Opinie o PROMAG POLSKA SP z.o.o w Robercin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PROMAG POLSKA SP z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PROMAG POLSKA SP z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMAG POLSKA SP z.o.o w Robercin

Kazimierz

Polecam , polecam, nie zawiodłem sie na tej firmie!

Igor W.

Polecam chętnym na fotowoltaike

Mariusz Świerk

Nie no nie ma co narzekać ja uwazam ze naprawde owocna wspolpraca i jestem zadowolony z ich usług

Jan
@Mariusz Świerk

Również tak uważam

Brandon

Polecam serdecznie z uwagi na to jak firma dba o swoich klientów co widać na pierwszy rzut oka

Żanetka
@Brandon

Potwierdzam

Marzenka P.

Bardzo dobrze zorganizowana firma pod względem organizacji pracy i działają na terenie całego kraju takze polecam

Maria

Henryk S. Witkowski

Polecam, bardzo dobrze montują i dobrej jakosci panele

Kacper
@Henryk S. Witkowski

Zgodze sie z panem, widac ze maja wysokie standardy, wyslalbym zdjecie swojej instalacji ale nie da się tu a szkoda bo wyglada pieknie

Renata
@Kacper

Zgodzę się z Pańskim zdaniem, to widać przy współpracy z nimi że zależy im

Mariusz Piętak

Krzysztof Rybus

Polecam, nie zawiodłem się na nich

Robert

@Henryk K.

Potwierdzam

Robert Kowalski

Kamil Bogucki

Polecam, nie znam bardziej profesjonalnych ludzi

5 gwiazdek

Polecam z uwagi na idealnie w porę reakcje serwisową do fotowoltaiki, sytuacje maja pod kontrolą

Polecam!!

uważam że to świetna firma, pani Monika bardzo kochana i zadbała o wszelkie szczegóły po montażu, super1

Patryk Nowak

Polecam i zachęcam gorąco do wspolpracy z ta firma

Patryk Gutkowski

Polecam chętnym do montażu instalacji, solidna firma i dobzi monterzy

Wlodek Kasprowicz

Polecam zainteresowanym fotowoltaika , bardzo dobra firma

Pracę czy usługi?

Kamil

Uwazam ze to jedna z najlepszych firm

Zostaw merytoryczną opinię o PROMAG POLSKA SP z.o.o - Robercin

• Jak się pracuje w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy PROMAG POLSKA SP z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 58 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Kandydaci do pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROMAG POLSKA SP z.o.o