A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kayser Automotiwe Systems?

A w której firmie nie ma teraz kamer? A gdzie nie ma teraz kamer?

Pytający

A czy może ktoś napisać coś więcej o atmosferze w biurach ? Szukają asystenta dyrektora, czy warto aplikować i czy ten niemiecki jest potrzebny ??

Blady
@Pytający

Niemiecki jest potrzebny. W fabryce pracują bardzo fajni ludzie.

Damian

A w biurach jaka jest atmosfera ? Poszukują asystenta dyrektora już od jakiegoś czasu ? Czy warto aplikować ?? Dyrektor jest niemieckojęzyczny ??

Anonimowo

Poszukują osób na stanowiska biurowe, teraz widzę ciągle ofertę na asystenta dyrektora. O co chodzi nie mogą znaleźć czy płacą kiepsko, warto aplikować ? I jak atmosfera w biurach bo na produkcji czytam, że srednio...

Brałeś udział w rekrutacji do A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

O jakim stanowisku mowa? Ktoś z biurowych?

non omnis kayser

jak się z wtr zebrali jako cała załoga i rozmawiali z zarządem to znaczy że można wynegocjować lepsze warunki. Efektowne i efektywne. a jak jest na innych działach? nikt nie poszedł wspólnie w żadnej ważnej sprawie może jednostki zapytały o przyszłość firmy lub swojego działu. Wielu ma żal o coraz wyższe normy o dodatkowe obowiązki lub inne niedogodności ale się na to sami godzicie. Zejdzie do was kierownik i nikt się nie potrafi odezwać. Milczenie owiec. To już nie jest firma złożona z ludzi którzy kiedyś potrafili pójść do zarządzających i pokazać, że warto ich wysłuchać. teraz każdy kombinuje byleby własny interes ochronić. ciągłe gadanie o tym, że nie wiecie jak będzie ? a jak ma być skoro nie ma nawet chęci polemiki tylko głowy w dół i byle do wypłaty. komuś źle, że inny ma premię a samemu o swoją premię nie walczy bo mu się po prostu należy? obudźcie się w końcu. firma się zmieniła i idą kolejne zmiany - myślicie że ktoś się wami przejmuje? ..były lamenty a karawana jedzie dalej bo ma kto ją posłusznie napędzać...Czas teraz na tabelki procenty słupki wykresy to ma sens reszta ma robić i nie zadawać pytań i póki tak będzie zawsze będzie jak obecnie jest. Nic nie zmienicie samym patrzeniem.

Blackandwhite

Kiedyś współpracowałem, bardzo mili ludzie tam pracowali... Czy to prawda że pan R.J. juz nie pracuje ? trudno w to uwierzyć A pani M. z HR jest nadal w firmie ?

Pracownik Bator
@Blackandwhite

To prawda. Pana dyrektora już nie ma pani hr została

Sprawiedliwa

Nie tylko Ukraińcy są chętni na nadgodziny Polacy też są pracowici i widzę że dwa ostatnie posty pisał Ukrainiec bo tylko wy robicie takie błędy ortograficzne...

Batorowo12345
@Sprawiedliwa

Język polski jest bardzo trudny i skomplikowany! Niestety nawet nie każdy Polak może napisać bez błędów! Ważne, że wszyscy zrozumieli tekst!

Bas

Za taką robotę, trzeba więcej płacić.A mi się podoba, jak Ukraińcy liderzy, nie musze się przejmować wszystkim. Mam wyrąmbane w prace i po prace. I dlaczego kierownicy i biurowe mają takie wielkie wypłaty?!

Stara pracownica

Pracowałam w tej firmie kupe lat.Były dobre i złe chwilę.Zwolniłam się przede wszystkim przez ludzi i brygadzistkę która mnie gnębiła.Brygadzistką jest do dziś i nikt nic z tym nie robi a teraz pewnie gnębi innych.Większosci ludzi jest tam okrutna i chamska.Zarobki jak wszędzie.Nowy ma tyle co stary pracownik.....

Tym bardziej, że jest już nowy dyrektor zakładu.

Konrad

Mam wrażenie, że niektórym brakuje chęci do pracy i szuka powodu żeby oskarżać!

Magda

A jak wygląda praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. personalnych widziałam, że jest teraz ogłoszenie?

Zadowolona

Szczerze co powiem wam o kayserze w sumie ciezko sie tam pracuje i psychicznie mozna sie wykonczyc , ale nigdzie indziej tyle nie zarobicie :) trzeba czasu zeby sie przyzwyczaic do roboty szczerze polecam . Gdybym mogla wrocic to b z checia wrocila , ale niestety wypadek i nie wyrabianie normy . Teraz wiem ze gdzie bedziesz pracowac wszedzie jest ciezko ale czlowiek sie uczy na wlasnych błędach a kazdy zasługuję na druga szanse :) ale szczerze polecam nigdzie indziej tyle nie zarobicie . Moze jest ciezko i to w cjolerw ale czlowiek sie do tego przyzwyczai i za taka kwote to jednak warto i wiecie za co za przeproszenien (usunięte przez administratora):) pozdrawjam serdecznie i polecam i prosze biura zacznijcie interesowac sie pracownikami i posłuchajcie w czym jest problem :) moze byc lepiej :) pozdrawiam i dziekuje za dobra prace pech to pech :)

Złoty Peugeot brummmm....

