Dalian Talent

Opinie o Dalian Talent

Iwona

@anonymous, pracujesz w firmie Dalian Talent? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz pakiet świadczeń socjalnych i co się na niego składa? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, jak wygląda okres próbny? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi? To informacje, które ciekawią użytkowników forum, którzy wchodzą na wątek i myślą o podjęciu pracy w Dalian Talent.

Iwona

@czarny, mógłbyś dodać więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacji jakich oczekiwał od Ciebie pracodawca? Jak przebiegła rozmowa i o co Cię pytali? Podziel się swoimi doświadczeniami i opisz swoje pierwsze dni w nowej pracy. Będzie to źródło cennych informacji dla przyszłych pracowników.

@Iwona

Wszystkie wymagania są na ofertach pracy na urzędzie pract

Iwona

@Czarny, może któryś ze stałych pracowników wypowie się na temat rekrutacji? Czy obecnie firma poszukuje pracowników? A Ty jesteś zainteresowany aplikowaniem? Jeśli zdecydujesz się wysłać CV daj znać na forum jak przebiegła rozmowa i czy zostałeś przyjęty!

czarny
@Iwona

Byłem na rozmowie i zostałem przyjęty, jeszcze kilka innych osób też ,warunki całkiem dobre ale to okaże się w praniu czy będzie mi się podobało.

Iwona

@anonymous, dziękuję Ci za Twoją opinie. Każda informacja dodana przez użytkowników przyczyni się do poszerzenia bazy informacji o firmie. Osoby, które poszukują pracy, będą miały większą możliwość zaznajomienia się z warunkami pracy i kwalifikacjami, jakich oczekuje pracodawca.

Czarny
@Iwona

Szukają kogoś do działu technicznego, serwisu maszyn, na magazyn? Słyszałaś o rekrutacjach?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dalian Talent? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Duzy

Najlepsze szukać pracowników po przez ogłoszenia na drzewach. Brawo Hr

@Duzy

ale przeczytane,

zbigniew
@Duzy

poprzez razem pisane !

Iwona

@anonymous, a jak wygląda sytuacja z atmosferą w pracy i relacjami pracownik-przełożony? Wiesz może, czy osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności są przyjmowane na produkcję? Twoja opinia będzie bardzo pomocna.

@Iwona

atmosfera normalna , tak są zatrudnione i pracują po 7 H.

@anonymous

Atmosfera jest nienormalna dla tych , którzy mają już w naturze tylko mieszać i wzbudzać ogólne zamieszanie zamiast zająć się pracą

Iwona

@random, jeśli jesteś pracownikiem, pracującym na linii produkcyjnej, byłbyś tak pomocny i napisał o warunkach pracy jakie Ci zaproponowano? Czy nadgodziny są płatne i czy praca jest na akord? Fundusz socjalny satysfakcjonujący? Czekam na Twoją opinię.

@Iwona

praca na umowę o pracę . praca po 8 godzin w tym przerwa 20 minut.Nadgodzin nie ma .praca według ustalonego harmonogramu na 4 miesiące.

dlaczego(usunięte przez administratora)z niecieczy robi co chce,dzwoni do siostrzyczki KIEROWNICZKI ,ze ktos jest dluzej na przerwie niz ONA,ale jak ONA cale 8 godzin nic nie robi tylko ROBOTA PILNUJE......nic nie robiac ,tego nikt nie widzi.kazda liderka chcialaby stac przy robocie i nic nie robic,a do tego brac wysoka premie co miesiac

random
@anonymous

Z całym szacunkiem, jestem również z tej linii produkcyjnej i skoro każdy ma przerwę równo po 20 minut to dlaczego kilka osób ma na tej przerwie siedzieć 50 minut? NE MA pracowników którym należy się dłuższa przerwa, wszyscy jesteśmy na równym poziomie i decyzja o kontroli przerwy jak najbardziej zasłużona.

Iwona

Witam, pojawiły się nowe oferty pracy w firmie Dalian Talent w Zabnie na stanowisku: magazynier z obsługą wózka widłowego, dostawca wewnętrzny z obsługą wózka widłowego, pakowacz. Strona na której są zamieszczone ogłoszenia z zakresem obowiązków dla przyszłego pracownika. Uważacie że warto próbować swoich sił w tej pracy? Co sądzicie o oferowanych warunkach zatrudnienia?

on

PRZERWA 15 minut,a panie z kontroli pare razy po 20. min co niektore na 7,15 do pracy,8,45 kawa i ciasteczko pozniej znow kawka bo takie zmeczone??no i oczywiscie przerwa zasluzona oczywiscie o10,30 ,a PRZED 15-ta juz wszystkie na dymku....lacznie z paniami z biura.

@on

Od zawsze przerwa dla wszystkich jest 20 minut w firmie.

Mały

A kto jest tym pracownikiem Roku. Jeśli można wiedzieć ?

on

zastanawia mnie fakt,dlaczego KOLOROWE PANIE KIEROWNICZKI tak faworyzuja pracownika roku? lepiej zeby mu od czasu do czasy sprawdzily zawartosc jego napoju,bo mysle ze jak by dmuchna to alkomat by duzo powiedzial......

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Dariusz

wolne etaty - operator maszyn pakowacz , magazynier z obsługa wózka widłowego

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Dalian Talent w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Praca w Firmie normalna po 8 godzin wynagrodzenie zawsze na czas ,8 godzin pracy w tym przerwa. każdy przyjmując się do pracy ma jasno określone jakie zadania ma wykonywać . Jeżeli ktoś jest zatrudniony na linię produkcyjną to ma tak określony zakres czynności , jeżeli na kierownika to wykonuje czynności kierownika. Jeżeli ktoś tego nie rozumie ..................

