Langowski Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Langowski Logistics Sp. z o.o.

Aktualność
Witaj na profilu firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.
Jeśli tu jesteś, to pewnie interesuje Cię praca w branży logistycznej... i chciałbyś poznać opinię o naszej firmie.

Cóż... na wstępie taka główna uwaga, że nie można ślepo wierzyć we wszystko, co stworzyli anonimowi internauci.

Ale zacznijmy od początku.

Skąd biorą się negatywne opinie o pracodawcach?

Zastanów się, kiedy najczęściej wystawiasz ocenę swojemu pracodawcy, czy co częściej się zdarza, po zakupie jakiegoś produktu. Prawdopodobnie albo gdy jesteś wybitnie zadowolony/a albo po prostu niezadowolony/a. Napisanie opinii wymaga czasu, więc zazwyczaj robimy to wtedy, gdy wyjątkowo nam zależy. A według badań zależy nam bardziej, gdy jesteśmy niezadowoleni. Chętniej dzielimy się negatywną opinią ze znajomymi, z internautami niż pozytywną, niestety.

Dokładnie tak samo jest w przypadku opinii o pracodawcy. Negatywne komentarze umieszczają najczęściej odrzuceni kandydaci (ze świeżym poczuciem krzywdy), osoby sfrustrowane (pełne emocji ) lub niezadowoleni z systemu działania firmy obecni i byli pracownicy. I nie można oczywiście mieć pretensji do kogoś, że coś się w firmie nie podoba i wyraża swoje niezadowolenie dodając tu swoją opinię.

Nie chcemy też powiedzieć, że zamieszczone tu negatywne opinie są całkowicie nieprawdziwe. W każdej opinii jest ziarnko prawdy, ale zazwyczaj to tylko element całości.

Firma to ludzie, a nie ma idealnych ludzi. Każdemu zdarzają się błędy, faux pas, czy inne nieodpowiednie zachowania, których później żałujemy.

Codzienność w naszej firmie wygląda na szczęście zgoła inaczej. Pracujemy w zespołach, w których dominuje świetna atmosfera. Średnia wieku pracowników wynosi 30 lat i tą energię czuć w pokojach i na korytarzach. Firma rozwija się bardzo dynamicznie a zatrudnienie wzrasta z roku na rok.

Zachęcamy więc, by nie polegać wyłącznie na opiniach innych, a sprawdzić ich akuratność na rozmowie rekrutacyjnej i później w naszym zespole.

Od 01 kwietnia wdrożyliśmy nową politykę personalną, której głównym celem jest rozwój kadr i stworzenie środowiska pracy sprzyjającego budowaniu kariery zawodowej, rozwojowi kreatywności, zdrowiu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, może znajdziesz coś właśnie dla siebie :)

Najnowsze oferty pracy w Langowski Logistics znajdziesz TUTAJ

Czy pracownicy Langowski Logistics Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dorota

Tak, są organizowane działowe wyjścia integracyjne i corocznie jedna większa impreza jubileuszowa.

@Dorota

No tak jest to nawet podane w ofercie na Spedytora kolejowego. Konkretnie to wymieniono spotkania integracyjne i wydarzenia firmowe. Prócz tego z benefitów mają być jeszcze ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie zajęć sportowych. Coś jeszcze dochodzi z dodatków pozapłacowych?

Barbara Nowy wpis
@Dorota

I to dla każdego stanowisko wygląda to tak samo? Pytam, bo akurat mąż chce się starać o posadę agenta celnego i jedyne o czym piszą w ogłoszeniu to imprezy integracyjne. Szkoda, że nie podali chociaż widełek pensji, bo dla męża jest to kwestia najważniejsza. Ogólnie to jak ktoś zna ten angielski, który jest mile widziany to może wtedy negocjować wysokość pensji na samu początku?

Kikiwawa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Znalazłam oferte na trójmiasto.pl na stanowisko Kontroler Magazynu, powiecie jakie są widełki oraz jak wygląda mniej więcej praca tam?

Ktoś taki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy ktoś się może wypowiedzieć jak wygląda atmosfera w biurze które znajduje się na ulicy Łużycka 3C w Gdyni?

