body.....Nemôžem to nájsť...Ďakujem

Aneta

Nikt nie odniósł się do mojego pytania, więc pozostaje mi je ponowić. Czy ktoś jest w stanie odnieść się do wynagrodzenia otrzymywanego w Kabanosie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kabanos się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Aneta

Na pewno jest wiele plusów z tego co wymieniłeś @biuro. Pozostaje tylko kwestia wynagrodzenia. Skoro w Kabanos doceniają jak ktoś się stara i pokazuje, że sam potrafi coś zdziałać, to czy można liczyć na podwyżkę? To bardzo ważne informacje dla innych, tym bardziej, ze startuje się z najniższego pułapu.

biuro

Praca w biurze w Kabanosie jest na prawdę w porządku. . Pieniądze sa adekwatne do wykonywanej pracy. Jesli cos umiesz to dostaniesz normalne wynagrodzenie, jeśli jestes zielony to tez sie nie spodziewaj sie kokosów. Dodatkowo to nie jest praca dla kogos kto czeka tylko zeby się palcem pokazało co ma robić, bardziej sam człowiek musi myśleć co ma zrobić. Umowa o prace jest, na najniższej krajowej. Plus wielki pieniadze sa zawsze na czas, nie czeka się aż szef bedzie miał czas dla Ciebie, tylko idzie do kasy i pracownik Ci wypłaca. Atmosfera jest rożna, zalezy od humorku szefowej, ale szanują sobie dobrych pracowników. Imieniny szefa, szefowej to zaprosza biuro na obiad. Za całokształt +4 , polecam

Aneta

Jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w Kabanos. Co uważasz za największy plus w swojej pracy?

hgjk

@ romek - z tego co mi wiadomo, to nie ma na chwile obecną żadnycvh propozycji pracy od firmy Kabanos

nick

Tutaj są aktualne oferty pracy: http://kabanos.biz.pl/pl/strona/9/kariera

wóz

Czy koń rządzi hurtownią w Żywcu ?

sey

Jest ok !

rzeczliwy

a tak na poważnie ....... czy właściciele nauczyli się po ukraińsku???? czy może dalej po spytkowicku ;-)

kierowca

Pracuje jako kierowca na krajowce, zarobki nie są najgorsze. Uzależnione od tonazu jaki sie wiezie, atomosfera w porzadku. Normalny pracodawca. Nie wiem skad te negatywne opinie tutaj

Adam 901

Ale dlaczego nie polecasz tego zakładu???

Zosia

Nie polecam nikomu tego zakładu !!!

Adam 901

A jak finansowo w tym zakładzie? I jakie tempo pracy?

Adam 901

Witam. Pracujesz tam albo pracuje ktoś znajomy tamę Jablonce? Jak tam zarobki i wogoke?

Adam901

Ale jak z zarobkami i jacy ludzie tam pracuja czy sa ok czy hamy???

lazik

czemu negatywne opinie zostaly wykasowane, cenzura?!

Adam 9011

A jak jest na zakladzie w Jablonce bo wlasnie sie tam wybieram a nie wiem jak przygotowac sie psychicznie? I jak zarobki...

Zostaw merytoryczną opinię o Kabanos - Jabłonka

• Jak się pracuje w Kabanos?

Zobacz opinie na temat firmy Kabanos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kabanos