Opinie o Fruechtehof-Schindler. w Warpe

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fruechtehof-Schindler.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fruechtehof-Schindler. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fruechtehof-Schindler. w Warpe

kk

wie już ktoś kiedy wyjazd? dzwonili już do kogoś?

mm

To chodzi o podatek wtedy jest mniejszy jak masz zatrudnienie w Polsce i jesteś na urlopie.

patryk

Witam wyslali mi papiery odeslalem im i z powrotem dostalem papier ze niby pieczatki z zaklady pracy itp o co chodzi jak jestes bezrobotny i pieczatke im dalem ze bezrobotny a mi odeslali ten papier i chca firmy pieczatke ?????

fn
@patryk

Ja mam tak samo jak Ty i chyba dam sobie spokój .Bo to wyjdzie że nigdzie nie będziesz ubezpieczony.A jak coś się stanie to będzie wielki problem(np .nie daj Boże szpital itd. i tysiące euro do zapłaty). Dobrze poszukaj w necie bo potrzebują na szparagi bliżej we wschodnich Niemczech przez pośrednika ale na jakiejś normalnej umowie z ubezpieczeniem.

@fn

nie panikujcie od razu ,po podpisaniu umowy jesteście ubezpieczeni ,ale jaki problem jest podbić te papiery,widać że jedziecie pierwszy raz.

nn
@mm

hej, zawsze tak na ostatnia chwile informują o terminie przyjazdy?

mm odezwij sie na poczte acab@0.pl

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fruechtehof-Schindler. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
mm

hg jak ktoś jest dobry,bystry i spodoba się szefostwu to na borowkę też może zostać.Na borówce jest 150 osób większość dziewczyny.

gh

Lubuskie

kto byl w 2015

kto byl 2015 ;na szparagach niech podzieli sie informacjami Ci jak

Jaroslaw

jak mam wpisac na nk

mm

Fruechtehof Schindler ma stronę na naszej klasie i tam jest dużo zdjęć z firmy.

hg

mieszka sie w kontynerach czy hotel a po szparadze mozna zostac na borowce

mm

Firma jest dobra,wprowadza nowości, praca zmechanizowana ale szefostwo pilnuje porządku jak i na plantacji, tak i w hotelu .

olsztyn
@mm

cześć , z jakiego miasta jedziesz ? ja olsztyn

cs

z jakiego miasta jedziesz ????

cs

a ziomek. wiesz jaka kasa akord. czy godziny wiesz cos a i ile oplaty i za co ?

cs

siema. gh tam na szparage byles bylas tam juz skąd jestes

cs

Witam ktos jedzie na szparage 2016 yslalem papiery byl ktos w 2015r piszcie jak z kasa i ide bylo na akordzie od kg

gh
@cs

ja też wysłałem dokumenty na szparagi do Warpe.

PP

Ja też chciałbym usłyszeć jakieś informacje o Fruechtehof-schindler. Dostałem namiary od kolegi i mowił ze praca z zależności od zapotrzebowania albo na polu albo na sortowni i platne 7euro/h netto. Najlepiej jakby się wypowiedział ktoś kto już tam pracoawał.

PP

sylwinkaa

witam.. Mam pytanie czy ktoś z was zna Fruechtehof-schindler firma pozyskująca osoby na prace sezonowe do zbioru jagód, szparagów... Proszę o kilka informacji na ich temat...Oraz proszę o namiary i nazwy firm które na terenie niemiec oferuja pracę w polu sezonowe.. Dzieki

ktos
@sylwinkaa

heheh, nie polecam szczerze szukaj czegos innego nie trac czasu na ten zakład pracy niewolniczej

ktos
@sylwinkaa

oni liczą się tylko z bułgarami ,turasami , jest tam grupka stałych polaków -grupka panów po 50 roku zycia a nowi którzy przyjezdzaja z reguły na pierwszy rzut po 2 -3 tygodniach są odsyłani bo niby norm nie wyrabiają -smieszne bo poprostu trzeba zrobic miejsce dla starych . Jak ma wyrobic nowy norme gdy przyjeżdża w okresie gdy nie ma szparagi w dodatku jest nowy i musi się nauczyć kopac . Pan Andrzej zaniża godziny gdy na poczatku robis się na godziny a nie na akord . Jeszenie tzn jeden posiłek masakra ,dziecko by sie nie najadło. Polacy omijacie te gospodarstwo . Własciciel to zakompleksiony ,nie wychowany niemiec który pomiata polakami tak samo jak swoja Polską zoną.

Zostaw merytoryczną opinię o Fruechtehof-Schindler. - Warpe

• Jak się pracuje w Fruechtehof-Schindler.?

Zobacz opinie na temat firmy Fruechtehof-Schindler. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fruechtehof-Schindler.