Langowski Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Langowski Logistics Sp. z o.o.

Powagą to dzieje się na serio

Wszystko było ustalone po rozmowie rekrutacyjnej, dane osobowe wysłane do działu kadr. Miałam stawić się na trzy dni próbne. Przychodzę punktualnie na pierwszy dzień. Okazuje się, że nikt nie wie kim jestem i co tu robię. 2 godziny czekania, po których dowiaduję się, że zaszła pomyłka i przepraszają. Dodam jeszcze, że czytałam komentarze tutaj przed aplikowaniem ale stwierdziłam, że nie dam się zwariować. Jednak pracownica działu kadr na rozmowie rekrutacyjnej spytała się o dokładną datę urodzenia i serio wyliczała tam na kartce jakieś astrologiczne bzdety ????

Nikt ważny

Ale po co zatruwać swój umysł wylewanymi przez kogoś frustracjami i tracić na to czas? :-) GoWork służy głównie do negatywnego wyrażania opinii używając przeróżnej argumentacji przez byłych pracowników lub rekrutowanych aby zrazić potencjalnych kandydatów do podejmowania próby zatrudnienia w danej firmie. Osobna sprawa to gdzie nie zajrzymy na firmy z sektora czy to transportowego czy jakiegokolwiek innego to od hejtów aż grzmi na portalach, zwłaszcza w dobie pandemii, w czasach kiedy ludzie tracą z różnych względów pracę. Faktem jest to, że każda pojedyncza firma ma swoje wady i zalety. Natomiast zdrowo myślący człowiek, były, aktualny czy przyszły pracownik nie będzie się tymi informacjami sugerować tylko jeśli będzie posiadać taka możliwość wejdzie do organizacji, przekona się jak jest naprawdę, pozostanie, odejdzie lub pracodawca z jakiś względów się z nim rozstanie. I tak to działa wszędzie. Nie zapominajmy również o tym, że kij ma dwa końce! A gdyby tak pracodawcy publicznie zaczęli opiniować byłych pracowników. Zapewne byłoby ciekawie.

Ala
@Nikt ważny

Może masz czas na sprawdzenie ja nie mam. Jak czytam o takiej patologi to się nawet nie zastanawiam...

Pani Anonimowa
@Nikt ważny

Gdyby nie szczucie pracowników, donoszenie na siebie nawzajem przy cichej aprobacie zarządu i traktowanie ludzi jak zło konieczne to może firma byłaby godna polecenia. Ale aby do tego dojść trzeba by wymienić całą górę i pozbyć się kabli, a to jest niewykonalne.

Przyjmiecie mie do pracy w magazynie tylko muszom byc posilki i kąbinezon.

@ Kubuś

Pisze ponownie -jestem zażenowana poziomem tego portalu. Wrzuciłem post na temat powyzszej firmy i zostal on usuniety w przeciagu 10 minut. Opinia nie zawierała zadnych wulgaryzmow itp...czyzby prawda bolała ? Firma nieporozumienie.Miałem ta nieprzyjemność rozmawiać z pania prezes. Na kazdym kroku pokazywala ze jestem totalnym zerem. I praca w Langowskim to wrecz zaszczyt. Zwracam sie do Pani prezes - po pierwsze proponowanie spedytorom z wieleletnim doswiadczeniem 3 tys netto to jakis zart Po drugie smród o tym co Pani robi poszedl w swiat. Kazdy spedytor ktory juz troche siedzi w logistyce wie jaki poziom Pani reprezentuje a raczej jego brak. Proponuje nauczyc sie szacunku do ludzi bo za jakis czas nikt kompetentny nie bedzie dla Pani pracowal.. ale przeciez o tym Pani wie prawda?

NIKT
@@ Kubuś

A może jednak faktycznie jesteś totalnym zerem i dlatego nie dostałaś tej pracy? Kij zawsze ma dwa końce.

Kubuś
@NIKT

Nie ja tu jestem zerem..zachęcam do lektury komentarzy...

