Opinie o BPN w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BPN. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BPN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność twórcza

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPN w Myszków

Karol Nowy wpis

A jak działa u Was system premiowania ?

niezadowolony Nowy wpis

No i dobrze że ta firma zniknęła z rynku(chyba ze się mylę??) , złodzieje!!! Panie Zbigniewie wychował Pan syna na niezłego skur.....

tell me Nowy wpis

No dobra ale wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie a skoro tak jest to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tetaz tak popularne. Wiedzą jak dbać o swoich pracowników. Dzięki

jacob

nie wiem gdzie widzicie "oferty" bo jak już to ja widzę ale jedną. Typowo do branży nieruchomości poszukiwana osoba to agent nieruchomości i tak też jest w BPN i pewnie dotyczy to każdej lokalizacji. Wiadomo zdania zawsze są podzielone- po to też istnieje takie miejsce gdzie każdy może wyrazić co myśli.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BPN, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
sokół

o, szanowny olik, a skąd ty masz takie informacje o tym że mają w planach zatrudnianie nowych osób i czy są one w jakikolwiek sposób formalnie wiarygodne i zweryfikowane? bardzo proszę udziel mi takiej odpowiedzi ponieważ aktualnie zmieniam pracodawcę i może wybiorę właśnie BPN. z góry dziękuję za odpowiedź

silna

FIRMA BPN Nieruchomości Myszków to firma którą należy omijać dużym łukiem. Pośrednik pan Zbigniew jest osobą nastawioną jedynie na własny zysk, bez cienia chęci pomocy. Tempo załatwiania spraw - masakryczne. Jeżeli cenicie swój czas - nie kontaktujcie się z nim - jeżeli chcecie mieć więcej siły, a nabieracie jej po dużym wnerwie - kontakt z panem Zbyszkiem zapewni wam mozliwość wyrąbania ok 100 drzew.

obiektywny

Oj panowie, panowie... Przestańcie w końcu pisać posty z pochwałami dla samych siebie, bo aż się tego nie chce czytać tak przesłodzone. "Profesjonalna obsługa", "klima", "duży parking", ale tu najlepsze - "chciałam kupić domek a bpn myszków ma idealny w swojej ofercie"... Przecież to wszystko nawet nie brzmi jak komentarze prawdziwych klientów... Nigdy nie korzystałem z waszych usług, ale z tego co mówili znajomi, którzy chcieli sprzedać dom za waszym pośrednictwem to jesteście nieco nachalni, wręcz irytujący, jak stwierdzili 'do tego stopnia, że wycofali ofertę i dom sprzedali sami'. pozdrawiam i życzę nieco ogłady i w internecie i w rzeczywistości.

ODRADZAM

Jeżeli szukasz domu to raczej nie korzystaj z usług BPN. Oszuści i niekompetetni pośrednicy - konkretnie jeden pan Zbigniew. Jego podejście do klienta to prawdziwa żenada. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!

NIEZADOWOLONY

To radzę jak najszybciej zakończyć współpracę z tą firmą. Obsługa nieprofesjonalna, kompletny brak pomocy, a dodatkowo totalna bezczelność jednego z pośredników.

Desmond

Właśnie zamierzam kupić domek na(usunięte przez administratora) Dzięki BPN już mam na oku taki o jakim marzyłem - mają masę ofert, do wyboru i koloru. I załatawiają wszystkie skomplikowane sprawy związane ze sprawdzeniem statusu działki i sprzedażą. Ja nie muszę się o nic martwić :) Dobrze, że jest w Myszkowie takie biuro, na pewno najlepsze na Jurze!

nikifor

anonim - 2013-06-20 01:27:30 Podstawowe informacje o zatrudnieniu mają dostępne na stronce, a jak jest w rzeczywistości z pracą w BPN? goście są bardzo wymagający ale da się zarobić i można się od nich dużo nauczyć. jedyny mankament: praca doradcy jest dość specyficzna, ktoś kto pracował kiedyś w jakimś biurze wie o czym mówię, trzeba się najeździć i nadzwonić ale to norma.

anonimus

nie pracowałem u nich wiec się nie wypowiem, natomiast byłem oglądać działkę. z moich spostrzeżeń: bardzo miła obsługa, a przede wszystkim goście z tego biura widać że mają duże doświadczenie i kompetencje i...dobrą kawę :-)

Barbra

Skorzystałam z usług BPN i chcę Panom serdecznie podziękować za tak miłą obsługę i profesjonalne załatwienie sprzedaży domu. Prowizja niska, biuro super (klima!), można uzyskać dobrą cenę. POLECAM!!!

Chris

Jestem bardzo zadowolony z usług BPN. Dogodny dojazd w centrum Myszkowa, duży parking, nowoczesny budynek Jura Park (klimatyzacja, restauracja), tuż obok notariusz. Miła obsługa i nie grabią kasy jak inni pośrednicy - ceny umiarkowane. Domy i działki można obejrzeć nie tylko na zdjęciach, ale także na filmach. Standard godny XXI wieku! SZCZERZE POLECAM :)

Byłem na tym samym szkoleniu, o którym pisze ten bezczelny kłamczuch, który jak widzę zmienił płeć w tym poście na (usunięte przez administratora) Leń i nieudacznik, który bez pracy chciał mieć kokosy, a teraz wylewa frustracje tutaj na forum. Chłopie, stuknij się w głowę i weź do roboty! BPN to profesjonalizm jak rzadko gdzie. Oby wszystkie biura obrotu nieruchomościami były tak rzetelne i uczciwe!

zycietoniebajka Nowy wpis

Profesjonalizm? Jak widać nie wiesz o co chodzi w tym słowie, popieram przedmowce którego krytykujesz, zapewne jesteś właścicielem lub jego synem i próbujesz się wybielic z zaistnialej syt Pozdrawiam

aneczka65

Potwierdzam Ja byłam tylko klientką tego biura, właściciel mydlił oczy na wszystkie strony, a i tak mieszkanie nie sprzedane po roku, a obiecywano 4 miesiące i po sprawie. Odradzam jako klient

prawdziwa historia

Zasady działania i \"ła (usunięte przez administratora) derskie\" metody współpracy z agentami na Czyli: -współpraca na zasadach obiecania złotych gór bez umów pisemnych -obarczanie pracowników za swoje błędy -do pracy w BPN jako agent należy posiadać własne paliwo, auto, sprzęt biurowy (komputer, drukarka) -praca za ładny uśmiech przez pierwsze miesiące łącznie z kosztami za wyżej wymienione. -pozyskiwanie klienta bez wcześniejszego przeszkolenia nawet w kwestii poprawnego wypełnienia druku Umowy oraz koniecznych załączników. Wyłudzacze szukający klientów wśród najbiedniejszych cytuje jednego z właścicieli \"Najlepiej zarabia się na tych babciach\" Stanowczo odradzam ludziom inteligentnym którzy szukają uczciwego zarobku.

Zostaw merytoryczną opinię o BPN - Myszków

BPN
2.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Broniewskiego 10
    42-311 Myszków