Opinie o PP-Duo Sp.z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PP-Duo Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PP-Duo Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PP-Duo Sp.z o.o. w Bydgoszcz

Zainteresowany Nowy wpis

Dzień dobry mam pytanie jak wygląda praca na produkcji jak atmosfera między pracownikami i kierownik produkcji i oczywiście zarobki z góry dziękuję

zdtereminowany Nowy wpis

Zdecydowanie NIE POLECAM. Wyłącznie ze względu na kierowniczkę Dorotę. Straszna kobieta. Jej zachowanie podciągnąć można pod typowy mobbing. Wywołuje bardzo dużą presję psychiczną i ewidentnie wyłania się brak kompetencji. Mam nadzieję ,że dyrekcja ( bardzo sympatyczne szefostwo) w końcu to zauważy. Istotna kwestia - osoba na stanowisku zarządzającym powinna być CZŁOWIEKIEM a nie nieludzką i niehumanitarną istotą......

Nocturno

Witam, jestem zainteresowany pracą w PP duo, chciałem się dowiedzieć jak wyglądają zarobki, oraz pozostałe warunki pracy. Posiadam ponad 10 -letnie doświadczenie w pracy na drukarni.

Zbigniew
@Nocturno

Ja też widziałem, że na stronie pracodawcy https://ppduo.pl/praca/ firma zachęca do składania CV, ale nie ma ofert na konkretne stanowisko. Jeśli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej mógłbyś przybliżyć jak ona przebiegała i jakie wakaty są aktualnie dostępne?

Seba
@Nocturno

Nie spodziewałem się że jeszcze są tak niskie stawki. Operator przewijarki najniższa krajowa, drukarz nieco więcej. Trzeba siedzieć gdzie się siedzi, ugryźć się nieraz w język i zarabiać.

Dorota Nowy wpis
@Seba

A jaka stawka według Ciebie była by w porządku na takim stanowisku? I co masz na myśli, że trzeba się nieraz ugryźć w język? Czy osoba bez doświadczenia jest w stanie sobie poradzić w pracy?

Endriu Nowy wpis
@Seba

Jedynie pupile mają dobre stawki. Więc albo trzeba wejść w dupe prezesowi albo wejść w (usunięte przez administratora)haha bo się nie docenia pracowników

Marta zapraszam na rozmowe a dowiesz sie czy warto. Umowa o prace jest jak najbardziej realna. Jezeli szukasz pracy to chyba warto poswiecic 30min na rozmowe. To nic nie kosztuje:)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PP-Duo Sp.z o.o. na stanowisko KIEROWCA MAGAZYNIER (NR 0851)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

@Pracownik a czemu nikt nie napisze jakie warunki? To ważne dla osób, które myślą o aplikacji, bo jednak każdy szanuje swój czas i woli wiedzieć przed co firma oferuje przed rozmową rekrutacyjną. Nie możesz zdradzić chociaż trochę? Nie chodzi o płace, bo to jest sprawa indywidualna, ale czy można liczyć na umowę o pracę, czy są benefity?

Zapraszam do aplikowania. Aktualnie wiem ze szukaja pracownikow produkcji. Warunki pracy ok. Na forum z obecnych raczej nikt nie napisze jakie warunki.

mich

Czy jest ktos w stanie mi powiedzieć jak wyglądają warunki pracy aktualnie w tej firmie?, bo zastanawiam się by tam iść. Proszę o szczere odpowiedzi

Odpnova

Tak ma byc ponoc. Ale do trzech kolorow zadruk. Do czterech lub pieciu to juz maszyn im brakuje. Tyle co wiem od wlasciciela. Mozesz sprobowac aplikowac jak ci sie nova code znudzilo.

Nova

Witam czy ktoś słyszał o drukarnia powstającej w Nakle nad Notecią w Parku Przemysłowym

Ja obecny pracownik

A mi się podoba zrobisz swoje i idziesz do domu punkt 14;00:)(darmowy dojazd do pracy z bdg)a pracować wszędzie trzeba ,chyba że się nie chce ,to się narzeka i szuka pracy gdzie indziej . Wypłata na czas ,możliwość zrobienia nadgodzin, imprezy integracyjne .Jeżeli nadajesz się na handlowca masz smykałkę łapiesz klientów pracujesz , zarabiasz .Praca na produkcji lajtowa można powiedzieć bezstresowa(masz pilnować druku i tyle) :)magazynier wiadomo praca fizyczna:)co tu więcej...jeżeli ktoś pracował i nie odpowiadała mu ta praca to mierzy swoją miarą .Po prostu co kto lubi:)w czym się sprawdza ?

nick

@nick a na jakim stanowisku pracujesz/ pracowałeś? Widzę, że nota naprawdę całkiem przyzwoita. Też słyszałem, że praca tutaj jest naprawdę w porządku. Ktoś może orientuje się w temacie przyszłych rekrutacji?

W skali 1 do 10 daje pewne 9.

Czikita

Rece opadaja. Jezeli ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja..pisza gdzie jest siedziba firmy i jak trafic no to powodzenia. Ludzie kur...a nie jest ptosciej wpisac w google ppduo jak dawac post typu: pomocy gdzie jest ppduo? Hahahaha

M

Cześć, mam pytanie gdzie dokładnie w Borównie znajduje się siedziba firmy PP Duo? Jak tam dojechać?

Nigdy nie pisze o starym pracodawcy sorry to nie ja proszę bez nazwisk ?? Ok Nowakowski ??

Duo pp

Szejn?

Beka

Bydgoszczanin to moze ty w staropolskiej pracowales i ci sie firmy pomylily..bo na grunwaldzkiej 207 duzo firm bylo. I skoncz pierdolic glupoty bo komorki byly..sa i beda!

Ako

Ty sam jestes cyfrowy

Bydgoszczanin

Nigdy nie byłem telemarketerem ani nigdy nie będę bo mam jednak wyższe predyspozycje. Pracowałem jeszcze gdy firma mieściła się na Grunwaldzkiej i wiem dokładnie jak wyglądała praca na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. Telefon stacjonarny (bo na służbowy to nie było stać firmy), komputer i dzwonisz... Dla "Pracownik obecny" myślę, że Ty jesteś na utrzymaniu mamusi skoro masz doświadczenie w tym! Nie mówię, że firma stoi w miejscu bo może się rozwijać kosztem pracowników

Pracownik obecny

Jaki telemarketer? Chlopak chyba ci sie firmy pomylily!! Idz lepiej do mamusi moze ci da kieszonkowe.. Bo ty nawet nie wiesz co to ppduo..chyba. Jak ta firma by stala w muejscu by stala to by w borownie nowej siedziby nie miala by :D

Zostaw merytoryczną opinię o PP-Duo Sp.z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PP-Duo Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PP-Duo Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PP-Duo Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PP-Duo Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w PP-Duo Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PP-Duo Sp.z o.o.
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Złota 1
    86-022 Bydgoszcz