Opinie o Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak w Legnica

pracownicy grupy interwencyjnej są zmuszani do transportowania starych przyczep campingowych które są często pordzewiałe a opony sparciałe ze starości.Szefostwo świadomie naraża swoich pracowników na niebezpieczeństwo które może skutkować wypadkiem na drodze.A kiedy odmawiano transportowania takiej zdezelowanej przyczepy straszono utratą pracy.

bgdi

najgorsza firma jak moze byc takiego dziadostwa jeszcze nie widzialam

zorientowana

Witam. Czytam te ostatnie wpisy i śmiech ogarnia mnie pusty, niestety większość tego co tu napisaliście to prawda. Nie ma co ukrywać, ale WIW-BUD jako firma nie przedstawia sobą już niczego. Osoby nią zarządzające to kompletni dyletanci; wiem o tym doskonale bo z nimi pracowałam i znam ich osobiście. Obecny szef ochrony tomuś to typowy wazeliniarz bez żadnych kompetencji, ale skąd ma je mieć skoro swoją edukację zakończył na poziomie zawodowym. Swoja "karierę" zbudował na donoszeniu, nie inaczej jest obecnie. Oj mogłabym napisać wiele ciekawych rzeczy na jego temat o których Waszak nie wie, a na pewno by go zaciekawiły. Generalnie nie życzę nikomu kontaktu z tymi ludźmi bo szacunku do człowieka nie mają żadnego, a nosy zadzierają bardzo wysoko. Pozdrawiam

Nie powiązana z firmą
@zorientowana

Chciałabym poznać tę szczegóły,bo niestety poznałam (usunięte przez administratora) i wydaje mi się że próbuje ukryć jaki jest naprawdę, że gra uczciwego,dobrego,a tutaj na forum czytam i tak jak czułam nie jest on sobą,że tylko gra,a naprawde jest arogancki, chamski i ....

lipo

Radziu, jest takie przyslowie. ,, uderz w stol, a nozyce się ......." Więc nie napinaj się tak, bo Ci zylka peknie. Racja, byl syf Jest syf Bedzie syf

Aplikowałeś do firmy Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Radziu Kowalczyk

Hejka, specjalnie podpisuję się imieniem oraz nazwiskiem. Z tego, co mi wiadomo, jestem jedynym Radziem pracującym w firmie WiW - Bud, ten komentarz muszę umieścić w odpowiedzi na komentarz wyżej podpisany przez autora Radziu. Dlaczego leczysz swoje kompleksy oraz nieudolne pod każdym względem życie moim imieniem i czynisz zamęt, przez który ludzie myślą, że to ja mam takie zdanie na temat osoby, którą bardzo szanuje i na temat firmy, co do której nie mam takiego zdania? Sam jesteś zerem, o czym można przeczytać między wierszami w kilku Twoich zarzutach. Taka rada ode mnie - nikogo nie interesuje Twój życiorys ; Chcę oficjalnie sprostować tym wszystkim, którzy znają mnie osobiście - nie jestem autorem tamtego wpisu. Na tym rzecz jasna nie koniec, ciąg dalszy nastąpi... Dorota - jesteś żałosna, nawet mi się nie chce tego komentować...

Ra dzio
@Radziu Kowalczyk

Spoko jestem facio.Wszyscy mnie kohajom i szanujom bo pienkny jestę.

olek

Prawda był syf jest syf bedzie syf tylko jakos zaczyna brakowac zleceniowcow za 3,5/ h

Nie powiązana z firmą

Coś więcej? Poznałam (usunięte przez administratora)i boję się,że tylko gra uczciwą

bolek

Powstał wiw-bud bis. Byl syf, jest syf, bedzie syf.

nowy

Słyszałem, że powstała spółka córka Wiw-bud-u. Oby nie kombinowali, że nadgodziny będą płacić na umowę zlecenie w drugiej firmie bo skończy to się dokładnie tak samo :) - (usunięte przez administratora)

bolek

był. jest i będzie syf.

hehe

Ja tam pracowałam jakieś 10 lat temu i było super!

marek

wszstko copiszapoprzednicy toprawda jestjeszczetakakontroler ulizanablondynairenaG. tojestdopierotumandokwadratu niznajacasienapracyjak siecos wydarzy totylko tuszujesprawy alejakWAszaktrzymataka kontrolera toonagotakreprezentuje nazewnatrz firmy

@marek

Do szkoły człowieku.

niko

taka firma jak pisownia tego nieuka o nicu polamzo,żenada. W tej firmie powinni pracować więźniowie z ZK najlepiej za darmo to by się Waszak ucieszył.Ludzi traktuje się jak śmieci,stawki za pracę na U.z. to lepiej nie wspominać bo to wstyd! Szef ochrony,arogancki gówniarz ,nieuk i nadęty bufon, Waszk nie jest lepszy! dobra rada starszego kolegi : szukajcie pracy w innych firmach, byle dalej od tych złodzieji!!!!!!!!!!!!!!!

rajtuzy22

Najgorsza firma ochroniarska w okolicy na Dolnym Śląsku,nawet podarte spodnie czy kalesony lub skarpetki trzeba wyprać i wyprasować do zdania.Jak zdawałem to magazynier wąchał czy nie śmierdzą bo drugiemu trzeba dać,brudne baraki i nie ogrzewane dla strażnika bo prezes kupić musi nowego mercedesa. Panie moderator nie usuwaj prawdy,bo to wszystko prawda.

dik.

polazmo :ale wypowiedż - same "byki"i fałsz.Jaki tekst -takie rozumowanie .

wow

No to ostro w tym Wiw-Budzie jest. Dobrze wiedzieć. Na masówki ani do grupy interwencyjnej lepiej się tam nie pchać. A czy w Legnicy jest tak samo jak w Lubinie?

