A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

Myszka.pl????

Adam. Nic się nie zarabia. Nie ma pracy więc Pravownicy wysyłani są na urlopy mimo tego że ich nie mają..a jeżeli n i e mają to zawsze może posiedzieć w domu na bezpłatnym. Co tam ze n i e będziesz miał zapłaconego kredytu ważne że biurowi mają kase.4 brygadowki zamieniane są na 3 zmiany.A więc morał z tego taki ze jak my nie mamy roboty to tym bardziej Ty????????????????

Zbyszek
@Myszka.pl????

Pracownicy działów na których jest kilkudniowy przestoj otrzymali propozycje przejścia na ten czas na inny dział i nikt nie był zainteresowany.

Myszka.pl???
@Zbyszek

Były osoby zainteresowane ale stanowiska były już zajęte.A na bezpłatny nikt nie pójdzie bo jest to nie zgodne z kodeksem pracy.

@Myszka.pl????

jak nie ma pracy skoro szukają i do jakości i inżyniera produkcji? to jakieś przejściowe postoje czy dzieje się tam źle i nie warto aplikować. Chodzi o to że mam dobrą prace teraz i nie chce pogarszać sobie życia, a ta oferta zainteresowało mnie bo jest bliżej domu.

Rumi
@Adam

chwilowe postoje, czasami tak jest że chwilami spada sprzedaż samochodów, ale z czasem wróci wszystko do normy.

Dzień dobry. Szukam pracy w dziale zapewnienia jakości. Niedawno było ogłoszenie i zamierzam wysłać cv. Jak się zarabia w tej firmie na stanowisku specjalisty?

@Taaaa, Twoja wypowiedź nie wnosi nic do tematu. Dodatkowo jest niezwiązana z pracą w firmie Kayser Automotiwe Systems oraz jest niesmaczna, dlatego, proszę, abyś wypowiadał się tylko i wyłącznie na temat. Jeżeli masz informację na temat pracy w firmie Kayser Automotiwe Systems to przedstaw, co wiesz na ten temat.

@Myszka, chciałabym poznać szczegóły tej wycieczki. Była ona organizowana przez firmę kayser automotiwe systems dla wszystkich zatrudnionych pracowników? Czy tylko osoby chętne, które wcześniej się zgłosiły, wzięły w niej udział? Proszę przedstaw więcej szczegółów.

Taaaa
@Marta

A mi taka jedna z tatuażami z działu ppa obciagala w tym czasie dobra jest

Brałeś udział w rekrutacji do A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

@Myszka.pl????, o czym piszesz? Firma kayser automotiwe systems organizowała w ostatnim czasie jakąś wycieczkę na mecz do miejscowości, którą przedstawiłeś w komentarzu? Była to jakaś forma integracji pomiędzy pracownikami? Napisz, co takiego wydarzyło się w związku z tym.

Myszka
@Marta

No wydarzyło się. Wycieczka doszła do skutku.Jedziemy i bawimy się!!!! :)

Myszka.pl????

Szok!!! Wycieczka z firmy na mecz do Kłodzka!!!! ALE JAZDA!!!

@Marta przecież bezinteresownie nie wypisujesz tutaj postów. Jeżeli jest prawdą, jak napisałaś, że nie jesteś zatrudniona w Kayser Automotive Systems - to kogo reprezentujesz? Piszesz, że chciałabys pomóc osobom, które przeglądają ten wątek znaleźć merytoryczne i potwierdzone informacje na temat pracy w tej firmie. Ok rozumiem ale robisz to z dobroci serca, czy raczej ktoś Tobie za to płaci?

@Bogusia, dziękuję za odpowiedź. Jeżeli możesz to napisz jeszcze, czy w okresie zimowym również zdarzają się sytuacje, że firma kayser automotiwe systems wprowadza dodatkowe przerwy swoim zatrudnionym pracownikom? Jest to praktykowane podobnie, jak w sezonie letnim? @Pracownik Bator, nie jestem zatrudniona w firmie kayser automotiwe systems a tym bardziej nie jestem "kretem". Jestem tu, aby pomóc osobom, które przeglądają ten wątek znaleźć merytoryczne i potwierdzone informacje na temat pracy w tej firmie. Każdy Wasz wpis jest pomocny, dla osób, które rozważają zatrudnienie u tego pracodawcy, dlatego tak pieczołowicie zachęcam do wypowiedzi.

@Myszka, a jak wyglądają przerwy w okresie zimowym? Czy firma kayser automotiwe systems dba o odpowiednie nagrzanie pomieszczeń, aby pracownicy w trakcie zimowych mrozów mieli odpowiednie warunki do wydajnej pracy? Przedstaw, jak to wygląda w tym okresie.

@Marta

Na WTR na szczęście nie ma problemu z ogrzaniem pomieszczenia, same maszyny mocno grzeją i dlatego też latem jest tam tak gorąco. Zimą na innych działach 2 długie rękawy, bluza to podstawa niestety...

Pracownik Bator
@Marta

Jestem ciekawy po co tyle informacji ? Nie jest pani czasami kretem w tej firmie ? Wypytuje się każdego to niech zadzwoni do firmy i zapyta jak jest !!!!

@Pracownik Bator

Myślę, że Pani Marta pracuje dla gowork.pl ????

@Bogusia

To dlaczego nie przeniesiecie się na Wtr?

@Myszka????, jest to reakcja firmy na wysokie temperatury, które obecnie panują na zewnątrz? Rozumiem, że firma kayser automotiwe systems zakupiła wodę każdemu zatrudnionemu pracownikowi? Ilu minutowa jest ta dodatkowa przerwa? Zachęcam do uzupełnienia przedstawionych informacji.

