Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego w Poznań

Magda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Nie polecam ,tego pana ,adwokata Chojeckiego,,wykasował,nie obronił,a wyrok nie adekwatny do pozostałych.Nie pomógł i nie zainteresował się losami klienta,który przez 9 miesięcy nie miał możliwości skontaktowania,byłam osobą, która pośredniczyła, dla tego pana to nie zrozumiałe .Polecam więcej zaangażowania w sprawy i odrobinę empati,,a nie wywodów- bo nie wiem kim pani jest?

Edyta Nowy wpis

Bardzo chwalę sobie prace dla tej kancelarii, potrafią docenić zaangażowanie

Jakub J Nowy wpis

Jak chcecie adwokata, który nie odbierze od was żadnego telefonu przez wiele miesięcy, to proszę

Bartek Nowy wpis

Wiecie może czy kancelaria potzrebuje aplikanta ?

Firma Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jestem w pełni zadowolona z pracy Pana Krzysztofa. Z pełnym zaangażowaniem zajął się moją sprawą. Jest rzetelnym i uczciwym adwokatem. Polecam w 100%!

Artur

Doskonale pomógł mi uzyskać zwrot 120.000. zł pełna chwała temu adwokatowi, trochę drogi - honorarium 10 procent ale warto!!!!!

Anita

Fajna praca z pewnością bardzo rozwijająca. Jest też sporo stresu ale gdzie go nie ma.

Witold
@Anita

Cieszy fakt, że jesteś zadowolona ze swojej pracy. Usatysfakcjonowany pracownik, to dobry pracownik, nie sądzisz? Napisz proszę bardziej szczegółowo, jakie aspekty tego zatrudnienia są według Ciebie pozytywne? Czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące, a atmosfera w pracy przyjazna? Każda wskazówka może być motywująca do pojęcia zatrudnienia przez inne osoby interesujące się tą kancelarią.

Jaromir

Pełen profesjonalizm , stawki nisko-średnie, paragon za usługę, dyspozycyjność, sprawa po 2 latach - wynik sukces- wygrana 78.000 zł, skąd takie durne opinie ,że p. Mecenas jest słaby, moze konkurencja.

Zawiedziona

Najgorszy adwokat jakiego poznalam,otrzymal 1000zl i nic nie zrobil.Zrobil ze moj maz ktorego byl adwokatem jest w areszcie.Nawet widzenia nie zalatwil.Ludzie jak najdalej od niego i proponuje zmiane nazwiska a dokladnie jedna litere bo bardziej by pasowalo.NIE POLECAM Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienic zawod

Kuba

podpowiedzcie jak sie pracuje w kancelarii? Czy firma rekrutuje do pracy?

niedoszły klient

Pan \"adwokat\" chyba na samych dwójkach i trójkach ukończył prawo bo podczas krótkiej rozmowy przekonał mnie że nie zna podstawowych przepisów prawa cywilnego . Chciałem zaczerpnąć opinii odnośnie pewnych przepisów, a wysłuchałem przez pięć minut \"yyy...eee....yyy... nie wiem... \". Czułem się jakbym był jego pierwszym klientem. Nie polecam a wręcz zalecam omijanie szerokim łukiem tego pseudo prawnika.

jo
@niedoszły klient

bzdura!!!!

Karol W
@niedoszły klient

Dla mnie (usunięte przez administratora)powinien zmienić nazwisko na chujecki ... nie zna się na prawie , nie słucha , rozbieranie oczy jak by ... I gada totalne Bzury .... katastrofa .... przegrał wygraną spraw ... cieszę się ze zmiany tego lovelasa ... chyba ma jakieś kompleksy .... I udaje najlepszego ???????????????????? A jest totalnym dnem .... nie polecam (usunięte przez administratora)

Grzempowski
@Karol W

Przypuszczam ze Karol W mija się z prawdą . Pomylił pewne mecenasów . Pan Krzysztof akurat w sprawach alimentacyjnych jest jednym z lepszych młodych mecenasów , zawsze dostępny , służy pomocą i przedewszystkim bardzo dobrze znający się na prawie i zawsze do sprawy podchodzi solidnie . I jak to mówią ze wysoka cena wzbudza zaufanie to u pana mecenasa cena to rzecz trzeciorzędna ... ostatnio korzystałem z pomocy pana mecenasa ... mimo to ze stał po drugiej stronie ... jego pomoc była dla mnie bezcenna ... jeszcze raz bardzo dziękuje panie mecenasie . Grzempowski Andrzej .

Weronika

@Karol W rozumiem, że nie byłeś zadowolony z usług Kancelarii Adwokackiej Adwokata Krzysztofa Chojeckiego, ale jednak nie możesz go samego obrażać. Na forum nie można nikogo obrażać. Jest to naruszenie regulaminu. Negatywne opinie również można wyrazić bez obraz drugiej osoby.

Sprzątaczka
@Weronika

A Pani to ktoś z rodziny, że się tak angażuje? Czy pan adwokat we własnej osobie?

Miron

Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego jest okej

Sprzątaczka
@Miron

nacisnęłam na ikonę przy "pomocna" i zaliczyło to do tych niby "pomocnych" - nie znam tego pana, więc proszę nie kierować się moją pomyłką

Weronika

@klient dzięki za opinię ze strony osoby obsługiwanej. A czy ktoś powie coś od strony pracownika? Jest możliwość zrobienia aplikacji u Adwokata Krzysztofa Chojeckiego? Jak tak to jak to u niego wygląda? Polecacie tą wybrać kancelarię jeżeli chodzi o dalszą naukę?

klient

polecam kancelarie pana krzysztofa jest adwokatem mlodym ale bardzo obiektywnym uczciwym i precyzyjnym dobrze sie czuje pod opieka osoby aktywnie uczestniczacej w sprawie polecam

Weronika

@Miron, jesteś pracownikiem firmy? Co możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy?

guścik

niestety , ale akurat w tej kwestii dość ciężko jest o jakieś iinformacje, choć jak widzę jest to najczęściej poruszana kwestia na tym forum. No nic może , w końcu trafi tutaj ktoś z tej kancelarii, były czy też obecny pracownik i zdecyduje się napisać o tych warunkach, które przecież nie są chyba tajemnicą

samir
@guścik

Studenci którzy chcieliby zrobić swoją aplikacje w Poznaniu oczywiście mają na to szanse jak najbardziej w tej kancelarii adwokackiej. Jednak jak pewnie powszechnie wiadomo nie tak łatwo jest się tutaj dostać. Wydaje mi się , że trzeba mieć naprawdę specjalne względy , aby mieć szanse na pracę w tym miejscu

Miałem z nim kontakt

Jako osoba która miała kontakt z mecenasem ale nie jako pracownik muszę pochwalić i każdemu polecić. Ponieważ mecenas z niezwykle dużym zaangażowaniem i ponadprzeciętnym poświęceniem opiekuje się klientami, jest to godne podziwu. Pozdrawiam

xxx

Bardzo skuteczny adwokat.

emeryt

mec Chojecki pomógł mi uzyskać w sądzie emeryturę mimo, że wcześniej sąd oddalił moją sprawę i inny adwokat powiedział, że nie da się nic już zrobić. Nie obiecywał mi przy tym gruszek na wierzbie ale uczciwie postawił sprawę, uprzedził, że będzie trudno wygrać. Mimo to wygrał. Ja go polecam moim znajomym.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego?

Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Chojeckiego
2.3/5 Na podstawie 71 ocen.
  • OSIEDLE BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 2 lok. 142
    60-682 Poznań