Koleszko za wschodniej granicy, gorąca prośba o nie szpanowanie swoją złotą strzałą , bo po pierwsze nie masz czym a po drugie jeszcze kogoś potrącisz na parkingu. Może na Ukrainie to robi wrażenie ale nie w Polsce.

Wkurzona na trankwalder

Siemka mam pytanie do osób które są z pod firmy trankwaldek kłodzko. Czy podwyższyli wam niższą krajową? I ile musicie przepracować żeby się dostać na firmę????? Bo mnie kuzwa ciekawi bo jestem z abb i coś mi tu u nich smierdzi. Więc proszę o odpowiedź :d

Majami ????
@Wkurzona na trankwalder

Witaj po przepracowaniu 1000 godzin przechodzisz pod firmę Kayser :) były podwyżki także nie zarabia się najniższej krajowej ,do tego masz premie i jeżeli chcesz praca na weekend także 2500 zł spokojnie zarobisz :)

Majami ????

Witajcie , pracuje w firmie ponad rok ,co mogę o tym powiedzieć ,hmmm... Jeżeli chodzi o pracę i atmosferę (zależy od zmiany i ludzi) ,zawsze trzeba pamiętać o tym ,że to praca i nie ma co szukać tam "przyjaciół" . Praca nie jest zła ,wiadomo są normy i do tego trzeba liczyć się z tym ,że musisz również zwracać uwagę na przewody pod kątem jakościowym. Normy są ... Ja zawsze swoją wyrabiam ,a jeżeli skończę pomagam innym ,ale o to w tym chodzi. Dlaczego ja się wyrabiam a inni nie ? Wykorzystywanie ludzi na maksa .... Atmosfera - jeżeli ktoś coś chce jest miły ,nie wyrabiasz się są problemy . Grupy znajomych z wyższych stanowisk . Każdy sobie ... Problemy z urlopem , mało ludzi chętnych do pracy ,duża rotacja ,każdy chce się "wykazać " nawet po trupach do celu ,zresztą trzeba się przekonać na własnej skórze .... Jeżeli przychodzicie do pracy robicie swoje i macie mocne nerwy ,dobrze i szybko pracujecie to dacie sobie radę . Jeżeli nie to nawet osoba z którą pracujecie będzie na was donosila do przełożonego i znajda na was sposób i zwolnią was ... dużo fałszywych ludzi niestety ...:/ krzyki i wyzwiska że strony liderów oraz mistrzów .. oni tylko trzymają się razem ,zresztą co mogą wiedzieć o pracy ... Może akurat praca w tym zakładzie wam się spodoba ,najlepiej przyjść zrobić swoje i iść do domku :)

Puotrek

Wiadome... kasa i uciekam

zakochana

Jak robi kariere pani K z blekitnego sei cos tam smierdzi linia 9.10

@zakochana

Twój wpis jest bardzo niespójny i trudny do zrozumienia dla osoby, która nie pracuje w firmie Kayser Automotiwe Systems. Mogłabyś sprecyzować, co chciałaś przekazać swoim komentarzem? Może pracowałaś w tym miejscu i będziesz w stanie napisać, jaka atmosfera panuje w tej firmie? Nowo zatrudnione osoby mogą liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Odpowiedz, będę wdzięczny.

Albumin
@Jakub

A co cie to obchodzi i tak nie pracujesz w Kayser, nie zamiwrzasz i nie wiesz o co chodzi. Po co ciągnieciecie za język . Gowork wam za to płaci? Dajcie spokój.

@Albumin

Dobrze jest, jeżeli w wątku pojawiają się wpisy zrozumiałe, ponieważ wątek odwiedzają często osoby chcące znaleźć rzetelne informacje na temat pracy w firmie Kayser Automotiwe Systems. Tego typu wpisy dla osób niemających doświadczenia związanego z tym miejscem pracy mogą być trudne do zrozumienia, dlatego zachęcam do podawania bliższych szczegółów. Jeżeli wiesz, o co chodzi w tamtym wpisie, to może będziesz tak uprzejmy i wytłumaczysz nam, czego on dotyczył?

@Zbyszek, dlaczego pracownicy nie chcieli skorzystać z możliwości pracy na innym dziale w firmie Kayser Automotiwe Systems? Często zdarzają się takie sytuacje, że dochodzi do przestoju w firmie i pracownik zmuszony jest iść na bezpłatny urlop?

Zbyszek
@Marta

Pierwszy raz jest taka sytuacja. Pracownicy nie zgodzili się bo ten dział im nie odpowiadał.

@Zbyszek

W takim wypadku, co dokładnie robią pracownicy zatrudnieni w firmie Kayser Automotiwe Systems skoro na ich dziale twierdzisz, że obecnie nie ma pracy? Są jakieś przewidywania, kiedy wszystko może wrócić do normy?

Zostaw merytoryczną opinię o A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. - Batorowo

• Jak się pracuje w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.