Rekrutacja w tej firmie to jest żart... Pojawiłem się na umówioną godzinę na rozmowę, po 35 minutach oczekiwania gdzie w trakcie upomniałem się, nikt nie raczył się pojawić więc zrezygnowałem. Po godzinie czasu zadzwonił kierownik z pytaniem "czy dalej czekam bo nie może mnie znaleźć" podziękowałem za brak profesjonalizmu i marnowanie jedynie czasu. Po tej rozmowie zadzwoniła Pani z HR z przeprosinami i czy dam im drugą szansę w innym terminie. Zgodziłem się... I tu był błąd. 4 dni później odbyła się druga rozmowa (odbyła to dużo powiedziane), kierownik (nawet nie z tą osobą miała odbyć się pierwotnie rozmowa), dosłownie zadał mi 2 podstawowe pytania, po czym i tak dowiedziałem się, że rekrutacja na dane stanowisko jest już zamknięta ale potrzebują asystentów bo ciągle im brakuje... obowiązki praktycznie te same, dużo niższa pensja i praca zmianowa. Dodatkowo w aplikacji jest wymóg podania wynagrodzenia do którego i tak nie będą się stosować ( chyba, że się poda w okolicach najniżej krajowej). Jedynym słowem rozmowa trwała 6-7 minut, strata czasu i zero profesjonalizmu.

Co robię w obecnej firmie? Czy miałem styczność z przeładunkiem i załadunkiem?

Czy Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k. zatrudnia studentów?

Ala

Tylko i wyłącznie. Pracownikom z doświadczeniem proponuje się poniżej 3000 złotych oraz gratisowe orędzie Pani Prezes jaka to wspaniała jest jej firma i jaki to niebiański wręcz zaszczyt być jej częścią. Brakuje tylko aniołków grających na trąbkach. Kto był na rozmowie to wie o czym piszę ;) A kto ogarnięty to pójdzie do konkurencji, która lepiej potraktuje ludzi i zapłaci. Bo ta firma to strata czasu.

@Ala

Dziękujemy za pozostawiony komentarz. Warto jednak sprostować co nieco... Wysokość wynagrodzenia w Langowski Logistics zależy od umiejętności, doświadczenia i zakresu odpowiedzialności na danym stanowisku. Na obecną chwilę nikt z doświadczeniem nie zarabia mniej niż 3 000 zł, opinia jest nieprawdziwa. Wracając do pytania głównego... Nasz zespół to połączenie młodości z doświadczeniem i studentów jak najbardziej zapraszamy do współpracy :)

@Ala

Ciężko mi powiedzieć jak zarobki innych ale sam zatrudniła się w firmie jakiś czas temu i na rozmowie rekrutacyjnej sama Pani Prezes zwróciła uwagę na moje doświadczenie i wykształcenie. Obyło się bez negocjacji mojej oferty i jestem zadowolony. A jeśli chodzi o poziom rozmowy - Pani Prezes opowiadała o firmie i jej pozytywach ale gdy już tu pracuję - stwierdzam że jest się czym chwalić - szybkość rozrost firmy, zatrudnionych osób, realizacje i dużo więcej.. A jeśli chodzi o studentów, pracują tu osoby w przeróżnym wieku. Aczkolwiek przeważają młodsi. Pytanie tylko dla kogo kto tu jest młodszym ;p

Badaass
@Ala

(usunięte przez administratora) Więc jako obecny pracownik potwierdzę że tak jest. 3000 to po 3-4 latach i trzeba być zadowolonym jak nie to narazie. Biada temu kto nie robi po myśli pani prezes to za chwilę będą wykopywane dołki. Przykre to gdyż wiele wsrtościowych osób odeszło z tej firemki w obecnym czasie.

Mir
@Langowski Logistics Sp. z o.o.

Wynagrodzenie nie ma nic wspólnego z doświadczeniem. Pani prezes koniecznie chciała wiedzieć ile miałem w poprzedniej firmie. Spadła że stołka i uslyszalem orędzie że takie pieniądze to chyba na stanowisku dyrektorskim. Chcecie pracować za darmo wasza decyzja. Jest dużo firm które po pierwsze szanują pracownika po drugie płacą wiecej niż to co pani prezes uważa za majątek. Ale pewniw dzięki temu firma się "rozwija"

J.
@Mir

Rotacja pracowników jak w londyńskim metrze.A firma się"rozwija" dzięki (usunięte przez administratora)sile roboczej z urzędu pracy (usunięte przez administratora)

Heh
@J.