Czarny

Współpracowałem z tą firmą podczas imprez masowcyh....KATASTROFA, Ci ludzie nie mają o tym pojęcia, pracownicy mówia im gdzie potrzeba ludzi do obstawy, kompletny brak organizacji wszystkiego trzeba sie dopytywać, żadnych ubrań(polar czy koszulka) jedyne co to kamizelka odblaskowa, Szef ochrony zrobił z siebie debila podczas odprawy z Policją, nie zna swoich pracowników nie zna topografi miast,Podczas jednej z imprez masowych w Lubinie na hali RCS ich pracownik był pod wpływem alkoholu o czym wiedzieli i nic z tym nie zrobili;) Później podjełem prace u nich w Grupie Interwencyjnej( Znazwy tylko) tu już pojawiły sie ubrania ;) oprócz butów (jeździło sie we własnych) Kamizelka taktyczna przypominała koszulke z naszytymi kieszeniami i nie spełniała swoich podstawowych założeń, w ciągu dnia jeździ sie samemu, nie wyjeźdza sie na żadne patrole (oszczędność paliwa) w nocy już jest lepiej są 2 osoby;) pomieszczenie gdzie sie siedzy cały czas bo na tym ta praca polega jest nie ogrzewane (zimno masakrycznie) zero jakiego kolwiek wyposażenia jedyne co jest na stanie to gaz 50 ml. w teorii są jeszcze kajdanki ale używane są do zamykania drzwi w firmie, troche pojeździłem po ich obiektach i moge powiedzieć ze masakra ludzie siedzą w nie ogrzewanych przyczepach kempingowych gdzie dach jest dziurawy i dostaje sie woda, nie są wyposażeni w latarki wiec w nocy podczas patrolu nic nie widzą( jeden z pracowników tak stwierdził) od pracowników czuć alkohol i to mocno ale nic z tym sie nie robi bo firma dostaje dofinansowanie na nich bo mają grupe inwalidzką, Ci co pracują u nich bez grupy są traktowani o wiele gorzej przez innych pracowników, a grupa interwencyjna w szczególności bo nie przynosi zysków, tylko wydaje sie na nią pieniądze, tak jak ktoś napisał ze nie otrzymał wynagrodzenia, mam to samo tylko ze ja akurat zakładam sprawe sądową ;) Firma utrzymuje sie tylko przez znajomości i przez dofinansowanie dla osób niepełno sprawnych( wkońcu jest to zakład pracy chronionej) Odradzam jaką kolwiek współprace z ta firmą...

jacek

kiedyś waszak prowadził budowlankę i do dzisiaj jest winien pieniądze całej ekipie murarzy a było to w roku 1993 nawet mam jeszcze umowy śmieciowe po nim to krętacz i oszust

kasta

pracowałam w tym zakładzie 2/ o 2 lata/za długo/arogancja szefa ochrony p.Czuszke sięga zenitu, w głębokiej dupie ma podległych strażników liczą się tylko znajomości i układy.Brakuje jemu własnego zdania polega na zdaniu innych.Sam p.Andrzej Waszak nie jest lepszy,proponuje pracę na umowę zlecenie za 3,5 zł/godz.żenada.Nie polecam nikomu tej firmy!!!!!!!!!!!!

Munio

Pracowałem w tym zakładzie i mam wyrobione zdanie n/t zatrudnienia (załatwiania dokumentów) oraz samej pracy. Osoba, /inspektor/, która wstępnie przyjmuje do pracy /przed badaniem lekarskim/ potencjalnych pracowników jest nieodpowiednią osobą na tym stanowisku, której zakład jej powierzył. Pracownicy w godzinach pracy piją alkohol, a rano w stanie nietrzeźwym wracają do domu, śpią w nocy na obchody jeżdżą samochodami, natomiast inspektor, który była kiedyś policjantką daje przyzwolenie na pracę tych osób. Ta osoba wiedząc, jakich ma pracowników chowa głowę w piasek. Domaganie się przez pracownika dodatkowego ubioru /odpowiednie do danej pory / często używanej lub zwrócenie uwagi odnośnie dodatkowego sprzętu, który zwiększa bezpieczeństwo pracownika warunków pracy staje się odmową oraz pożegnaniem z pracą. Załatwienie jakiejkolwiek sprawy z inspektorem graniczy z cudem i trwa koło miesiąca

Zostaw merytoryczną opinię o Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak - Legnica

• Jak się pracuje w Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak?

Zobacz opinie na temat firmy Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wiw-Bud Zakład Usługowo-Budowlany Andrzej Waszak