Dalian Talent

Opinie o Dalian Talent

Sajmon

Czyżby bronił Pana Krzysztofa firmowy szlauf Pani Ludmiła z którą pan krzysztof swego czasu miał romans i dziecko przez i chciała sie przez niego targnąć na swe życie z mostu na rzecze białej.sam osobiscie czytalem email od Pani Ludmiły do pana kajaka z groźbą ze jak nie będzie z nia to skoczy.pozdramiam J.K i K dla kumatych

Buty kajaka

Panie Krzysztofie P z piwnicy dlaczego pan ma taką krzywą rękę? Pytam dlaczego !!!!!

Iwona

@Olewac kajak - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Więcej o procedurze procedurze reklamacji znajdziesz w treści regulaminu w §10.

Olewac kajak

Panie KAJAK czemu pan idzie do biura i usuwa komentarze o sobie no nie ładne to jest zachowanie do tego chodzić z krzywą ręką.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dalian Talent? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
QC

W firmie w której nikt nie chce pracować to zmiany ludzi pomiędzy brygadami to nic dziwnego. Ostatnia deska ratunku dla tonącego statku. Miałem tam aplikować, ale dostałem inną propozycję. Mam nadzieje, że lepszą. Pozdrawiam

Fjdjd

(usunięte przez administratora)ha dla tych co wiedzą ;)

Skowron

Witam pracowałem w kilku firmach, ale w żadnej nie było tyle chaosu. Kierownicy nic nie wiedzą, maszyny ledwo dysza to jest jakaś masakra. Ten zakład nie jest wart niczyjego czasu. Ja nie polecam. Mam nadzieję że szybko coś znajdę.

Pracownik Roku

(usunięte przez administratora) Tutaj macie nie usunięte posty przez panie z biura. A jeśli pani Iwona nie jest z biura tylko z gowork proszę to udowodnić myślę że można to zrobić bez najmniejszego problemu.

F

Pracowałem tam 3 lata. Operatorzy z niższym stażem zarabiali.wiecej niż ja mimo tego że pracowali tylko na jednej linii. Nie rozumiem jak w.tej firmie oceniacie pracowników?

fa
@F

Bo za taka stawke jak masz ty nikt nie przyjdzie dlatego musza dać wiecej nowemu . bardziej oplaca sie zwolnic i na nowo zatrudnic bo na wejsciu masz wiecej kasy. system oceniania naprawde fatalny bo co z tego ze ktos umie na kazdej maszynie robic jak pracuje tylko na jednej linii a na innych nie ? jakby sie takiego rzucalo co jakis czas na inną linie to rozumiem niech ma kase itp

Iwona

@Pracownik Rokunie jestem związana z Dalian Talent. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie. Zarówno jeśli chodzi o jej mocne, jak i słabe strony. Tak, by osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Dalian Talent mogły znaleźć tutaj odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Jeśli chodzi o komentarze, to jeśli któryś z nich zniknął oznacza to, że został on usunięty przez administratora portalu za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do decyzji administratora, to zawsze możesz bezpośrednio się do niego zwrócić. Opis procedury reklamacji znajdziesz w $10 regulaminu.

Pracownik Roku

Klasyka panie z biura "Iwona" od kiedy pamiętam udzielają się na forum i w tym jak zawsze usuwają nie wygodne komentarze jak to ludzie prawdę piszą o tym zakładzie mój komentarz też został usunięty bo miał za dużo polubień? Że tam się pracuje pod wodzą SS ? ...... Ale cóż jak się ma dostęp gold do gowork.pl to się tak dzieję bo napisałem do adminów tej strony i jak się ma dostęp gold to firma może usuwać nie wygodne komentarze TAKŻE LUDZIE OSTRZEGAM NIGDY NIE IDZCIE PRACOWAĆ DO TEGO ZAKŁADU BO SIĘ UTYRACIE PSYCHICZNIE!!!!!!

Iwona

@pup tarnówrozumiem, że w Twoim odczuciu praca jest ciężka. Co rozumiesz mówiąc, że w firmie panuje mobbing? Kodeks pracy definiuje go jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce? Jeśli tak, to czy próbowałeś je zgłaszać? Firma ma obowiązek zapobiegać ich powstawaniu.

pup tarnów

Praca na produkcji w systemie 3 zmianowym nawet świątek piątek, do tego morderczy upał i mobing niektórych liderów i kierowników , dymasz za grosze ,a atmosfera w tej firmie to masakra, donosiciele i dogadywanie sobie na wzajem.