Potwierdzam:(

Rozgoryczona
@Langowski Logistics Sp. z o.o.

Pani Prezes robi dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej. Ale na tym ta "dobroć" się kończy.... O firmie można przeczytać,że zależy jej przede wszystkim na ludziach,ich rozwoju i tym podobnych.... Mój syn zrezygnował z poprzedniej pracy,bo zależało Mu na stażu w branży spedycyjnej(wymóg do obrony magisterskiej),przeszedł pomyślnie rekrutację,miał obiecany staż,przyjęto Go do pracy a tu nagle kilka dni przed Świętami dostał wypowiedzenie bez podania przyczyny... Tak Pani Prezes po "ludzku" potraktowała młodego człowieka z ambicjami. Jestem rozżalona Pani postępowaniem.... Jak można tak "bawić" się ludźmi?! Mam nadzieję,że kiedyś karma wróci do Pani z nawiązką. Nie wierzcie w to co piszą o tej firmie.... Że jest taka rodzinna i przyjazna... Niestety prawda jest zgoła inna. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia,życzę Pani refleksji nad zwykłymi ludzkimi uczuciami a jako matka życzę tego,aby Pani synowie nie byli nigdy potraktowani tak jak Pani postąpiła z moim... Mimo wszystko Wesołych Świąt!

R.
@Rozgoryczona

Potwierdzam. Praca tu to niepotrzebne zawracanie głowy. Pani Prezes ludzi dla niej pracujących traktuje jak zło konieczne. Pozbywa się ich bez mrugnięcia okiem. Nikt tu nie jest bezpieczny. Nie ma mowy o stabilnym zatrudnieniu ani spokojnej pracy. Dajesz z siebie 110%, a to i tak za mało. Cały czas ktoś się o coś czepia, donosi na ciebie, próbuje podważyć kompetencje i sprowadzić do parteru. Tym bardziej, że w firmie istnieje grupa trzymająca się blisko zarządu, ale tylko dzięki donoszeniu na innych i pozyskiwaniu w ten sposób aprobaty. Toksyczne, chore środowisko, którego należy unikać.

@R.

Potwierdzam. Wszystko ładnie, pięknie na rozmowie. Za pół rok dowiesz się jak bardzo zbędny byłeś albo i szybciej. Zarząd uwielbia donosicieli a zwłaszcza &€#włazy. Ta firma nie zasługuje na dobrych ludzi.

Grzegorz

Omijać szerokim łukiem. W firmie dzieje się bardzo źle i od dawna czuć toksyczną, napiętą atmosferę. Co rusz odchodzą kolejni ludzie z doświadczeniem, brak jest perspektyw na kogoś innego w zamian niż stażyści na których trzeba tracić cenny czas. A tego ciągle brak. Zleceń dużo a jednak Zarządowi kasa się ciągle nie zgadza i szukają oszczędności. To ciekawe bo jak pracowałem to roboty bylo wbród.(usunięte przez administratora)Spedytorzy ok, większość kompetentna, ale słabo opłacani i mocno przepracowani. W dodatku wmawia im się że i tak chcą za dużo. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Kris
@Grzegorz

Dlatego wszędzie tyle ogłoszeń ? Gdzie nie patrzę tam langowski kogos szuka i tak od paru miesięcy.

@Kris

Firma się rozwija... powstają nowe działy, zatrudnienie wzrosło w ciągu ostatnich 3 lat o 100%

Whoever
@Kris

Wszystkie firmy TLS, zwłaszcza te, które się cały czas rozwijają, szukają pracowników, Langowscy nie są wyjątkiem.

Ola
@Whoever

Jak są częste rotacje pracowników, to firma wciąż poszukuje ludzi którzy zastąpią starych. Współczuję dziś ludziom którzy tam pracują, w tych nie łatwych czasach.

KANDYDAT Nr...

