Opinie o Villa Verde Sp. z o.o. w Żabno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Villa Verde Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Villa Verde Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Villa Verde Sp. z o.o. w Żabno

Jak się pracuje z ludźmi z Villa Verde Sp. z o.o.?

Anonim Nowy wpis

Zależy na jakimś stanowisku, jest różnie

novy Nowy wpis

Dużo się zmieniło o 2 lat w gastronomi mamy Panią kierownik nie jest zamiejscowa i to dobrze jest naprawdę fajnie i można teraz zarobić jak ktoś oczywiście chce-polecam

Ktoś

Jestem byłą pracownicą hotelu .Nie mam dobrych wspomnień Pracownik w tym hotelu to Pionek ,którego można podmienić innym.Pan dyrektor B......zostawię bez komentarza

Elżbieta Nowy wpis
@Ktoś

Czyli nie dbają w Spa Villa Verde o utrzymanie stałego pracownika? Nie zatrzymują pracowników jakimiś benefitami itp?

Super hotel dla rodzin z dziećmi polecam gorąco byliśmy 5 dni w lutym i mimo nie sprzyjającej aury zimowej było bardzy fajnie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Villa Verde Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Wiki

@Ktoś A ja uważam, że konkurencja mocno pracuje żeby hotel przedstawić w złym świetle!!

Gosc

Gościu a jak by zarabiała 4 tys to by Ci nie przeszkadzało że dziecko do żłobka chodzi i obiadu ci nie ugotuje żona. Może by tak pomóż kobiecie a nie uzalac się. Wstyd i hańba traktować żonę jak służąca.

Elżbieta
@Gosc

Forum GoWork.pl jest miejscem, w którym dzielimy się opiniami o ogólnych warunkach zatrudnienia. W bieżącym wątku wypowiadajmy się proszę wyłącznie na takie tematy, które są związane z pracą w Hotelu Spa Villa Verde. Czy pracujesz obecnie w tym miejscu? Jeśli tak, powiesz nam, czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Niestety z wydajnością w pracy jest u nas jeszcze źle. Generalnie firma jest dobrym pracodawcą więc to coś mówi!!

Kelnerka

Pracowalam tam kiedys.. Nie polecam.. I jesc tez bym tam nie poszla...

omijać z daleka , premia brak ,obóz pracy jedyny hotel który zatrudnia pracowników zakładu karnego

Zbyt male zarobki w stosunku do pracy ...traktowanie personalu przez dyrekcje pozostawia bardzo wiele do zyczenia .szkoda ze wlasiciele i goscie nie maja wiedzy jak zachowuje sie dyrektora ktory nic nie wie I naszej pracy ale ..nastaly nowe zasady ...ktore nic nie wnosza ...gotowanie przestaje byc przyjemnoscia gdy widzi sie zachowanie pana "dyrektora"

Zostaw merytoryczną opinię o Villa Verde Sp. z o.o. - Żabno

Villa Verde Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 39 ocen.

Villa Verde Sp. z o.o.