Opinie o Pracownia Audytorska Jacek Stępień w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pracownia Audytorska Jacek Stępień. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pracownia Audytorska Jacek Stępień o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Audytorska Jacek Stępień w Ostrowiec Świętokrzyski

Czy w firmie Pracownia Audytorska Jacek Stępień są regularne szkolenia pracownicze?

S Nowy wpis

Dlatego polecamy pana ?

Ilona Nowy wpis

czy firma w ogóle funkcjonuje?? po wpisach można mieć wątpliwości - jakieś sprawdzone info?

brzuch Nowy wpis
@Ilona

Funkcjonuje.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Pracownia Audytorska Jacek Stępień? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Portia

Niestety nie polecam współpracy z tą firmą. Pomimo wyroku sądowego z 2014r, nie ma jak odzyskać pieniędzy. Bardzo niesolidni.

Agata
@Portia

Czy wspomniana przez Ciebie sytuacja uległa zmianie? Jeżeli tak, to poinformuj o tym użytkowników tego forum. Ponieważ na wątku najbardziej przydatne są aktualnie informacje odnośnie firmy Pracownia Audytorska Jacek Stępień. Czy wiesz co teraz się w niej dzieje - czy funkcjonuje normalnie, czy coś uległo zmianie?

logo firmy Elektromonter
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
marek k

Niestety nie polecam żadnej współpracy z tą firmą. Pomimo wyroku sądowego, komornika nie mam jak odzyskać pieniędzy. Jak widać właściciel jest chyba ponad prawem. Jakim cudem jeszcze funkcjonuje

PRO-DETAN

Wystawiliśmy tej firmie fakturę w lutym 2016 roku. Do tej pory nie zapłacona. Nie polecam.

Agata

@Bigwidzę, że byłeś zainteresowany pracą w Pracowni Audytorskiej Jacek Stępień. Czy zdecydowałeś się na przesłanie swojego CV? Jeśli tak, to co możesz powiedzieć na temat procesu rekrutacyjnego do firmy? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

Big

Proszę o aktualną sytuację w firmie. Czy warto tam pracować i czy są wypłacalni

cudn

Hej, ale jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzięki

Olga

Bo to jedną :D Ja osobiście nie polecam! Tzn. ludzie zatrudnieni za mojej kadencji jak najbardziej super, natomiast jeśli chodzi o samego pracodawcę to jakby jest niewypłacalny! :D Jeśli jest komukolwiek winny jakąkolwiek wypłatę to niestety muszę wszystkich rozczarować nie ma szans na odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy! :D

...
@Olga

Święte słowa! I jeszcze co jakiś czas pojawia się "chłopiec do bicia" bo w końcu trzeba się na kimś wyżyć za humory małżonki.

ola

Są baaaaaaaaaaaaaaaardzo!!!!!!!!!!!! niesolidni. Mimo spraw sądowych i podpisanych umów nie ma jak odebrać wynagrodzeń bo dłużników więcej niż pieniędzy. Nie polecam żadnych!!!! form współpracy.

Nickname

Nie warto pracować dla tej firmy na zlecenie bo nie wypłacają ani złotówki. Najpierw kasa inaczej szkoda z nimi gadać. Właściciel ma gdzieś sądy, komorników, firmy windykacyjne - lawirowanie między kruczkami prawa ma opracowane do perfekcji.

Wykonywałem mapy na zlecenie i umowę Pracowni Audytorskiej. Od czerwca 2014r. nie zapłacona ani złotówka, szef NIGDY nieuchwytny, Pani odbierająca telefony za każdym razem notuje przypomnienie i... NIC. Po prostu zwykły (usunięte przez administratora)

piękny nieznajomy

Czy ktoś może napisać coś aktualnego na temat tej firmy? Z opinii nadal wynika, że naciągają ludzi. Nadal tak jest?

poszkodowany2

Szkoda czasu na tą firmę!! Obiecują dużo, a na koniec wychodzi, że jeszcze człowiek na minusie jest przez liczne dojazdy. Praca na umowę o dzieło, zarwane noce, weekendy nad projektem, żeby zdążyć na czas... A w zamian co?! złotówki do tej pory nie dostałem za to, podobnie jak i 12 osób zatrudnionych ze mną w tym samym czasie. Zwodzą, zwodzą, ąż w końcu człowiek da sobie spokój!! szkoda pracy, czasu i nerwów! NIE POLECAM!!!

daj spokoj

w tej firmie długo nie da sie pracowac a wypłaty od dwóch miesiecy nie widziałem

Poszkodowany

Firma nie warta uwagi. Umowa na zlecenie - przewidziana na 2 miesiące przedłużyła się do 4 - tylko i wyłącznie z ich winy. Oprócz nerwów i nieprzespanych nocy skończyło się (usunięte przez administratora) samo postąpili z 12 innymi osobami, zatrudnionymi do tego samego projektu. Nie polecam !!

Maniek

Nie polecam pracy w tej firmie. Zatrudniają 10 osób, skład co 2-3 lata zmienia się w 90%. Jak nie masz kręgosłupa moralnego i masz twardy tyłek i lubisz po sądach być ciąganym to ok.

inz

Bardzo proszę o informację o tej firmie, jak się tak pracuje? Jak jest z wypłatami i jak kształtują się kontakty z przełożonymi i szefostwem?

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Audytorska Jacek Stępień - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracownia Audytorska Jacek Stępień?

Kandydaci do pracy w Pracownia Audytorska Jacek Stępień napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracownia Audytorska Jacek Stępień
3.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • BŁAWATNA 22
    27-400 Ostrowiec Świętokrzyski