Z ciekawości zajrzałem tu żeby zerknąć na opinie o firmie LANGOWSKI przed rozmową o pracę... Chyba po to jest ten portal. Poszedłem na rozmowę lekko sceptyczny, bo mieszają się tutaj opinie dobre i nieciekawe ... i tych drugich jest chyba więcej. No ale tak ponoć jest, że Ci niezadowoleni chętniej się dzielą i znajdują czas na pisanie niż ci zadowoleni. Ja znalazłem, bo zdziwiła mnie ostatnia opinia o rekrutacji... Byłem na rozmowie u Pani Prezes i jak dla mnie przebiegała ona bardzo profesjonalnie. Panie Prezes wie czego chce, wie o co zapytać. Nie wiem jak wypadłem, ale liczę że zostanę zaproszony na kolejną rozmowę :) Może ten wpis pomoże, ha ha

@ Kubuś

Firma nieporozumienie. Miałem ta nieprzyjemnosc rozmawiac z p.prezes. Na kazdym kroku probowała mi pokazac ze jestem zerem i praca w jej firmie to zaszczyt. Wszystkie opinie tu zamieszczone sie potwierdzaja. Druga sprawa - proponowanie spedytorowi z wieloletnim doswiadczeniem 3 tys netto to jakis zart. Pani prezes niestety smród na rynku juz poszedl.Proponuje nauczyc sie szanowac ludzi inaczej nikt kompetenty do Pani pracowac juz nie przyjdzie..... ale wie Pani o tym, prawda ?

Do Admina

Czemu są usuwane regularnie tylko te złe opinie ?

Kordian
@Do Admina

Faktycznie, obserwuję profil firmy od dłuższego czasu i jakakolwiek negatywna opinia jest usuwana.

@Kordian

Usuwane są tylko opinie niezgodne z regulaminem. Konstruktywna krytyka, lub rzeczowa opinia nie może być usunięta i możemy tutaj sporo takich znaleźć.

Do Admina
@Langowski Logistics Sp. z o.o.

Ostatnio był bardzo ciekawy post o rekinie i kinie, nie widzę go ?

Kordian
@Do Admina

Dokładnie, nie był to negatywny komentarz tylko był o segregacji ludzi na rozmowach kwalifikacyjnych na konulisy/tchórzofretki lub rekiny/lwy/inne dzikie bestie.

Nictakiego
@Do Admina

Przecież jest ta opinia w zakładce "Rekrutacje".

Rekrutacja

Dostałem zaproszenie na rozmowę, lecz niestety nie było mnie w Trójmieście w tym momencie, a zdalna rozmowa nie wchodziła w grę (taką dostałem odpowiedź przez telefon). Więc przyjechałem 250 km na rozmowę, oczywiście rozmową opóźniona trzeba było czekać pół godziny. Więc gdy wszedłem do pokoju pani nawet się nie przedstawiła, wzięła moje CV do rąk i mówi ze mieszkam w Gdańsku i pewnie długo zajmuje droga do nas do pracy i nie będzie chciała inwestować we mnie i podziękowała za rozmowę. Zostałem zaproszony na 3 minuty na które specjalnie musiałem przyjechać aby dowiedzieć się że mieszkam w Gdańsku i pani mnie nie zatrudni. Co nie odpowiedziałem pani to usłyszałem słowo dziękuję. Nieprzyjemna, niemiła kobieta rekrutująca, nie polecam firmy.

Anda
@Rekrutacja

Miałeś dużo szczęścia, że nie zostałeś przyjęty. Pracowałam tam jakiś czas i to najgorsza firma, w jakiej przyszło mi pracować (przez panią prezes, bo pracownicy fajni). Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, które o tym pracodawcy są tu zamieszczone. Jak ubiegałam się później o pracę w innej firmie, to na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam od dyrektora: "Mam u siebie 2 dobrych pracowników po złych doświadczeniach w Langowskim".

....

a Incoterms-y znałeś ?

Rekrutacja
@....

Nawet nie zostałem o to zapytany

.....

To ponoć standardowe pytanie

Ile jest zmian w Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

HR

Pracujemy w trybie jednozmianowym od 8:00 do 16:00

To czy firma jest fajna, czy nie... zależy przede wszystkim od ludzi... i to tych co siedzą z tobą w pokoju. Same benefity są standardowe, multisport, luxmed, ubezpiecze nie grupowe. U mnie jest fajna, zgrana ekipa więc nie mogę narzekać.

