Opinie o Securitas - Kaufland w Kleszczów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Securitas - Kaufland. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Securitas - Kaufland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas - Kaufland w Kleszczów

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Securitas - Kaufland?

Jaka umowa obowiązuje w Securitas - Kaufland podczas okresu próbnego?

3 miesiące okers próbny.

@Securitasek

A czy później bez problemu dają kolejną umowę? Ciekawa jestem czy ja jako kobieta bym sobie poradziła. Bywa niebezpiecznie? :)

@Karolina

Dają bez problemu , praca bezpieczna bez obaw ;-) praca jak praca trzeba pracować :-)

@Securitasek

Dzięki za odpowiedź :) a napisz proszę czy np firma wysyła na kurs samoobrony? Bo ja np bardzo bym chciała się tego nauczyć :)

Securitasek Nowy wpis

Nie wysyła.

Karolina Nowy wpis
@Securitasek

Ojjjj wielka szkoda! Chciałabym sobie zrobić taki kurs, czułabym się bezpieczniej w pracy. A może chociaż sfinansują połowę kosztów?

Securitasek Nowy wpis
@Karolina

Szukasz pracy czy sponsora :-) , jak pisałem praca jest bezpieczna to magazyn nie bank rezerw federalnych . Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu pracy :-) .

Kostek

Czy firma zapewniła bezpieczeństwo dla pracowników w związku z pandemią?

@Kostek

A ty co sanepid :-) , pewnie że zapewniła jak wszystkie firmy w strefie :-)

Ile jest zmian w Securitas - Kaufland?

Securitasek

Dwie nocna lub dzienna , ale jest godzinowy podział zmian 12 h , 10 h lub 8 h .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Securitas - Kaufland spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
MIM

Praca jak praca , mogliby więcej płacić,ale jest umowa o pracę, to dzisiaj malo gdzie dają w ochronie , sa dni lżejsze i czasem ciężej, jak wszedzie za darmo nikt nie da kasy , jak się chce pracować to polecam , a no i szef jest całkiem spoko , czasem mnie wkurzy ale chyba musi wymagac żeby go nie wylali ;-)

RmS

Jak się podoba??

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas - Kaufland - Kleszczów

Securitas - Kaufland