Opinie o Link2People sp. z o. o. w Szeligi

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Link2People sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Link2People sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Link2People sp. z o. o. w Szeligi

nuda

za co kontrahent placi dla linkow jak samzatrudnia salowe z biura pracy linki pierdoloneniezatrudnia juz nawet salowych to poco siedza w bialej i darmo sciagaja od szpitala kase Suwalki podali link do sadu i mieli racje. ciekawa skad wiem ze zlota Naprzod wraca ciebie i tak Naprzod nie przyjmie pojedziesz do mafii do piaseczna za linkami zlodziejami

nuda

a skad wiesz, ze wraca ta najlepsza firma?

@nuda

Link 2 to bandycka firma w 2013 r oszukali wszystkich kontrachenta tz Szpital Biala Podl i nas pracownikow Naprzod z szacunkiem pozdrawiamy Naprzod. linki 2 to mafia z piaseczna skurwesyny bez wstydu (usunięte przez administratora) szybko z Bialej

@nuda

dokad te linki beda brozdzic w Szpitalu Biala Podl oszukiwac ludzi i kontrachenta my tylko czekamy na Naprzod i zaraz wszyscy wracamy do prcy.linki sa bez wstydu to mafia putinowsko tuskowa

nuda

co ty rozumiesz strone trzymasz za nimi bo masz kase i kablujesz do nich ludzi placa ci za to Naprzod z Krakowa to zlota firma a link 2 zrobili szacher macher w przetargu po cichu tak jak tusk wygrywa wybory bo to jedna mafia z piaseczna

@nuda

wszyscy co pracuja w link2 narzekaja na nich pracuja bo pracuja ale jak napisala poprzedniczka to bandycka firma zlodziejska

@nuda

co nuda sie nie odzywa miliony bierze od linkow i jej dobrze niedlugo nuda pojdzie ze szpitala razem z z linkami do piaseczna rysiek stezycki niema wstydu dawno by uciekl z Bialej

nuda

pewnie jak chceszto daj oni i tak niebawem wyjada z Bialej ty znana z tego jestes (usunięte przez administratora) znamy ze to lubi kablowac ipodlizuje sie dla linkow

@nuda

"oni" wyjeżdżają już drugi rok, a wy drugi rok biadolicie...

@nuda

linki oszukali wszystkich pracownikow Naprzodu na poczatku stycznia 2013 r jak wchodzili obiecali ze nikogo nie zwolnia tymczasem stopniowo dobierali sobie ludzi a reszte na bruk i dziury latajo studentami kadrowa ich tylko wyszukuje caly czas w przepisach aby zwalniac dyscyplinarnie bez podstaw to jedno skurwesynstwo jest ale niedlugo wszyscy wrocimy juz Naprzod powraca Pozdrawiamy SI Naprzod

@nuda

czyzby linki juz (usunięte przez administratora) z Bialej ze cicho siedzo wyjechali do piaseczna czy co pewnia sanepid czy Panstw Insp Pracy wziela sie za nich to fajnie dowiemy sie czy Naprzod juz jest Pozdrawiamy Naprzod

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Link2People sp. z o. o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
nuda

Tak narzekacie na firmę, w której pracujecie - nikt wam nie każe tam siedzieć, zwolnijcie się, będzie wam lepiej. Biadolić każdy potrafi...

@nuda

z ciebie nuda masz 2000 to siedzisz i chwalisz i przyklaskujesz im nudo i tobie dobrze i jestes za tuskiem zdrajca

@nuda

powiedz ile ci linki 2 placą za to ze ich reklamujesz pozytywnie i wspierasz reklamą

@nuda

a co, chcesz zeby ci dać trochę?

krewetka

co ty piszesz ze nic nie rozumiesz bo niechcesz zrozumiec masz dusze kasy i bronisz linkow zastanow sie i tak cie wyzyskaja krewetko

krewetka

NIBY niewiesz jak wyglada typowy dzien pracy ale dobsze powiem tak jak ktos napisal ze Link2 traktuje ludzi gorzej jak zwierze i napisal ktos BANDYCKA SPOLKA tak zgadzam sie nawet niemozna kanapki zjesc bo zato zwalnia kadrowa tylko wyszukuje haczykow wbrew przepisom poztepuja z ludzmi jak ISLAMISCI Szpital w Bialej P tez ma ich dosyc te linki to balwany nie maja pojecia pracy w szpitalu mysleli zezrobio biznes na szpitalu wynocha islamisci do piaseczn i zambrowa

Tercja

Na linkow tych to nawet poza oczami nazekaja ci co garstke zostawili ludzi z Naprzodu poza oczami linkow tak przeklinajo a zostawili ich bo lizali im dupy podchlebiali sie linki jak by mieli wstyd dawno by sie wycowali do piaseczna do swej mafii a wiejak do zambrowa nawet wiejaka syn nie chcial z ojcem robic i spierdolil moj poprzednik ma racje ze linki to skurwesynstwo Witamy Naprzod w szpitalu Biala Podl

Tercja

marcin niewiedzialam tz ze odszedles z linku 2 niepracujesz juz byliscie we trzech stezycki TY i wiejak pracuje jeszcze a co sie stalo ze odszedles gdzie pracujesz teraz marcin poco zwalniales ludzi naprzodowskich marcinku ten link niedlugo upadnie

MK

Mnie proszę już nie mieszać do tej firmy, nie działam w niej od wiosny zeszłego roku. Nie życzę sobie wyzwisk pod moim adresem. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora)

max

dsreyffff - poznałem cię, ty jesteś z Naprzód Kraków, a więc konkurencja krytykuje - hmm.. standard.