Kobi

Witam pracowałem tam dwa miesiące na umowę zlecenie obiecywano mi w 100% umowę o prace lecz gdy skończyła się umowa zostałem automatycznie zwolniony z takiego powodu ze byłem zbyt drogi dla firmy( 1700 zł ). Na magazynie -4 stopnie nie dostaliśmy ciepłych ubrań ani posiłków regeneracyjnych. Ubrania i buty dostaje się po długim czasie i wielokrotnych prośbach dlatego że kierownictwo twierdzi ze najpierw trzeba na to zapracować. Wszystko jest lekceważone przez kierownictwo. Gdy rękawice się zniszczyły dostałem nowe po dwóch dniach z wielką łaska . Woda na magazynie zamarza w zimę nie można nawet szklanki umyć. Firma zwalnia z dnia nadzień . Nie polecam nikomu tej firmy straszny koszmar wykorzystywanie ludzie nic więcej.

Slaw
@Kobi

„@Kobi - Wszyscy pracownicy na magazynach zatrudnieni są na umowę o pracę. Każdy pracownik od razu po zatrudnieniu otrzymuje odzież ochronną renomowanych firm. Magazyn wydaje posiłki regeneracyjne w okresie zimowym. Zespół pracowników jest niezmienny od lat tworzą fajną, zgraną ekipę – atmosfera jest bardzo OK. Firma zapewnia szkolenia - dba o pracowników i podnosi ich kwalifikacje.”

@Slaw

Ale ściema

Krzysztof
@Slaw

Czemu ściema?

Jan
@Kobi

Dwa miesiące to niezbyt długi czas, żeby dobrze poznać firmę i warunki zatrudnienia. Czy przed końcem terminu umowy rozmawiałeś z pracodawcą o możliwości jej przedłużenia? Może spokojna rozmowa mogłaby potwierdzić Twoje zaangażowanie w pracę i chęć przedłużenia zatrudnienia. Co tym myślisz?

Iza

Czytam posty odnośnie pracodawcy i mam mieszane uczucia. Nie wiem czy dobrze robię składając CV do tego pracodawcy. Z jednej strony uśmiechnięci ludzie, prestiżowe nagrody. Z drugiej wiele opinii negatywnych. Prawda leży gdzieś po środku, ale chciała bym sama jakoś to sprawdzić przy uniknięciu niemiłych sytuacji po czasie. 1.Ciekawa jestem ile osób z 160 to doświadczeni pracownicy ? Skonkretyzuje moje pytanie. Ile osób z 160 to: a) stażyści ( studenci/ludzie zatrudnieni przez UP/ Umowa zleceni) b) juniorzy ( osoba do 3 lat doświadczenia) c) doświadczeni pracownicy (od 3 do 10 lat) d) seniorzy ( osoby z 10 latami doświadczenia, ludzie którzy budują tą firmę od praktycznie początku) 2. Jak wygląda ścieżka kariery, rozwój ? 3. Czy są nadgodzinny ?

Risky Joe
@Iza

Twoje pytanie jest trochę bez sensu... nie sugeruj się opiniami. Jest mnóstwo firm, firemek i korporacji o których naczystasz się zarówno pozytywów i negatywów. Większość uwag piszą frustraci albo tacy którym nie wyszło. Ale spoko opowiem ci jak jest w Langowskim: 80% doświadczeni, 10% stażyści i reszta to bez doświadczenia. Emerytów nie kojarze. Firma jak firma ma swoje jasne i ciemne strony. Do atmosfery nie możesz się doczepić bo to ludzie ją tworzą. Napewno nie licz na początku na super zarobki. Musisz tu zabłysnąć, napracować się, zrobić co należy no i pani prezes musi cię polubić albo wyczuć że masz w sobie to coś - FLOW (?) czy jakoś tak. Jednym słowem aplikuj. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)

Risky Joe
@Iza

Nadgodziny robisz jeśli musisz bo widocznie nie ogarniesz tego w czasie ale nikt tego nie narzuca. To tyle.

