Opinie o Pepco w Lubawa Mikołaja Kopernika 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pepco. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pepco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco w Lubawa Mikołaja Kopernika 5

rybka

Ok jak Ty będziesz coś wiedziała to też napisz . ;)

aw

No cóż szkoda; najgorsze,że z ludzi robią debili! Ja jestem ciekawa kiedy były te rozmowy kwalifikacyjne i gdzie? Ja też pójdę sprawdzic, kto tam pracuje. Daj znac, jak będziesz coś jeszcze wiedziała!

ryba

Wiesz co mam złe wieści ;/ Była dziś u mnie kuzynka i powiedziała ,że do Pepco w lubawie mają już pracowników , byli oni już podobno na szkoleniu i podobno "brali swoich" a ta niby rekrutacja to była tylko dla picu ! Jak otworzą tego 13 to pójdę z ciekawości zobaczyć kogo zatrudnili ;/

aw

Ja też się wkurzyłam; myślałam, że szlak mnie trafi! Jestem ciekawa jak przebiegła rekrutacja; trzeba będzie zapytac dziewczyn, które będą tam pracowac. Ja też nie chcę iśc do Szweda:( Jedyna nadzieja to teraz ccc. Słyszałam plotki od mojej bratowej, gadali tak na mieście.Jutro na stronie pepco będzie kolejny wpis o planowanych otwarciach; jeżeli w Lubawie 13.to napewno zobaczymy taki wpis. Poczekam do północy i sprawdzę. Gdybyś miała jakieś wieści o ccc, to proszę daj mi znac! Jeżeli ja będę coś wiedziała, to też napiszę Tobie na tej stronie,ok?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pepco spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Poszukujemy lakierników do pracy w DE
Lubawa
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZE TIG ZA GRANICA
Lubawa
ATN Service ApS
ryba

Ale się zdenerwowałam ! Miałam wielkie nadzieje z tą pracą .Ja niestety nie mam doświadczenia ale wolałabym pracować w Pepco niż np. u Szweda ;/ A w Lubawie tak krucho z pracą ,że masakra ;/ Też jestem ciekawa kogo przyjęli ;/ Moja kuzynka też składała ( jest po zawodówce kierunek sprzedawca i ma dwu letnie doświadczenie) i też się do niej nie odezwali.Ja myślałam ,że się do nas odezwą bo miałam nadzieję ,że mało osób składało bo żeby znaleźć te ogłoszenie w internecie to musiałam się nieźle naszukać , a gdzie indziej nie widziałam ogłoszen ( np. na stronie PUP albo w gazecie) . Ja mam tylko wykształcenie średnie no ale myślałam ,że na kasjera sprzedawce to wystarczy bo w tym ogłoszeniu co mi wysłali na meila to nic nie było doświadczeniu la kasjera i sprzedawcy.A skąd wiesz ,że otwierają 13 grudnia?? I ja też słyszałam ,że na przeciwko ma być CCC może tam będzie jakaś szansa ....

aw

Do mnie niestety też się nie odezwali. Nawet nie przeczytali mojego cv - wysyłałam z powiadomieniem, jeżeli otworzą plik, ale nic się nie dzieje. Słyszałam, że mają otworzyc 13 grudnia; coś zaczęło się tam dziac, postawili regały i przywieźli palety z towarem więc chyba to prawda:( Najgorsze jest to, że w ogóle nie czytają zgłoszeń. Mam 7-letnie doświadczenie, głowę na karku i nawet nie dali szansy aby to pokazac; a szkoda. Jeżeli biorą się za otwieranie tak dużej ilości sklepów to powinni w odpowiedni sposób dobierac pracowników, a nie na "chybcika",ciekawa jestem kto ma szczęście i będzie tam pracował. Według mnie ta rektutacja przebiegła nie w taki sposób jaki powinna. SZKODA GADAC!!! Niestety to nie jest firma na wysokim poziomie. Ciekawe co będzie w budynku naprzeciw pepco? wiesz coś na ten temat? Słyszałam kiedyś, że CCC ale nie wiem czy to prawda?

ryba

ja składałam na stanowisko kasjer sprzedawca.Słyszałam ,że niby Pepco mają otworzyć przed świętami ale to chyba nieprawda bo już by się coś działo ;/ Ty też napisz jak się do Ciebie odezwą ;)

aw

Dziękuję za informacje. Jestem ciekawa, kiedy mają zamiar otworzyc. Mogę zapytac, na jakie stanowisko składałaś cv? Ja na zastępcę lub kierownika. Proszę też, jeżeli odezwą się do Ciebie to daj znac; będę wdzięczna:):) Trochę długo to wszystko trwa!!!

ryba

Ja składałam.wysłali mi tylko emaila w ktorym bylo napisane jakby ta praca miala wyglądac i tyle.narazie nie dzwonili

aw

Mam pytanie! Składał ktoś cv do nowo otwieranego pepco w Lubawie? Odezwał się ktoś w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej?

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco - Lubawa

Pepco