Opinie o PROMAG POLSKA SP z.o.o w Robercin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PROMAG POLSKA SP z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PROMAG POLSKA SP z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMAG POLSKA SP z.o.o w Robercin

Karol

Polecam, wykonanie bardzo porządne i uprzejmi monterzy

Małgorzata
@Karol

tak! Szczególnie pan Paweł :) Polecam go serdecznie

Konkurencja widać nie śpi

Haha
@.

Prawdziwi klienci wiedzą jak firma działa w rzeczywistości, niestety tutaj mamy przypadek gdzie konkurencja wypowiada się w sposób spamu oczerniając kogoś, jak myślicie dlaczego nie używają nazwisk ? ??

K.Podoła

Polecam tą spółkę

Iwan

Polecam

Marianna

Polecam jako wieloletnia klientka firmy promag, obsługa klienta na wysokim poziomie, dbają o każdy szczegół :)

Kazimierz

Robią i uziemienie i serwis działa dla każdego klienta w sposób właściwy, jestem klientem od paru lat, robię przeglądy instalacji i mam gwarancję i jakoś nie ma problemów, natomiast widać że Pani "Pani" Jolu pod nowym pseudonimem wypowiada się w tym samym temacie co chwilę, ciężko to idzie z uwagi na brak argumentu, zgłaszam komentarz

Pływak Grzegorz

Polecam- jest to sprawdzona firma fotowoltaiczna montująca wysokiej jakości panele foto, u mnie montaż przebiegł bez żadnych komplikacji oraz w terminie z czego się bardzo cieszę, na ten moment ciężko jeszcze stwierdzić i ocenić wydajność paneli, ale widzę że sprzęt działa bezawaryjnie i pięknie prezentuje się na połaci mojego dachu. Serdeczne podziękowania oraz jak najbardziej wysoka opinia dla świetnych fachowców.

Pan z Pomorskiego

Super!

Mateusz

Super.

Polecam

Kuba

Firma bardzo dobrze montuje i uzywa wysokiej jakosci sprzętu, ponad to dba o swoich klientów co widać :)

Agata Solidzierska

Bardzo solidna firma. Nie wiem jeszcze jak będzie się sprawowała sama instalacja ale firma godna polecenia. Konsultacje i doradztwo na bardzo wysokim poziomie. Kompleksowa opieka na każdym etapie załatwiania formalności jak i po instalacji. W sumie to nic nie musieliśmy robić, wszystkie formalności załatwili za nas. Polecam i pozdrawiam

x

potwierdzam!

Maciej Rogucki
@Agata Solidzierska

Świetnie! Widać że firma bardzo poważana przez swoich klientów!

eskwap
@Agata Solidzierska

No to masz szczęście albo jesteś sponsorowana. U mnie założyli panele pod kątem ok. 57 stopni od poziomu. Od miesięcy nie mogę się doprosić aby to poprawili - ostatnio w ogóle nie odpowiadają na maile.

Jarosław

Polecam bardzo, pracuje parę miesięcy i nie narzekam, ekipa i atmosfera bardzo fajna również warunki pracy zależą od chęci i zaangażowania także wszystko do zrobienia.

Karol
@Jarosław

Super, może sam również spróbuje

s

Fajnie dzięki za opinei

Kasper Rakowiecki

Pisze ten komentarz aby przede wszystkim polecić firmę promag zainteresowanym klientom na fotowoltaikę, firma dysponuje bardzo dobrym sprzętem i ich panele działają bardzo efektywnie, ulgę w rachunkach za prąd można odczuć już po bardzo krótkim czasie użytkowania instalacji, polecam i zachęcam do wyboru Promagu

@Kasper Rakowiecki

Potwierdzam i podpinam się :)

Jan
@Kasper Rakowiecki

Ja również zgadzam się z pana opinią, nie ma na co narzekać korzystajac z ich uslug

to dobrze

Podbijam!

Kamil Budz

Polecam! serwisowanie instalacji coroczne więc wszystko jest w normie , dbają o klienta ;)

s

Według mnie jedna z najlepiej prosperujących firm na rynku

Martyna

Polecam, fajne miejsce aby nauczyc się wielu rzeczy, ponad to mają bardzo eleganckie biuro

Koraj

Polecam, super praca

Tadeusz Baniakowski

Polecam ponieważ sprawdzili się w moim przypadku, montaż instalacji oraz jej uruchomienie zostało zrealizowane parę dni od podpisania umowy, wszystko jak w zegarku, w tym momencie czekam na wymianę licznika. Proponują również pomoc w wypełnieniu dokumentów do dofinansowania, co według mnie jest również świetną sprawą. Stąd też pozytywna opinia

Władimir
@Tadeusz Baniakowski

Zgadzam się z Pana opinią w moj przypadku bardzo podobnie polecamy

Mariusz
@Tadeusz Baniakowski

Przygotowanie dokumentów znacznie ułatwia sprawę , polecam

D.B.

U mnie bardzo podobnie

Kmx

Dzięki za konstruktywną opinię

Konrad

Instalacja fotowoltaiczna założona sprawnie, szybko i bezproblemowo. Współpraca z wami to dla mnie czysta przyjemność.

Po doświadczeniach z wami muszę przyznać, że znacie się bardzo dobrze na tym, co robicie. Świetnie wykonana robota!

Karolina Maciejowska

Według mnie atrakcyjna cena oraz przychylne komentarze w internecie to jedno, a to że wszystko przekłada się na rzeczywistość to drugie, serdecznie polecam - bardzo uprzejmi ludzie a co najważniejsze fachowcy!! Montaż oraz uruchomienie instalacji błyskawicznie.

Michał Przybyła
@Karolina Maciejowska

Polecam również i podzielam Pańskie zdanie

K K K
@Karolina Maciejowska

Pani komentarz nie wyróżnia się na tle innych

Konrad
@K K K

Raczej ciężko napisać coś nowego skoro tak wiele osób wypowiada się pochlebnie na temat tej spółki, Pani wyraziła swoją opinię i tyle

K.K.

Jestem bardzo zadowolony z montażu wykonanego przez firmę. Całość zakończona w terminie oraz różnica w rachunkach jest diametralna.

Jakub Białek

Już jakiś czas myślałem nad instalacją fotwoltaiczną, ale finalnie namówił mnie mój brat, który już ma i bardzo chwali. Polecił mi również firmę Promag, bo to oni jemu zakładali. Ja również jestem bardzo zadowolony, bo montaż był szybki, fachowy i niedrogi. Z firmą był znakomity kontakt przed instalacją jak i po. Całość na moim dachu wygląda bardzo estetycznie, a ja jestem bardzo zadowolony, bo moje rachunki jeśli chodzi o prąd znacząco spadły. Uważam to za udaną inwestycję i z wielką chęcią polecam tę firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o PROMAG POLSKA SP z.o.o - Robercin

• Jak się pracuje w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy PROMAG POLSKA SP z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 58 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Kandydaci do pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROMAG POLSKA SP z.o.o