Iza
@Risky Joe

Zrobiłam wywiad wśród znajomych którzy pracowali w LANGOWSKI LOGISTICS. Niestety wiele negatywnych komentarzy zostało potwierdzonych przez nich. Nie zaryzykowałam i wybrałam inną firmę spedycyjną.

Co wchodzi w socjal Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

Batyskaf

Socjal ? Tutaj masz tylko kartè Multisportu i ewentualnie klepnięcie w plecy. Resztę bierze góra.

Ana Maria

Rozmowa przeprowadzona przez p. rekruter profesjonalna. Następnie z p. Langowską bardzo wyczerpująca ale rzeczowa. Pierwsze wrażenie po wejściu do firmy niezmiernie pozytywne, panie przywitały mnie z uśmiechem i uprzejmie. Pytania zadawane na rozmowie powiązane z aplikowanym stanowiskiem. Wszystko bez zastrzeżeń.

Damczevski

Foto nie pokrywa się z opiniami. Może prześlę cv :)

@Damczevski

Pozory... wiele rzeczy w tej firmie robi się na pokaz, nawet pod własną publiczkę ;) A ubieracze choineczki, wpisali ten zacny czyn do raportu? ;)

Damczevski
@Cherry

Ubieranie choinki jest na pokaz ? Nie sądzę.

@Damczevski

Choinkę ubiera się w większości firm w okresie świątecznym, co oczywiście nie zmienia faktu, że jest to sposób na polepszenie wizerunku. Niektóre firmy muszą to robić w każdy możliwy sposób, ponieważ nie potrafią zmienić opinii, którą same sobie wyrobiły, takim a nie innym zachowaniem wobec pracowników. Zauważ jakie posty są przypięte u góry strony... Nie chodzi o to, że się ubiera choinkę, tylko o zamieszczanie takowego zdjęcia na goworku, gdzie pracownicy wprost opowiadają o zaistniałych sytuacjach. Prawdziwych sytuacjach. Sytuacjach, które nie sprzyjają pozytywnemu wizerunkowi...

@Cherry

Każda firma ma swoje blaski i cienie... Niestety ludzie chętniej wyrażają negatywne opinie niż pozytywne co potwierdzają badania psychologiczne. Na tym portalu wiele osób wylewa swoje żale, skarży się na różne sytuacje. Mało kto jednak stara się dostrzec pozytywy. Firma ta istnieje od ponad 15 lat i kształci już kolejne pokolenie spedytorów. Daje zatrudnienie ponad 160 osobom. Daje szansę na rozwój kariery co potwierdzą niektórzy kierownicy działów, którzy zaczynali w firmie Langowski od stażu. Niestety hejt jest dzisiaj tak popularny, że anonimowo chętnie korzystają z niego rzesze sfrustrowanych... Nawet tak fajna inicjatywa jak ubieranie choinki przez pracowników i ich zgoda na publikację zdjęć została oceniona negatywnie i zhejtowana... szok.

Cherry

Hejt- mocne słowo :) Skoro jednak go używasz, to zwróć uwagę na znaczenie, ze jest to obraźliwy, pełen agresji komentarz. Nikogo nie obraziłam i daleko mi do agresji. Moje pierwotne stwierdzenie nie było skierowane przeciwko ubieraniu choinki a tym bardziej przeciwko pracownikom; była to drobna uszczypliwość odnosząca się do sprawozdań z całodziennego, każdego dnia pracy w postaci raporcików- świadczy o tym emotka na końcu wypowiedzi :P Inicjatywa ubierania choinki- fajna; wrzucanie na goworka zdjęć- zabieg marketingowy. Nie wszystko jednak da się naprawić kilkoma postami pracodawcy. Używając słowa pozory, ograniczyłam się do minimum, bo mogłabym powiedzieć wiele więcej. Jednak myślę, ze skuteczność rozmów kwalifikacyjnych jest na tyle zniechęcająca, ze nie muszę nic dodawać. Bynajmniej nie mam na myśli Pani rekruter, która rozmowy przeprowadza profesjonalnie. I na koniec... Nasuwa się powiedzenie: uderz w stół a nożyce się odezwą ;) Wesołych Świąt!!! :D

@Cherry

Dziękujemy za komentarz, życzymy Wesołych Świąt i powodzenia w karierze zawodowej, jeśli nie u nas ... to gdzie indziej... pracy nie brakuje ;)

Katarzynka

Langowski ma na głowie trolla wystawiającego negatywy w postaci byłego i sfrustrowanego pracownika. To widać po tych wpisach :)

Człowiek konefka
@Katarzynka

@pracownik proszę nie zapomnij wpisać do raportu o dyskusji na go worku. ;) P.S. A tak serio to życzę dużo sukcesów i zleceń dla firmy, niech się wam wiedzie.