MK

Sprawdzcie sobie mili Państwo dokumenty firmy, Marcin Krupski nie jest prezesem spolki juz od dawna. Proszę mniej obrażliwie, bo zgłoszę to na prokuraturę, ta znajdzie osoby, ktore to wpisują a wydaje im się ze sa anonimowe i bezkarne. Pozdrawiam, Marcin Krupski

Gosia
@MK

ojej jakie mile pozdrowienia odwzajemniam i tez milo odpoczywaj marcinie Damiamie co muwisz ze nie jestes prezesem toz masz pieczatke prezesa zarzadu My sie cieszymy ze juz niebawem firma Naprzod bedzie w Bialej. i wam zyczymy udanych sukcesow

mądrala

A słyszałeś kiedyś o ochronie danych osobowych ? Za oszczerstwa możesz bardzo szybko odpowiedzieć,ponieważ nie jesteś tak anonimowy jak Ci się wydaje. Radzę więc trzymać się prawdy. Zwracam również uprzejmie uwagę, że zgodnie z regułami pisowni, imię i nazwisko w języku polskim, pisze się wielką literą.

dsreyffff

podaje do wiadomosci ze ten darek wiejak z firmy link 2 wynajmuje mieszkanie na terebelskiej 45 w bloku dla kobiety starszej duzo zalegaja z czynszem kobieta zalamana co ma robic i jeszcze ją strasza

mądrala

O co chodzi przedmówcy ? W innych szpitalach bywa gorzej. Prezes i kierownicy są the best :)Zwłaszcza P. Darek :)

obużona obywatelka

Ta firma bardzo źle taktuje pracowników. Kadrowa (usunięte przez administratora)specjalizuje się w wyszukiwaniu luk prawnych do możliwości wykorzystania a potem zwolnienia wykorzystanego pracownika. Wynagrodzenia za prace są wynagrodzeniami niewolniczymi. Firma bazuje na tym, że bezrobocie w tym rejonie jest bardzo duże, więc chętnych do niewolniczej pracy za głodową stawkę jest dużo. Nie jest to wina Tuska jak to pisał poprzednik, tylko bezkarności działania takich firm. Mam nadzieję, ze Państwowa Inspekcja Pracy zainteresuje się poczynaniami tej firmy a potencjalni kontrahenci dobrze się zastanowią czy chcą korzystać z usług bandyckiej firmy.

@obużona obywatelka

pisze pani ze tusk nie winien tylko on bo on trzyba takich biznesmenow i pozwala na zatrudnianie studentow wypieprzyc z Bialej darka wiejaka do zambrowa krupski lysy do piaseczna tego malego (usunięte przez administratora) lysego dominika to tez glupi madrala Linki2 (usunięte przez administratora) z Bialej szybko

@obużona obywatelka

tak prawda kontrachent napewno albo juz obejrzal sie ze napewno niechce juz tej stalinowskiej link2 to nie do pomyslenia ludzi zwolnic co przepracowali 25 lat w szpitalu a taka link2 niepatrzy na nic tylko zwalnia na rok przed emerytura a onibiora studentow bialskiej uczelni i wykorzystuja do cna za 4,2zl na godz i nie placa skladek zus za studenta to jest banda tuska

@obużona obywatelka

mnie to tylko bardzo przykro jest ze zwolniliscie mnie ale robote znajde a panowie jak niebedą mieli kasy na zakup srodkow czyszczacych to sami pojda z Bialej zycze powodzenia

@Tercja

jeśli tak, to ktoś się posługuje nieważną pieczątką, ciekawe czyj podpis pod nią widnieje...

@MK

to w 2013 r marcin byl prezesem bo podpisywal ale mysle ze przyjelibyscie spowrotem mnie do linku2 bo z ludzmi trzeba postepowac po katolicku jak nakazuje ewangelia swieta postepowac trzeba wg przykazan Bozych.jak nie znajde pracy to zwroce sie ponownie o przyjecie do pracy.Szcesc Boze wszystkim

@Tercja

Witam zapytac chce czy jest mozliwoscponownego przyjecia mnie do pracy dziekuje Szczesc Boze

@obużona obywatelka

no i co jak spytalam czy moge wrocic do pracy to milczycie bandycka firmo wasza kadencja policzona w Bialej wasza linkowa 2 to skurwesynstwo wszyscy troje darek marcin i dominik wiecie ze Naprzod wraca najlepsza firma Linki 2 to zlodzieje mafia z piaseczna tuska bedziesz uczyl czy pisac z duzej litery imie i nazwisko wy to mafia tuskowa

dsreyffff

firma link 2 to pacholki Tuska dobrze im traktowac ludzi jak smiecie tak traktuja salowych w szpitalu Biala Podl wiejak,krupski i stezycki jak by mieli wstyd wyjechali by z Bialej sami chca na ludziach robic kase i dupe lizo dla Tuska ale niebawem Naprzod wraca najlepsza firma

dsreyffff

to co link 2 wyrabia w Bialej P w szpitalu to skurwesynstwo wypierdolic Wiejaka lysego krupskiego i zajebistego dominika

dsreyffff

Link 2 to zasrana firma w Bialej Podl w szpitalu zostawili swoich co im dupe lizo nawet 61 latkow np marka doroszuka niebawem wraca Naprzod z Krakowa

Zostaw merytoryczną opinię o Link2People sp. z o. o. - Szeligi

Link2People sp. z o. o.
1.6/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Pawia 7 lok. 96
    05-500 Szeligi