Ciekawe

Witam co się na produkcji robi a chodzi mi głównie o godziny pracy wynagrodzenie miesięczne i na jak długo dają umowę?Co robią kobiety i czy są przyjęcia? Coś więcej?czy rzeczywiście atmosfera taka zła?

Iwona

@J...będziemy wdzięczni, za bardziej merytoryczne komentarze. Co dokładnie nie odpowiada Ci w firmie? Pamiętaj też, że to co dla Ciebie nie jest do zaakceptowania, dla innej osoby może nie mieć tak dużego znaczenia. Dlatego warto, żebyś swoją opinię rozwinął i przestawił informacje, które będą niosły za sobą informacje o tym jak wygląda praca w Dalian Talent.

J...

Firma katastrofa szkoda czasu!!!!!

Iwona

@Pracownik Rokuco przez to rozumiesz? Masz na myśli konkretne sytuacje? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Dalian Talent.

Iwona

Obecnie firma planuje zatrudnienie osób na stanowisko Mechanik i Automatyk. Praca z Żabnie. Co możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tych stanowiskach? Na co może liczyć pracownik?

Stary pracownik

Tak to były czasy ! w biórze i na prodkcji pracowały piękne i młode kobietki,kwitły romanse gorzały żądze,wybuchały skandale,rodziły się dzieci. Ochrona nie biegała z alkomatem bo sama pod wpływem w pokoju operacyjnym zamniętym od wewnątrz na klucz,tak by nikt nie śmiał przeszkadzać spała snem kamiennym i twardym,byli też tacy pracownicy z ochrony którzy przymykali oko i sami korzystali z dóbr produkowanych przez firmę pozwalając pracownikom na ich niewielką prywatyzację. Kierownicy zmianowi przeważnie w weekendy na nocne zmiany przychodzili do roboty nawaleni jak komunistyczne pekaesy i produkcja oraz to co się dzieje na chali niewiele ich interesowało,godzinami siedzieli na kuchni okupując firmowy expres do kawy. Na liniach produkcyjnych jako operatorzy pracowali rzemieślnicy i artyści ludowi wszelkiej maści,muzycy weselni producenci zioł leczniczych i trunków wysokoprocentowych swojskiej produkcji a nawet i organista który po negocjacjach i znajomości dla kumpli z roboty zagrał na weselu czy pogrzebie po przystępnej cenie. Wszystko można było zalatwić i z każdym się dogadać. Nawet przychylność samego Pana Hu i lojalnośc chinczyków oraz pracę można bylo zalatwić przyprowadzając kozę ktora nim stała się obiadem pasła się i robiła za element dekoracyjny oraz atrakcje turystyczną uwiązana do jednego z masztów flagowych przed firmą. Piękne to były czasy gdy na palarni wewnatrz zakładu można było jarać cygarety bliżej i dokładniej poznać koleżanki z pracy i ubrać nawet całkiem nieżle na darmowym lumpeksie który był tam magazynowany i przeznaczony na czyściwo zbiornikow miksujących które niczym gejzery strzelały pod sufit jak operator o sokolim wzroku odpalał linię produkcyjną. Utrzymaniem ruchu i kondycji rozklekotanych maszyn zajmował się Czlowiek z wiaderkiem. Fajne to były czasy i praca ! A potem pojawił się MASARZ i wszystko zaczęło się dziać żle...................

nowy pracownik
@Stary pracownik

marnujesz się w tej firmie poeto !!!

starszy pracownik
@Stary pracownik

Szczera prawda pracownik starej gwardii ale poza ze dodalbym jeszcze Pania wielka kadrowa (specjalnie z malej litery)

Eeeeech ! Gdzie te czasy,gdy w biórach pracowały naprawdę miłe i piękne panie przyjazne pracownikom do których można było iść z każdym problemem i wiedziało się że zostanie się potraktowanym z godnością i szacunkiem należnym każdemu pracownikowi ? Nie to co teraz...... Wrogo nastawione bezczelne i aroganckie kadrowe i ich szefowa mające się za niewiadomo co.

ha

biuro pisze się przez u !

Zostaw merytoryczną opinię o Dalian Talent - Żabno

• Jak się pracuje w Dalian Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Dalian Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dalian Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dalian Talent