Bez żartów...

Tytułem wstępu - NIE POLECAM! W pracy kierownicy, jak i Pani Prezes, nie trzymają się ustaleń. Prędzej ktoś na ciebie doniesie, niż zostaniesz doceniony. Praca za gorsze.Oceniany jesteś na każdym kroku, a na koniec dnia wysyłasz raport o postępach pracy (każdy pracownik). Opcja zatrudnienia - najchętniej staż, w dodatku z urzędu pracy - i masz być za to wdzięczny, bo na twoje miejsce czekają dziesiątki innych osób, przynajmniej według zapewnień Pani Prezes. Pomyłka w CV.

Jan

Odbywałeś bezpłatny staż w Langowski Logistics? Wiedziałeś wcześniej, że będzie on nieodpłatny? Powiedz proszę, firma zatrudnia jedynie przez urząd pracy czy można np. liczyć na bezpośrednie zatrudnienie przez pracodawcę na umowę o pracę?

monika
@Bez żartów...

Miałam raz do czynienia z panią prezes i powiem jedno dziekuję. Cenią tam młodych i spoconych .

jedna wielka manipulacja

Do rozmowy kwalifikacyjnej z panią rekruter z firmy Langowski nie mam się co przyczepić — miła, profesjonalna. Lecz tak naprawdę przykre, że nie ma nic do powiedzenia w kwestii przyjmowania pracowników, bo i tak o wszystkim decyduje pani prezes. W moim przypadku aplikacja na konkretną ofertę pracy skończyła się przedstawieniem przez panią prezes oferty stażu za (usunięte przez administratora) zł miesięcznie, bo wg niej ja nie mam doświadczenia i nic nie potrafię. (oczywiście praca 8-16 czyli pełen etat) po zarejestrowaniu się jako osoba bezrobotna w urzędzie. Okazało się, że nie ma już dofinansowań i pani prezes zaproponowała, że sama sfinansuje taki staż za bagatela (usunięte przez administratora)zł. Podczas godzinnej rozmowy, która była praktycznie monologiem pani prezes, dowiedziałam się między innymi, jak wiele mogę się u nich w firmie nauczyć, jaka to jest dla mnie wielka szansa(usunięte przez administratora) Stanowisko pracy nie wymagało w swoim opisie Bóg wie jakiego doświadczenia i stażu pracy, a pracodawca wcześniej powinien zapoznać się z cv osoby, którą zamierza zaprosić na rozmowę. Na zakończenie dodam, że firma była zdecydowana jednak mnie zatrudnić, lecz tyranie za (usunięte przez administratora)zł przez 3 miesiące uważam za uwłaczające i bez szacunku.(usunięte przez administratora) Oczywiście jeżeli ktoś chce sobie dorobić, bo jest studentem, uważam ofertę stażu za jak najbardziej trafną, ale chyba na więcej nie ma co liczyć. Podchodziłam sceptycznie do opinii napisanych w internecie. Ale okazały się prawdą.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

W dniu 3 października b.r. firma Langowski Logistics otrzymała certyfikat ISO 9001:2015. Potwierdza to, że System Zarządzania firmą Langowski Logistics został oceniony za bardzo profesjonalny i uznany za zgodny z wymaganiami norm i zakresem oferowanych usług. ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie, wydawany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną. Wśród głównych wymogów normy ISO 9001 wyróżnić można m.in.: ➡ wprowadzanie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, ➡ angażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością, ➡ usystematyzowanie zarządzania zasobami, ➡ ustanowienie procesów realizacji, ➡ systematyczne badania (np. zadowolenia klienta).

Zostaw merytoryczną opinię o Langowski Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Langowski Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langowski Logistics Sp. z o.o.