Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Wiktor

Może firma nie jest idealna ale czy takie są??

Bakosiu

Witam czy ktos moze pracowal przez Work Force na chłodni w Jumbo? Mam jechac w niedziele i troche przeraza mnie temperatura w pracy minus 24

Alex

Radzę zastanowić się przed wyborem tej firmy , czytałem dużo opini przed wyjazdem , stwierdziłem dopóki nie pojadę to się nie przekonam . wyjechałem i zastałem to co powyżej napisałem.

Tyle w temaciie

Moja sytucja z chlopakiem wygladala tak ze wyjechalismy, a na miejscu sie okazalo ze musimy dzielic z kims pokoj. Babka ktora zajmowala sie domkami powiedziala ze dostaje ludzi i musi ich jakos rozlokowac, a ci z biura pewnie wiedzieli jak sytuacja wyglada tylko nie zawsze chca sie przyznac . Fakt facet mowil nam ze para wyjezdza i my bedziemy za nich w pokoju ale zapomnial dodac ze to para dziewczy ktora mieszkala w 3 osobowym pokoju. Tymbardziej ze mowilismy juz na poczatku ze najbardziej zalezy nam na wlasnym pokoju. Nigdy w innej firmie nie mialam takiej sytuacji. Radzialbym poprawic komuniaktywnosc miedzy agencja a koordyantorami od domkow. Wypadalo tak by przynajmniej zeby nie wysylac ludzi w ciemno i myslec ze jakos to bedzie -.-

Pakowacz

Rekrutacja dokladna, wszystko zostalo nam omowione tak jak powinno byc. work Force jest dobra i solidna firma.

Tyle w temacie

Moja sytucja z chlopakiem wygladala tak, ze wyjechalismy, a na miejscu sie okazalo ze musimy dzielic z kims pokoj. Babka ktora zajmowala sie domkami powiedziala ze dostaje ludzi i musi ich jakos rozlokowac, a ci z biura pewnie wiedzieli jak sytuacja wyglada tylko nie zawsze chca sie przyznac . Fakt facet mowil nam ze para wyjezdza i my bedziemy za nich w pokoju ale zapomnial dodac ze to para dziewczy ktora mieszkala w 3 osobowym pokoju. Tymbardziej ze mowilismy juz na poczatku ze najbardziej zalezy nam na wlasnym pokoju. Nigdy w innej firmie nie mialam takiej sytuacji. Jezeli agnecja nie miala zadnych informacji na temat jak wyglada sytuacja z zamieszkaniem na lokacji to radze im poprawic komunikatywnosc. Przynajmniej tak by wypadalo zeby nie wysylac ludzi w ciemno i myslec ze jakos to bedzie -.-

Agata

@OszukanaPara Twój wpis opisuje konkretnie pracę za pośrednictwem agencji Work Force? Bo ani razu nie pojawiła się nazwa tej firmy, za to piszesz, że byłeś zatrudniany przez Flexspecialisten. Czy te firmy są powiązane i współpracują ze sobą?

Pe
@Agata

Work force to nazwa w polsce

konrad

Zdziwiony jestem, że piszecie, że w work force nie da się zarobić, przeciez praca jest, płaca chyba za nią, to może warto ograniczyć wydatki.

Diabełek
@konrad

No słuchaj jak ktos rozwala pieniazki na cpanie i trawe na lewo i prawo to nigdy i nigdzie nie zarobi a napewno nie w holandi byłem na Hotelu w Wateringen tam to dopiero sie działo .... hehe

Jarek

Hej Co slyszeliscie o wkladaniu sxkiel do okularow?

DDD

Witam ja mam jechać w przyszłym tygodniu do Oss. Do zakładu Padifood. Czy mógłby ktoś mi udzielić informacji na temat współpracy z agencją. Czy płacą na czas? Czy to prawda że dają kary za dosłownie wszystko. Czy oszukują. Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Agata

@krzysiek masz rację jak szuka się pracy warto szukać w takich miejscach jak serwis pracy gowork.pl informacji o potencjalnym pracodawcy. Czy Ty pracujesz w Work Force i wcześniej szukałeś informacji właśnie na forum?

Agata

@DRX23 a ile czasu pracujesz? Może to jakieś opóźnienie? Ile dni już to trwa? Próbowałeś się przypominać firmie Work Force? @suseu a Tobie jak podoba się współpraca z firmą? Warto pojechać? To ważne pytania, bo jest dużo ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/work-force-sp.-z-o.o.;pr i sporo osób może się nad nimi zastanawiać.

suseu

ja jadę w ten weeend to się wypowiem za jakiś czas ,niby wsyztsko zapowiada się wporzo ale aktualni pracownicy milcza :F

nick

pracował ktoś na chłodni ?

suseu

jak obecnie z godzinami pracy w rotku na AH online

DRX23

Ja obecnie pracuje przez to całe biuro i powiem jak na razie ze jest nie ciekawie co do wypłaty obiecują ze będzie a jej jak na razie nie ma.

przyszły pracownik

Cześć, wyjeżdża ktoś na początku sierpnia / koniec lipca do Holandii do Oss? może ktoś tam już pracuję? na ile godzin można liczyć, jak z nadgodzinami ? wypłatami ? jeśli ktoś byłby skłonny chętnie przyjmę info : bartosz_21@op.pl

odradzam. przy odrobinie niefartu może Wam przyjść wypłata na minusie np. (-100euro) przez 15 h w tygodniu zamiast 40 jak bylo w umowie + wymyślą karę za imprezowanie przez towarzystwo w domku która sie nałoży na wszystkich w nim mieszkających. syf i niezgodne solarisy co tydzien

xxx

Siemka, wybieram sie do Oss w terminie 24.06.2017, wyjezdza ktos moze z Krakowa? patrycja.fk5@gmail.com

Lukasz
@xxx

Hej ja wyjeżdżam tego samego dnia w to miejsce z tym że ja z okolic bydgoszczy

Maszto

Witam mam pytanie chce wyjechać z tą firmę za granica proszę o szczegóły od was ile zostaje wam pieniędzy po odciagnieciu za ubezpieczenie i zakwaterowania . Czy można brać nadgodziny ?? WAŻNE !!!z góry dzięki

Kamil

Wyjezdza ktos 06.08.2016 do Beilen? Da sie ogólnie zarobic cos ? Z gory dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.