Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agimex Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agimex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agimex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agimex Sp. z o.o. w Racibórz

Jaaa Nowy wpis

Przez pierwsze 3 lata ok potem coraz gorzej teraz już powiedziałam że gdzie indziej będę załatwiała rodzinne.....nie polecam

Ewelina Nowy wpis

Ktoś wspomniał, że premie kiedyś były, ale już nie ma :P Trochę czasu minęło, jestem ciekawa czy znów można liczyć na jakieś dodatki?

Aneta Nowy wpis

Wiecie może czy jest monitoring w firmie?

Andrej86 Nowy wpis

Jak co roku problemy, znowu źle wyliczony podatek...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agimex Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Marcinex

Wystrzegać się jak ognia!!! Korzystanie z Agimexu może skończyć się poważnymi problemami poprzez nierzetelność tej firmy. Wydaje Ci się, że sprawa załatwiona, a oni po prostu zapomnieli wysłać maila z informacją, że należy dopłacić podatek. To przelało czarę goryczy. Tolerowałem coroczne błędy i przymusowe korekty, ale tego już za wiele.

Ilona

@Grzegorz, mógłbyś dodać do swojej opinii więcej szczegółów? Czy prócz wynagrodzenia pracodawca oferuje premie? Jesteś zadowolony z grafiku pracy i relacji ze współpracownikami? Twoja opinia zainteresuje osoby, które szukają zatrudnienia w tej firmie.

Grześ
@Ilona

Premii obecnie nie ma, kidyś podobno były. Atmosfera całkim dobra. Ja nie narzekam. Ostatnio były przyjęcia do pracy. Tłum ludzi.

Grzegorz

Ja tam polecam firmę dobry kontakt i pozytywnie załatwiony podatek i kindergeld

Ilona

Szukam opinii na temat firmy Agimex w Raciborzu, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Każda informacja się przyda. @Robert, może mógłbyś rozwinąć myśl i napisać bardziej szczegółowo o firmie?

Robert

Ja czekałem na zwrot podatku tylko miesiąc. Więc według mnie firma ok

Ilona

@mrt78223, rozumiem, że możesz być niezadowolony z usług, z których korzystałaś w Agimex PHU w Raciborzu. Niemniej, to forum całkowicie poświęcone jest zbieraniu merytorycznych opinii o tej firmie ale jako pracodawcy. Czy w związku z tym, ktoś mógłby wypowiedzieć się w tej kwestii? Jakim pracodawcą jest ta firma?

mrt78223

Najgorsze biuro na świecie!!!!! Osoby tam pracujące są niekompetentne i nie potrafią załatwić najprostszej sprawy. Ciągle tylko zawodzą klienta byle wymówkami. Omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!

natalia

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAJWIEKSZE (usunięte przez administratora) W JAKIE MOŻNA WDEPNOĆ . UNIKAJCIE TEJ FIRMY !!!

natello

Firma do niczego nic nie potrafią załatwić tylko partaczą każdą sprawe . Najlepsze jest to ze unikaja kątaktu . Nie polecam juz dawno powinni zwinąć interes bo na niczym sie nie znają . Mam wrazenie ze robią wszystko dla zabawy .

andrzej

hm, może to jakaś jednorazowa akcja. Nie wierzę, by Agimex tak "partaczył" robotę

kała

Witam, zero profesjonalizmu, każą sobie płacić za zepsutą przez nich robote -.-

seba

popieram firma nie potrafi załatwić najprostszej sprawy,czas trwania na zwrot podatku jest strasznie długi,inni już dawno dostali zwrot a ja w Agimexie nadal czekam i jedyne co potrafią powiedzieć to PROSZĘ CZEKAĆ, NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

byly klient

nie polecam.nie robia nic zeby zalatwic sprawe i tylko udaja ze cos robia.

klient

Firma chwali się kilkunastoletnim pobytem na rynku. Niestety, zarówno Pan [usunięte przez administratora] szef i właściciel firmy, jak i Pani prezes[usunięte przez administratora] to osoby unikające odpowiedzialności za popełnione błędy ( [usunięte przez administratora] Kompletny brak odpowiedzialności za prowadzenie klienta, bezradność wobec obceju instytucji miszczącą się poza granicami Polski. Zbywanie klientów kiedy domagają się zakończenie farsy jaką jest prowadzenie usługi. Po złożeniu papierów dokumentujących zwrot podatku z zagranicy, firma popełnia szkolne błędy, przez 7 miesięcy unika odpowiedzialności i nie potrafi stanąc w prawdze że ich błąd powoduje karygodną zwłokę . Pani [usunięte przez administratora] ( zresztą autorka błędów w trakcie wypełniania dokumentów ) chowa się pod ,,płaszczykiem \\\" zwalania winy na innych, nie chce ponieść odpowiedzialności a Pan [usunięte przez administratora] jest człowiekiem nieosiągalnym w żaden sposób w Polsce i jest zwykłym figurantem, któy potrafi przez telefon zastraszać klientów kiedy domagają się jakiś konkretnych działąń . Co ciekawe, klient sam musi mówić pracownikom co mają zrobić kiedy sprawa coraz bardziej się przewleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agimex Sp. z o.o. - Racibórz

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agimex Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Długa 39 lok. 1
    47-400 Racibórz

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agimex Sp. z o.o.