Ruda

Ruda pisze o Rudej Hehehehe

@Ruda

na całym świecie ludzie mają farbowane włosy , także nie wiem co w tym dziwnego i jeszcze się taki nie narodziła aby wszystkim dogodził.

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Iwona

@antek, na stronie internetowej firmy nie widziałam aktualnie oferty pracy dotyczącej stanowiska, które Ci interesuje, ale może warto zadzwonić do firmy i zapytać? @Jolanta, z tego, co mi wiadomo, to w wielu zawodach i firmach przeprowadzane są na przykład właśnie okresowe egzaminy. Jak poza tym oceniasz pracę w Dalian Talent?

@Iwona

iwona czy jak ci tam, to co czytam z waszych wypowiedzi i próby załagodzenia "prawdziwych" komentarzy to po prostu żenada. W tej firmie nie ma tak jak w innych podziału na obowiązki równo, jeżeli umiesz się podlizać do pseudo vc kierowniczki produkcji i jej padawanki to jesteś lepiej traktowany , tak vc bo gł jest oczywiście szef. ocenianie pracowników polega tylko na podstawie własnych uznań a nie tego co kto jak pracuje, to samo tyczy się kontroli jakości, jak wiadomo są równi i równiejsi, jak wiadomo ale nikt słowa nie powie bo każdy boi się stracić swoje własne "wtyki". o do przyjęć tak są przyjęcia na stronie nie ma informacji ale są cały czas bo ludzie tam na okrągło uciekają, bo jest nadmiar obowiązków, mała płaca jak na odpowiedzialności za te obowiązki, wystarczy zobaczyć kto został tam w pracy, kto młody i ma oczy szybko uciekł. niekiedy do gorszej pracy ale za to psychicznie spokojniejszej. A ocenianie i egzaminy pracowników ? może i wiele firm tak robi ale ma to sens a nie tak jak tutaj. bo kto słyszał żeby pańcie z produkcji pracujące kilka lat egzaminowały pracownika pracującego od początku istnienia zakładu na maszynie na której on pracuje np od 9 lat !! żenada jaki to ma cel ? eliminować najsłabsze ogniwa pracowników ? niech siebie wyeliminują a na 100% moralność i produktywność firmy się podniesie. obdarowywanie premiami, kpii jakieś inne brednie to przynosi więcej strat niż korzyści. wystarczy zerknąć na obecne czasy. wcześniej był masarz kierownikiem produkcji, też po nim jechali ale pomimo że był jaki był, to ludzie czuli respekt do niego, i wyniki były znacznie lepsze niż obecnie na produkcji, tak samo tyczy sie to jakości, wcześniej szło się dogadać produkcja z jakością a teraz ? kontrola byle pierdołe znajdą i od razu podlizać się szefowi aby nagle po jakimś czasie uzdrowić a nam to zajmuje miejsce na hali bo oni umyślą sobie że coś jest be. żenada, wstyd. piwnica zawsze była idealna choć coś nagle znów źle się dzieje bo jakimś cudem połowa ekipy znika ?! 1 ok 2 ok ale nie jak połowa zespołu z działu odchodzi - to kolejny dowód że w firmie się źle dzieje. choć siedzą obok to nie wiem czym jest to spowodowane w każdym razie maja przyjęcia do siebie więc nic tylko składać podania. wystarczy że chcesz pracować to cię przyjmą bo i tak nie mają innego wyboru.

@pracownik

Marcin P. tzw ." Szybki" zapomniałeś się podpisać.

Szczery
@Iwona

Straszny z Ciebie filozof. KPI są złe, Masarz było ok, teraz jest gorzej niż było bo QC zwraca uwagę co produkujecie i czy jest dobrej jakości. Jak możesz wiedzieć czy KPI przynoszą zyski czy straty, jak w ogóle nic nie wiesz o wynikach. Jak czytam Twój post to mam wrażenie, że właśnie przez takich jak Ty w tym zakładzie są problemy. Skoro jest tak źle to znikaj, może jakoś Cię zastąpią. Jak był Masarz to pluliście na tej stronie na niego, jak jest pseudo kierowniczka to plujecie na nią. Takim jak Ty nikt nie dogodzi, więc po prostu odejdź.

Jolanta

Anonymus. Pomyłka Marcin P to był w Amber Gold. Biuro niech zajmie się Firma a nie komentowaniem

antek

Na wózek widłowy są przyjęcia ??

doceniony
@antek

Tam są przyjęcia do wszystkiego bo nie ma tam czasem komu stać na linii no ale nie ma się co dziwić. Książkę by napisał o tym zakładzie i raczej pozytywów za wiele by nie znalazł

@antek

Nie ma bo tam się rakieta lata

@doceniony

pracownicy stoją obok linia a nie na linii.......... haha

ok
@anonymous

Łał jak wybitny żart . Boki zrywać.

Jolanta

Egzaminy i oceny to są w szkołach. A nie W zakładach pracy Paranoja

@Jolanta

dziwne masz myślenie

@Jolanta

jak widać mało wiesz o zarządzaniu, rozliczaniu produkcji i monitorowaniu wyników pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Dalian Talent - Żabno

• Jak się pracuje w Dalian Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Dalian Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dalian Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dalian Talent