Myszka
@Marta

Przerwa jest 15min.a woda dla każdego. Wczoraj było chlodniej więc przerwy nie było.

Myszka????

O...no nie wierzę.. Wprowadzono drugą przerwę i kupili wodę w butelkach za 60gr...

@Myszka????

Dobrze, że w ogóle coś zrobili, bo nie musieli!!! Inne firmy pracowały jak zawsze, zero zmian ze względu na wysokie temp.

@Bogusia, czy pracownik, który jest zatrudniony w firmie kayser automotiwe systems może z powodzeniem nabyć umiejętności teoretyczne i praktyczne, które mogą w przyszłości przydać się na rynku pracy? Firma zapewnia taki rozwój pracownikom? Przedstaw, jak to wygląda.

Nora

Praca w firmie to jakiś koszmar Teraz tylko się liczą normy nie jakość tylko ilość A wypłata no cóż kiepska o podwyżkach można zapomnieć co do kierowników hm potrafią tylko rządzić i ustawiać pracowników i trzeba robić szybko co dzień jak się wchodzi do firmy słyszy się norma norma norma brak słów najlepsi'pracownicy odchodząc nie dziwię się a Ukraina więcej praw ma Panie z Ukrainy do pracy nie przyjechały tylko na wakacje ich normy nie obowiązują zrobią coś źle my wychodzimy najgorzej nam sie obrywa oni pracować nie muszą my musimy stroje robocze co to jest to też nie obowiązuje przerwa no cóż 15 minut zależy dla kogo upały brak klimatyzacji są wiatraki gdzie nic one nie dają zależy na jaki dział się trafi bo na wtryskarkach tam patelnia skwar więc pracę w firmie odradzam pięknie mówią a rzeczywistość jest inna pozdrawiam ????????

@Nora

Masz rację niestety, przerwa to na pewno nie obiadowa i ledwo co starcza na śniadanie a przy 12h pracy przysługują 2 po 15min. UK są zatrudnieni na "innych, lepszych" warunkach i nie są zupełnie odpowiedzialni za to co produkują. W te upały najlepiej jakby pojawiła się inspekcja pracy, podejrzewam, że można na WTR teraz paść na twarz! I to przy 12h pracy.. Do tego grube ciuchy, które tak jak pisałaś, nie obowiązują uk. Ja z tej pracy lubiłam tylko ludzi z brygady (Polaków oczywiście) i to był jedyny plus!

Myszka.pl????

Przerwa obiadowa?? Błagam!!! Może znajdziesz czas żeby iść do ubikacji jeżeli będziesz (usunięte przez administratora) jak szalona...! A przerwa śniadaniowa trwa 15min jeżeli kompy działają tak jak powinny bo jezeli nie to stoisz i stoisz no no wybić się musisz a twój cenny czas ucieka jak szalony...

@Bogusia, a jak przedstawia się kwestia, jeżeli chodzi o godziny pracy na stanowisku, które zajmowałaś w firmie kayser automotiwe systems? System pracy był 8 lub 10 godzinny? W trakcie dnia można było liczyć na przerwy obiadowe? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Jakie są realne zarobki jako zwykły szary pracownik?

@anonymous

Ja pracując na WTR, gdzie masz dodatek za 4 brygadyowke miałam średnio 2200-2300 na rękę. Z nadgodzinami można wyciągnąć naprawdę fajną wypłatę, ale nie ukrywam, że praca jest ciężka.

@anonymous, rozważasz podjęcie pracy w firmie kayser automotiwe systems? Poczyniłeś, już może jakieś kroki odnośnie aplikacji do pracy w tej firmie? Napisz, proszę, jakie doświadczenie posiadasz w tej branży.

@Keep calm Just dolitl, możesz sprecyzować co konkretnie chciałeś przekazać swoim komentarzem? Twoja wypowiedź jest w jakiś sposób związana z pracą w firmie kayser automotiwe systems? Przyjąłeś ciekawą formę przedstawiania swojego zdania w formie wiersza, jednak proszę Cię o jaśniejszą wypowiedź w tym temacie.

Keep calm Just dolitl

Panie krawat nie bądź na spotkaniach taki chwat nie krzycz nie drzyj się jak stare gacie przecie reprezentatywnie działać macie... Na nic jęki krzyki żale.. Jakiś skutek? Keine czyli null choć regulator dałeś na full.. Po co my pytamy szczerze krzyk jak w puszczy dzikie zwierzę...nawet echo milczy skrycie chcąc ustąpić troglodycie....niech wypowie się spokojnie a nie ryczy jak na wojnie bo nam trzeba w ciszy działać skupić się i temat zbadać a nie tylko w nerwy wpadać. STOP. tu kropka niech wystarczy taka zwrotka. Bo to prośba do rozumu by w zwojach swych pogrzebał a nie problem innym sprzedał. Jak chcesz krzyczeć jedź se w las tam gdzie nie ma wszystkich nas. Krzycz i skacz.. w drzewo kopnij... Może wyrwij coś po drodze.... Przypal troszkę tej konopii co to daje więcej luzu... Myśl.... Pracuj... I się śmiej... Just like that...by the Way...

@Anka, może warto skontaktować się bezpośrednio z działem HR firmy kayser automotiwe systems? Albo po prostu złożyć swoją aplikację? Rozmowa kwalifikacyjna będzie dla Ciebie okazją do zadania wszystkich ważnych pytań. Czy złożyłaś już swoją aplikację do firmy? Czy posiadasz jakieś wcześniejsze doświadczenie?

Zostaw merytoryczną opinię o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. - Batorowo

• Jak się pracuje w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.