Opinie o Steinpol Meble w

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Steinpol Meble. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Steinpol Meble o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w

xyz

dzis zadyma

xse

ja - 2013-03-09 17:55:51 swieta racja i naprawde duzo mozna byłby dodac.najgorsze jest to ze nic na lepsze sie nie zmienico tam w stainpolu

Stanowczo za mało!! Firma ROZWIJA się jak nasz RZĄD. Na wyzysku słabszych, którym wmawia się TO DLA WASZEGO DOBRA !!!! (usunięte przez administratora) Nas aby chełpić się Swoją siłą aby pokazać nam gdzie nasze miejsce. Ludzie obudzcie się albo skończymy jak chinczycy. Na zebraniach zajmują się głupstwami że jaki to burdel na magazynie że tapicerzy latają za kompletami jak ze sraczką!!! To jest (usunięte przez administratora) taki problem!!! A że automaty zamawiane są za opóznieniem to nie problem?!! że chodzimy w obdartych łachmanach to nie problem?!! że palarnia jest przy wejsciu do szatni męskiej i zmuszani jesteśmy być palaczami biernymi to nie problem?!!! Można by tak w nieskończoność wymieniać ale to jak grochem o ściane... Gratuluje Panom Dyrektorom nowych aut mam nadzieje że nie zapomnicie o tych dzieki którym mogliscie sobie pozwolić na ich zakup. O nas i naszych rodzinach którym dzięki odebraniu 100 w sobotę łatwiej spłaca sie kredyty i żyje się lepiej. Pomyślcie o tym wszystkim przy następnym obniżaniu czasów ( zeby nie pisac o podwyżkach bo to to samo) Wesołego Alleluja....

Czy po rozmowie w Steinpol Meble rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

ile zarabiacie????

Chyba Ty

Ty jestes nienormalny ? Narzekasz na pracę w której masz święta wolne i pracujesz po 8h? Jęli nie wyrabiasz normy to się nie nadajesz, ja mam zaledwie 21 lat i juz musiałem tyrać po 12 h dzień w dzień żeby móc za co żyć. Wróc za 1300zł nie da się żyć, da się tylko funkcjonować więc nie narzekaj na swoją pracę bo inni mają gorzej i nie porównuj naszj pensji niemiecką bo to są 2 osobne kraje -.-

oj tam

w tamtym roku byla taka podwyzka ze ludzie coraz mniej zarabiali.lepiej niech zostanie jak jest a czasy na dzialach zwiększą bo to co teraz jest to w glowie sie nie miesci.po co kolejna podwyzka jak zaraz czasy zmniejsza.kiedys to bylo o sto razy lepiej w firmie czlowiek z radoscia przychodzil

polewa

Wkrótce nastąpią rozmowy o podwyżkach. Pan (usunięte przez administratora) ostatnio powiedział że firma bardzo dobrze stoi finansowo (co widać po zakupie nowych aut) Więc mam nadzieję że nie będzie się zasłaniał "kryzysem" i da godne podwyżki a nie jakieś ochłapy jak przez ostatnie 5 lat!!

as

Hkg - 2012-12-30 10:25:56 Troche przesadzasz z tymi 115%, ja robie tyle zeby sie zalapac do najwyzszej grupy tzn 108% i mam te 2400-2500zl. Jezeli mowa o nowych co sie przyjmuja to raczej nie zarobia poniewaz w tych czasach trzeba miec duza wprawe zeby sie wyrobic w normie.a jak podobały sie pensje z premią roczną :-)

Hkg

as

Robercie masz rację przyjmują i przyuczają ale jest tak ciężko że rotacja nowo przyjętych jest ogromna. żeby zarobić jako taką pensję ok 2500 na rękę musisz wyrobić min.115% normy a to już graniczy z cudem. Jeżeli wyrobisz 80-100% Najniższa krajowa. Cudów niema. Normy od 2 lat są tak obniżane że tapicerzy z 10 letnim stażem mają problemy. W tym zakładzie powoli zostaje wdrążany system made in china. tj. Dużo pracy za minimum pensji. Ale do odważnych świat należy wiec próbuj. Ostatnio wyszło że nowo przyjętym tapicerom płacą więcej niż starszym stażem to na początku nie stracisz. Przezimować warto.

ROBERT

Słyszałem że przyjmują tam do pracy i przyuczają na tapicera.Ile można zarobić na takim przyuczeniu i potem już na akordzie?

jettti

Żaden z kontrolerów i kontrolerek nie awansował tylko niby przez kontuzje tam się znalezli , a teraz udają, że mają pojecie o tym jak ma mebel wyglądać i trzęsą portkami przed (usunięte przez administratora) który ma jeszcze mniejsze pojęcie o tapicerstwie o nich ale nie przeciwstawią się, bo żal im 25zł premi więc muszą mu w tyłek wchodzić... Jeśli chodzi o tego (usunięte przez administratora) co obijał (usunięte przez administratora) to facet tak zapierniczał,że aż pot mu z czoła leciał , a nasi szanowni przełożeni tak się podniecali,że mało mu buzi nie dali i co z tego tapicerowania wynikło ????

a który z kontrolerów przeszedł droge tapicera i awansował na to stanowisko??(ważne słowo "awansował"nie-bolały rece czy inne czesci ciała....)

polewa

Ostatnio Pan Dyrektor pokazał nam jak powinniśmy pracować. Zaprosił Kolegę z niemieckiej modelarni aby zademonstrował ich styl pracy. obijał narożnik morado zajęło mu to 6 godzin. My mamy tylko 150 min. Wniosek Niemiec pracował tak jak normalny człowiek pracować powinien. [usunięte przez moderatora]

Misiek

Musza miec takie czasy zebysmy [usunięte przez moderatora]... bez chwili wytchnienia,a pan czasoumilacz oraz inni godzinowcy maja czas na wszysko... Swoja droga czemu zawsze w tym zakladzie czepiaja sie pracownikow akordowych ktorzy musza robic praktycznie do konca zmiany natomiast kontrolerzy oraz osoby czyszczace meble koncza prace juz 40 minut przed fajrantem i nikt do tego sie nie przyczepi...

edek

czy wszystkie nowe komplety musza miec tak smieszne czasy ktore wynosza do 115 minut?niech pan duda stanie do stolu i pokaze jak to sie robi i zmierzy sobie czas.mysle ze chlopiec miałby problem z obiciem hokera.

lol

tu sie kolego max z toba nie zgodze.Zycie standart zycia tapicera w uk jest nieporownywalnie wiekszy do zycia w polsce.Mieszkam w uk od dawna ale pracowalem tez w steinpolu

daniel

Witam, szukam kogoś kto zrobił by dodatkowy element do narożnika, który kupiłem w firmie steinpol. Niestety ta firma nie robi nic co jest ponad standard, a mebel który kupiłem jest po prostu zbyt krótki. Wiem, mogłem najpierw zmierzyć. No ale niestety, stoi i sprzedać to szkoda. Dlatego szukam kogoś kto pracuje lub pracował w firmie steinpol i ma doświadczenie jako tapicer. [usunięte przez moderatora]

rrr

dwa dni i 10zl brutto postojowego.oczywiscie godzinowcy wyjda na tym najlepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble

Steinpol Meble