Opinie o GREENCOS Sp. z o.o. Sp.K w Świebodzin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GREENCOS Sp. z o.o. Sp.K. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GREENCOS Sp. z o.o. Sp.K o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GREENCOS Sp. z o.o. Sp.K w Świebodzin

mały Nowy wpis

Moje zdanie na temat tej firmy jest bardzo dobre ponieważ co powiedzieli tak jest i nie mam im nic do zarzucenia. Sam się zgodziłem na warunki które mi przedstawili i podpisałem umowę do której nikt mnie nie zmusił!.Prawdą jest że nie można sobie gotować w hotelu przy otwartych drzwiach , ale w którym hotelu ktoś nam pozwoli gotować aby bar nie zaranbiał na nas!! Hotel jest dobrze położony ponieważ jest dużo innych miejsc w których można zjeść sobie dobry i ciepły posiłek. Co do Marcina J to tylko czce gadanie , znam go od kąd zacząłem tu prace i według mnie to równy gość i dogaduję się z nim bez problemu.Przedmówcy narzekają na delegacje , a jak wyglada delegacja?? Śniadanie,Wyjazd, praca, zjazd do hotelu, sen, Śniadanie,wyjaz (usunięte przez administratora) ... Hotel ma bardzo syto przygotowany szwedzki stół na którym każdy francuski piesek znajdzie coś dla siebie bez ograniczeń!!Moim zdaniem osoby które nie szanują pewnych ustalonych regół dobrego wychowania za co są zwolnione ,zawsze będą oczerniać wszystkich aby się wybielić w oczach innych.

ave666

wydaje mi się że winny się tłumaczy.i tyle.pracuję w tej firmie do dziś i nie narzekam,ale ja chcę pracować a nie bawić się, i co do umowy na 0,5 etatu to było gadane,nie musiałeś podpisywać tej umowy.ha ha ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o GREENCOS Sp. z o.o. Sp.K - Świebodzin

GREENCOS Sp. z o.o. Sp.K