Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

Witam. Jestem jedną z Was czyli oszukaną przez firmę One solution logistics . Mam pytanie: czy udało się Wam odzyskać wszystkie pieniądze od firmy ? jest ktoś komu nie zapłacił w ogóle?

Bob C.

@Aneta witam nie podałem żadnych danych osobowych tylko imię więc jest ok strasznie mnie się czepiasz!!!? Tak na marginiesie jestem włascicielem dużej firmy transportowej i informacje o tej firmie są z pierwszej ręki co do współpracy a więc nie polecam nie płacą. Pozdrawiam

Bob C.

@Ada w końcu ktoś kto kto zna ta firmę. Wszystko co pisze koleżanka mogę potwerdzic że tak jest. Nie polecam Pana (usunięte przez administratora)

Aneta

@Bob C., jeżeli informacje, które podajesz są zgodne z prawdą, to są one niepokojące. Rozumiem, że pracowałeś jako kierowca? Czy możesz na spokojnie napisać, na czym dokładnie polegała wspomniana sytuacja? Czy starałeś się ją wyjaśnić z przełożonym? Czy dopełniłeś wszystkich swoich obowiązków jako pracownik firmy One Solution Logistics?

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Aneta

@Bob C., nie jestem pracownikiem firmy One Solution Logistics tylko moderatorem forum GoWork.pl. Zależy mi na wiarygodnych opiniach popartych przykładami. Użytkownicy oceniają takie opinie jako bardziej wiarygodne. W ostatnich wpisach wypowiedzieliście się pozytywnie o poziomie organizacyjnym firmy One Solution Logistics. Czy możecie doradzić w jaki sposób można aplikować do tej firmy lub rozpocząć z nią współpracę? Rozumiem, że część z Was jest kontrahentami, a część to pracownicy firmy. Czy dobrze zrozumiałam?

Bob C.

Cholera panie Sebastianie pięknie Pan to wszystko opisuje. Nie polecam oszukują nie płaca. Większość pozytywnych opinii sami piszą ale to widać.

Robert

Witam. Jak na razie jest spoko w one solution. Jestesmy ( z żona) mała firma od ponad 6 lat i mysle ze jesli bedzie dalej tak jak do tej pory to polecam współpracę. Wiadomo ze czas pokaże rowniez i te ciemniejsze strony ( oby nie) , ale ja przynajmniej mam pewien spokój z kierowcami i ładunkami oraz odprawami celnymi i promami bo zabraliśmy nasz sprzęt z norweskiej spedycji. Trzeba tylko pilnować kierowcow by jeździli tymi drogami co one solution wyznacza ( szczególnie te krótkie podjazdy na zaladunki) bo niektórych dróg nie mozna znaleźć wiec lepiej kierowcy podać nazwy wiosek przez które ma jechac. Jestem dobrej myśli i sadze ze kolejne 6 lat ( lub dłużej) bedzie Ok i moze o kolejne auta sie flota powiększy

Cezary z Turku

Pracuję w one solution około 1 roku. Myślę, że to jest wystarczający czasu, żeby ocenić współpracę. Najważniejsza sprawa we współpracy z klientami/spedycjami to terminowe płatności. I tutaj mogę powiedzieć że one solution to jedyna firma, z ktorą kiedykolwiek współpracowaliśmy, która za wszystkie faktury płaci zawsze w termnie. A przez rok tych faktur uzbierało się naprawdę dużo. Można korzystać nawet z płatności natychmiastowej, co mnie uratowało po przejściu do one solution. Nasi kierowcy kontaktują się z koordynatorami przez SMSy, zlecenia też kierowcy dostają na SMS, zawsze jest pomoc w trudnych sytuacjach, np. kontrola policji itp. Ze kolejnymi frachtami jest różnie, raz kierowcy wiedzą dzień wcześniej o kolejnym zleceniu, czasem niestety czekają 2-3 godz po rozładunku. Na szczeście miesięczne przebiegi są ok, 11 tys/msc to mniej więcej średni wynik. Mi za pusty+pełny wychodzi ponad 90 centów, też są raz lepsze, raz gorsze miesiące. Kierowcy zadowoleni, chcą jezdzić, mi też jest dużo łatwiej prowadzić chłodnie, bo wszystkie moje firanki są w one solution i chociaż z tym mam spokój. Najlepiej pojechać do biura, poznać swojego opiekuna który będzie się opiekował firmą, zawsze we wszystkim mi pomaga.

Bob C.

