Opinie o Metrona Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Metrona Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metrona Polska o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrona Polska w Warszawa

Jerzy

Ludzie! omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Od ponad miesiąca nie mogę się doprosić o wymianę zepsutego wodomierz, który jest na gwarancji. Pan z Piotr z oddziału w Lublinie cały czas tylko mnie zbywa. A to nie może sprawdzić czy ma zlecenie bo jedzie samochodem, a to pan monter nie może wymienić bo nie ma go w Lublinie, a to pan monter jest chory itp. A dzisiaj nikt w oddziale Lublin nie odbiera telefonu, chociaż dzwoniłem na dwa numery, w tym jeden komórkowy. Tak więc wniosek jest jeden: jest to firma KRZAK nie warto mieć z nią nic wspólnego. Moje sugestie dla Metrona Polska: Firma KRZAK

wspólnota
@Jerzy

To samo jest w Katowicach. Są bezczelni i złośliwi. Nie można się z nimi umówić na wymianę zapsutego licznika. A liczniki w bloku psuja się co chwila. Nic nie pomaga.

Jarosław
@wspólnota

Ciekawi mnie, czy finalnie udało Wam się umówić z firmą Metrona Polska na wymianę popsutego licznika? Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, dlatego chciałbym zweryfikować, jak cała sytuacja się rozwinęła.

Matt
@Jerzy

Witam Kiedyś pracowałem w tej firmie , ale z tego co pamiętam to w administracji Pan zgłasza i to oni wysyłają zlecenie . Tak więc doradzał bym kontakt z administratorem tak czy inaczej . Wiec albo on to zgłosi albo ich pogoni . Pozdrawiam

henryk
@Jerzy

metrona rozliczyła ciepło w moim mieszkaniu, w budynku 45 mieszkań, umnie wg metrony grzejniki "zużyły" 11 % ciepła w całym węźle, na pozostałe wypada ok 2,2 %. Napisałem odwołanie 1 pazdziernika 2020, odpowiedź w połowie listopada niewiele lub zgoła nic nie wyjaśniająca. Ogólniki i tylko zbycie interesanta, bo przeszkadza w "pracy". Nowe odwołanie z mojej strony, do dzisiaj 19 stycznia 2021 brak reakcji firmy. Chyba sprawę zgłoszę do Rzecznika Praw Klienta bo uważam, że firma klientów robi w banię. OMIJAJCIE METRONĘ SZEROKIM ŁUKIEM JAKO KLIENCI I KANDYDACI DO PRACY!!!

bolo
@henryk

i tak nie zgłosisz

jolka
@henryk

taaa , a oni im paluszkiem pogrożą.

Mieczysław
@jolka

Witam! Szukam rzetelnych informacji związanych z pracą w firmie Metrona Polska. Czy za Waszym pośrednictwem uda mi się ustalić chociaż, czy jest to miejsce pracy godne polecenia? Serdecznie proszę o informację bo niestety na chwilę obecną nie udało mi się niczego o nich znaleźć. Będzie ktoś tak uprzejmy i coś napisze? Będzie mi miło cokolwiek ustalić.

jolka
@Mieczysław

Poczytaj wpisy i wyciągnij wnioski !! Ogłoszenia dalej wiszą

Zdzisław

Cześć , byłem na rozmowie , ale pani kadrowa no ludzie przerost formy nad treścią .Sama chce konkretów a ty jak zadasz pytanie to duka , brak konkretnego stanowiska itd. Uwaga i czas oczekiwania na odpowiedź ona nie wie bo duzo chetnych nosz kurde jak ktoś pasuje to się szybko wybiera a nie trzyma ludzi którzy muszą za coś żyć ,że może za 3-4 tyg damy znać .Tak samo dacie jak inni :). Mam już inną pracę a opinię pisze ku przestrodze że kadrowa szuka diamencika :)

czarek
@Zdzisław

Potwierdzam j.w.

żołnierz

ja gut :)

szymek
@Zdzisław

I cyk opinia zniknęła :) . Ktoś nie trzyma ciśnienia ale uwaga o kreskach trafna :)

grażka

Witam , widzę zniknęła opinia o kadrowej . Co tam było źle że została usunięta ? Rozumiem że niewygodna dla tej osoby ale niestety prawdziwa. Znikające opinie to też jakieś świadectwo.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Metrona Polska?

miałeś napisane niżej .ŻENADA I 2 metry mułu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Metrona Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Miki

Znowu się pojawiło ogłoszenie w W-wie na technika ds montażu . Nie ma chętnych do pracy za darmo , czy pani nieudaczna kadrowa nie potrafi znaleźdź kandydata ?

Jakub

BARDZO NIE SOLIDNA FIRMA

Robert

cześć ,czy znaleziono już kandydata na Technika ds. Montażu w Warszawie ? Może ktoś podpowiedzieć jaka wielkość zarobków na tym stanowisku w tej firmie? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

mateusz
@Robert

Nie wiem czy już jest, moje spotkanie odbyło się ok 12-10 więc prawie 3 tyg i cisza .Już jestem dogadany z inną firmą .Nonsens tyle czekać na sygnał.

Niestety muszę się zgodzić z poprzednikami.

kandydat

Dzień Dobry, Aplikuje na stanowisko Techn. ds. Montażu, podpowiedzcie proszę na jakie wynagrodzenie można liczyć , jakie jest szefostwo itp.Dzięki za pomoc

robo
@kandydat

Jedno co pewne Państwo się długooooo zastanawiają , jakby nie wiadomo jakie stanowisko było !! Odpuściłem temat

krzyś
@kandydat

Nie idź tą drogą ) a oszczędzisz zdrowie

Magda

@kandydat gdzie widziałeś taką ofertę ?

Iza

Metrona Polska poszukuje Technika ds. Montażu http://www.gowork.pl/praca/inne;b/warszawa;l?oferta_opinie=pracuj.pl5447682. Jacyś chętni do aplikacji?

Maciej
@Iza

Kwestia ile płacą teraz :)

Feliks

@Jerzy Ale ten wątek dotyczy Warszawy. W internecie mają dobre opinie!

Iza
@Feliks

Warto byłoby Wam przypomnieć, że Metrona Polska od 25 lat jest liderem w Polsce w opomiarowaniu ciepła i wody w budynkach wielorodzinnych. I tak się składa, że właśnie chętnie zatrudnią nowego pracownika na stanowisko Technika ds. Montażu: https://pracodawcy.pracuj.pl/metrona-polska-pomiary-i-rozliczenia-sp-z-o-o,9747 Co ważne, pracodawca zapewnia pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy. Może szukaliście pracy właśnie o takim charakterze? Dajcie znać.

szadi

firma pecjalizuje się w w opomiarowaniu ciepła i wody w budynkach wielorodzinnych. Z tego co wiem to mają duże doświadcenie na rynku niemieckim a co za tym idzie starają się wszystko co mają najlepszego przełożyć na to co robią w Polsce. Chyba można być spokojnym o ich profesjonalizm i podejście do kleinta

Jerzy
@szadi

No nie potwierdzam tego, przynajmniej w oddziale Lublin, Są tam olewusy.

epic

owca, tak szczerze to próbowałem się czegoś dowiedzieć o firmie i możliwościach pracy u nich ale niestety nie ma na tyle wiarygodnych informacji aby się nimi z wami podzielić. Ale podobno potrzebują od czasu do czasu jakiegoś stażystę a nuż potem coś więcej się uda :D

test

akurat

zyga

Witam. Widziałem ogłoszenie na księgowego do Capital, czy warto składać tam papiery ? Prosze o info.

dziwie się

To dziwne, że kilka opinii zniknęło. Czy firma manipuluje wpisami ?

Ptyś

Kiedyś był wielki szum w firmie, jak się zaczęły pojawiać niepochlebne komentarze w tym serwisie. Informatycy "mieli za zadanie" wyśledzić, kto ośmiela się pisać prawdę. Widać że znaleźli lepszy sposób, alternatywną prawdę.

todd

Widze, że sporo osób pisz eo usługach firmy Metrona, a może jednak ktoś wie, jak sie u nich pracuje?

Pytś
@todd

(usunięte przez administratora) Kariery nie zrobisz, no chyba że jesteś szczupłą wysoką asystentką...pomocną np w opiece na dzieckiem pana prezesa, który to chętnie przychodzi z córką do pracy i potrafi przyprowadzić dziecko do konkretnego pracownika by się nim opiekował, zajmował i zabawiał, najczęściej przez cały dzień. Inny sposób to entuzjastyczna pomoc przy przeprowadzkach pana prezesa. Np wszyscy kierownicy i dyrektorzy brali czynny udział w tym przedsięwzięciu i pan magazynier, dyrektorzy i kierownicy nadal są dyrektorami i kierownikami, a pan magazynier już nie pracuje (brak entuzjazmu czy co?). Na plus są firmowe imprezy na których nie wylewający za kołnierz dział księgowości potrafi opowiedzieć co nie co o zawiłościach księgowych. Idź aplikuj, na pewno będzie wesoło :-)

andy

@gonzo, to pewnie zależy na jakie stanowisko chcesz aplikowac do Metrona, ale pewnie co najmniej komunikatywny.

Zostaw merytoryczną opinię o Metrona Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Metrona Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Metrona Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metrona Polska?

Metrona Polska