Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o fruechtehof-schindler.

Pracowałeś w firmie fruechtehof-schindler. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
sylwinkaa - 2012-09-17 13:08:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
witam..
Mam pytanie czy ktoś z was zna Fruechtehof-schindler firma pozyskująca osoby na prace sezonowe do zbioru jagód, szparagów...
Proszę o kilka informacji na ich temat...Oraz proszę o namiary i nazwy firm które na terenie niemiec oferuja pracę w polu sezonowe..
Dzieki
zdjecie uzytkownika
PP - 2014-09-13 13:56:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
zdjecie uzytkownika
PP - 2014-09-13 14:02:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja też chciałbym usłyszeć jakieś informacje o Fruechtehof-schindler. Dostałem namiary od kolegi i mowił ze praca z zależności od zapotrzebowania albo na polu albo na sortowni i platne 7euro/h netto. Najlepiej jakby się wypowiedział ktoś kto już tam pracoawał.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fruechtehof-schindler.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy fruechtehof-schindler.?
Zadaj pytanie
x