Napisz coś nowego bo się powtarzasz albo nie czytasz tego co pisze. Ale tobie jeszcze raz napisze byłem osobiście w tej firmie nie zostałem przyjęty dzwoniłem przez kilka miesięcy sam właściciel straszył ruska (usunięte przez administratora) (porażka). A moim przewinieniem jest to że zabrałem auta bo źle liczone były kilometry i stwierdziłem że dość i wtedy zaczęła się walka o pieniążki, wtedy też poznałem kilka firm które też straciły kasę jedni większą inni mniejsza. Ludzie nie dajcie się oszukać tymi pozytywami oni sami pewnie je pisza a ty tak dociekasz tematu bo sam z tej firmy jesteś????

Aneta

@Bob C., rozumiem, że starałeś się wyjaśnić sytuację osobiście, ale czy czy próbowałeś skontaktować się telefonicznie? Stwierdziłeś, że firma okrada przewoźników i nie wypłaca wynagrodzenia, ale nie napisałeś nic więcej o całej sytuacji. Warto by to wyjaśnić, ponieważ to poważne oskarżenia. Czy to był pojedynczy przypadek, czy to zdarzało się regularnie? Może złamałeś w jakiś sposób regulamin firmy lub zapisy umowy z firmą One Solution Logistics? Czy rzetelnie wykonywałeś swoją pracę?

Bob C.

Nikogo nie atakuje tylko stanowczo mówię NIE jeżeli ktoś pozytywy pisze na temat tej firmy okradaja przewoźników i nie wypłacaja pieniążków sam tego doświadczyłem i znam co najmniej dziesiecu przewoźników oszukanych w ten sam sposób. A co do komunikacij nie smiesz bo nie wiesz o czym piszesz albo jesteś tej firmy byłem tam osobiście zamknięci za pancernymi drzwiami kamera na wejściu. Zero komunikacij. Jeszcze raz nie polecam oszukują nie wypłacaja pieniążków. Pozdrawiam

Aneta

@Bob C., rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Robert, ale to nie powód, żeby go atakować. Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, napisz proszę dlaczego i podaj chociaż jeden argument. Czy masz zastrzeżenia wyłącznie do wynagrodzenia? Rozmawiałeś na ten temat z przełożonym w firmie One Solution Logistics?

Bob C.

Co za bzdury wypisuszesz sam chyba w to nie wierzysz, spedycje które nas okradaja nie płacac za wykonaną pracę trzeba tepic. Pozdrawiam

Robert

Wiadomo, że idealnie nie jest nigdzie. Ale jak ktoś powiedział jak się chce pracować to zawsze jest dobrze

Bob C

Dobra ściema te pozytywne opinie pewnie pisał sam Pan Sebastian. Nie polecam oszukują jak się da na kilometrach na paletych i kontakt utrudniony. Facet nie ma jaj. Ale na karzdego przyjdzie czas.

Wiesiek

Wypłacają w terminie - przynajmniej mnie. Szału nie ma, ale można zarobić. Jeżdżę od ponad pół roku i na razie nie myślę o zmianie. Może jak znajdę coś lepszego, to oleję, ale na razie jest akceptowalnie.

Jeździ się jeździ i to elegancko. Zależy tylko czy chcesz pracować czy partolić robotę i się opierniczać. Jeżdże nie tylko ja ale i mój kumpel i obaj jesteśmy zadowoleni. Prawda jest taka ze jak nie masz kierowców od czapy to wszystko gra. Jak kiero się nie opiernicza i na czas na zał. na roz jest, o wszystkim informuje i wszystko uzgadnia w trakcie. Po prostu kumaty jest to trzepie km i z kasą za winietki też można się dogadać. Ogólnie w 4tyg i 13 tysi km ogarnie kiero. Pozdr Tomcio!

Patryk

one solution POLECAM! Jeżdżę juz 7 rok, mam tutaj 2 auta. Nic mnie nie interesuje, Pełna obsługa i płatnosci na czas. Nie mam zastrzeżen. Dziękuje za współprace. Pozdrawiam dyspozytorki, Patryk Turek

Bob C.

Witam nie pisałem na temat tej firmy pare lat odradzam jakich kolwiek interesów z tą firma (usunięte przez administratora) mnie oszukali na pare tys.euro. jak zabrałem samochody wtedy zatrzymał kase znam kilka firm ze śląska i mazur które oszukał w ten sam sposób. Byłem u niego osobiście facet nie ma odwagi porozmawiać twarz chowa się za pancernymi drzwiami, wiele mógłbym pisac ale szkoda czasu ONE SOLUTION (usunięte przez administratora) p

Igor

Ja myślę. że jak firma jest dobra to po jej stracie wracamy żeby dowiedzieć się coś!!!

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics