Opinie o PROMAG POLSKA SP z.o.o w Robercin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PROMAG POLSKA SP z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PROMAG POLSKA SP z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMAG POLSKA SP z.o.o w Robercin

Krty

Jeżeli chodzi o atmosferę to naprawdę 100na100 ludzie są życzliwi dla sibie i pomocni naprawdę panuje taka (usunięte przez administratora) atmosfera . Kasa jak zawsze mogła by być większa :D Co do obowiązków to każdy ma określone zadania bez jakiś dziwnych limitów czasowych jak to często bywa . Ja napewno nie zmieniam a śmiało polecam dla osób szukających ceniących cobie komfort i normalną atmosferę

Zadowolony Klient

Dzień dobry piszę żeby podzielić się opinią na temat wykonanej instalacji pompy ciepła oraz istalacji foto. Urządzenia działają już obecnie 5 rok i powiem że jestem bardzo zadowolony z ich funkcjonowania zarówno jeżeli chodzi o bez awaryjność jak i oszczędności które wprowadziły u nas w domu. Polecam zdecydowanie ekipę z promagu

Moteł

Ja też mam dobre doświadczenia z Promagiem . Pracowałem tam 1,5 roku i kupiłem też od nich instalacje . Z pracy byłem zadowolony trzeba było trzymać się planów ale w zamian za to prowizje naprawdę atrakcyjne. Jeżeli chodzi o instalacje to od 5 lat działa bez zarzutu . Polecam zarówno do pracy jak i do zakupów

Marcel Odesko

Jestem zadowolony bo jako jedyni podeszli do mnie jak do człowieka a nie do obcokrajowca miły ludzie

bibi

Witam jeżeli chodzi o warunki to np w moim przypadku się dogadałem (inne proponowali ja zaproponowałem inne i ostatecznie udało się dogadać ) Obecnie pracuje 9 miesięcy i nie mogę narzekać wiec mogę śmiało polecić

Robikon

Super jakość za naprawdę najniższą cenę mam ognich fotowoltaike od 8 lat i właśnie montuje pompę naprawdę z fotowoltaika jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję że pompa również sprosta moim oczekiwaniom napewno się tym podzielę. polecam śmiało z promagiem montować naprawdę warto

Nikoś

Zarówno podzespoły jak i urządzenia główne sprzedawane przez firmę promag naprawdę jakościowo pierwsza klasa a przy tym cena o dziwo bardo korzystna POLECAM

Ja doświadczenia mam bardzo dobre pracowałem kilka lat i bez problemu rozliczyłem się z firmą . Gdyby nie moja sytuacja życiowa to penie do dziś bym tam pracował bardzo fajna firma i śmiało mogę polecić

zadowolona

Miesiąc temu zamontowałam 7kw jestem bardzo zadowolona bo właśnie otrzymaliśmy dotacje . Ponad to cenowo też wyglądają najlepiej . dam znać jak się będzie sprawowała po sezonie . Maja

Pracownik incognito

Ja tu pracuje kilka lat i muszę potwierdzić że naprawdę spoko ludzie . Mam normowany czas pracy wiadomo nie raz coś wypadnie że trzeba coś ogarnąć ale naprawdę sporadycznie . Kasa ok na czas a czasem premia jakaś wpadnie naprawdę mogę polecić wszystkim szukającym spokoju

Polecam

Polecam urządzenia tej firmy mam kilka lat i działa jak talara

Remi

Nasza instalacja pracuje już od 4 lata. Załapaliśmy nie na program dofinansowań organizowany przez promag i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kupiliśmy jak się okazało instalacje około 50% taniej niż kosztowała ona u innych firm a działanie naprawdę jest znakomite (mamy większe uzyski niż zakładaliśmy ). Zdecydowanie polecam

drejk

Pracuje jako PH 3 lata i jak narazie ok kasa też lux i produkt cenowo nie wygórowany wiec sprzedażowo też spoko bo sprzedaje się fajnie

Joki

Bardzo fachowe podejście do klienta wszystko załatwione bardzo sprawnie firma godna polecenia

Julia
@Joki

Super dzięki za Twoje polecenie. A jesteś w stanie coś napisać o samej atmosferze? Udało Ci się zaobserwować może jak pracownicy odnoszą się sami do siebie? Akurat szukam pracy i taka informacja jest dla mnie dość istotna.

Robikon
@Julia

Jeżeli chodzi o atmosferę to powiem ci że naprawdę jest wyjątkowo dobra . Nikt na siebie nie warczy każdy sobie pomaga naprawdę jestem zaskoczona że przy tak dużej firmie atmosfera jest tak fajna. Co do wynagrodzeń ok choć o premiach się jeszcze nie mogę wypowiedxzić bo za krótko pracuje. Jak narazie naprawdę śmiało mogę polecił

koko

Miło i sprawnie załatwiona reklamacja zdecydowanie polecam

Stefan

Pracuje ponad rok i musze przyznać że jestem miło zaskoczony zarówno atmosferą jak i premiami

Marek Słyk

Moja instalacja pracuje już 2 rok i jestem bardzo zadowolony bo mam większy uzysk niż zakładany . Sąsiad zamontował w innej firmie za większą kasę i mniejszy uzysk ma. POLECAM PROMAG

Julian

Firma roznosi ulotki informujące o 75% dofinansowania na terenach różnych gmin. To oczywiste (usunięte przez administratora) bo żadnego dofinansowania na tym poziomie nie ma!(usunięte przez administratora)

Seba

Nie polecam.(usunięte przez administratora). Zero kontaktu z biurem obsługi. Kontakt jest dopóki kasy nie dostaną potem to totalna (usunięte przez administratora) który zbywa klientów mówieniem że coś zrobi w kwestii klienta, a nic nie robi. Omijajcie szerokim łukiem.

Mirek

Uważam że bardzo fajne miejsce pracy, przyjazne dla nowych

Zostaw merytoryczną opinię o PROMAG POLSKA SP z.o.o - Robercin

• Jak się pracuje w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy PROMAG POLSKA SP z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 58 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROMAG POLSKA SP z.o.o?

Kandydaci do pracy w PROMAG POLSKA SP z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROMAG POLSKA SP z.o.o