Jaki dress code obowiązuje w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

To super wiadomość, że nie obowiązuje żadne sztywne ubranie. Więc można tak dowolnie się ubierać, jak kto lubi czy jednak chociaż trzeba nawiązywać do jakiegoś stylu? Może wystarczy tylko schludnie i czysto? Możesz podać przykłady jakie ubranie jest tu okej, a jakie nie bardzo?

aaaaa

obowiązuje tzw smart casual

@aaaaa

Z tego, co piszesz pasowałoby mi to. A co z dostępnością i standardem pomieszczeń socjalnych? Jest gdzie odgrzać sobie coś na ciepło do jedzenia i ile jest przerwy, żeby to zjeść?

nick

jest kuchnia ogólnodostępna, co do długosci przerwy to chyba jest oficjalnie 15 minut a nieoficjalnie nikt tego raczej nie kontroluje, chociaz moze zalezy od działu

Rekrutacja w tej firmie to jest żart... Pojawiłem się na umówioną godzinę na rozmowę, po 35 minutach oczekiwania gdzie w trakcie upomniałem się, nikt nie raczył się pojawić więc zrezygnowałem. Po godzinie czasu zadzwonił kierownik z pytaniem "czy dalej czekam bo nie może mnie znaleźć" podziękowałem za brak profesjonalizmu i marnowanie jedynie czasu. Po tej rozmowie zadzwoniła Pani z HR z przeprosinami i czy dam im drugą szansę w innym terminie. Zgodziłem się... I tu był błąd. 4 dni później odbyła się druga rozmowa (odbyła to dużo powiedziane), kierownik (nawet nie z tą osobą miała odbyć się pierwotnie rozmowa), dosłownie zadał mi 2 podstawowe pytania, po czym i tak dowiedziałem się, że rekrutacja na dane stanowisko jest już zamknięta ale potrzebują asystentów bo ciągle im brakuje... obowiązki praktycznie te same, dużo niższa pensja i praca zmianowa. Dodatkowo w aplikacji jest wymóg podania wynagrodzenia do którego i tak nie będą się stosować ( chyba, że się poda w okolicach najniżej krajowej). Jedynym słowem rozmowa trwała 6-7 minut, strata czasu i zero profesjonalizmu.

Co robię w obecnej firmie? Czy miałem styczność z przeładunkiem i załadunkiem?

Wolly

Rozglądam się za nową pracą i natknąłem się na ofertę pracy, ale nie ma ani widełek, ani info o HO, czy jest? czy jest kilka dni w tygodniu/miesiącu. Widzę, że nikt nie odpowiada konkretnie na pytania, a szkoda, tak jak wiadomo, jak nie ma jakiś info to szukający zaglądają właśnie tutaj...

HO
@Wolly

HO zgodnie z ustawą 2 dni w miesiącu :)

bnm

na jakie zarobki mozna liczyć na stanowisku spedytora morskiego? ogłoszenie o prace wisi od dłuzszego czasu, brak chętnych czy powiekszają zespół?

@bnm

Cześć, dołączam się do pytania. Ja mam pytania już do samej posady. Taki spedytor tutaj pracuje zmianowo? Czy jak bym chciała pracować tylko w takich typowych godzinach 9-17, to jest możliwe? Spedytorzy muszą znać jakiś język obcy, czy nie, a jak trzeba to na jakim poziomie?

Poziom rekrutacyjny wygląda tak jak tu inne osoby piszą. Podczas rozmowy podważane kompetencje, oschłość. (usunięte przez administratora) Wyszłam z tej rozmowy mając nadzieję że mnie odrzucą, i całe szczęście tak było - jakaś wiadomością na emailu XD Do tej pory jak ktoś poświęcił Ci godzine, przyjechał to zazwyczaj chociaż był ten telefon z podziękowaniem i powod odrzucenia a nie wiadomość mechaniczna od robota. Brak profesjonalizmu(usunięte przez administratora).

Madzia

A co na przykład podważano w Twoim przypadku? Chodzi mi o konkretny przykład, bo ciężko mi sobie to wyobrazić. Długo po tej rozmowie dostałaś maila ? Zadawano Ci jakieś pytania, pamiętasz coś?

Pisał ktoś, że zarobki powinny być większe; a na jakie stawki może liczyć kontroler magazynu? Właśnie znalazłem ogłoszenie i nie wiem co myśleć jeszcze, bo nie ma tam informacji o widełkach ani nic w tym stylu.

danioo

Podają w ogłoszeniu stawkę netto która okazuję się stawką brutto. Czyli zawyżają kwote o jakieś 1500 PLN. Nie polecam, szkoda czasu.

Jan
@danioo

W ogłoszeniu miałeś zaznaczone czy to brutto czy netto, czy po prostu padła kwota? Bo jak tak to zawsze trzeba brać poprawkę że to brutto. Na rozmowie chyba ci to wyjaśnili? W końcu nie zdecydowałeś się na robotę?

senior
@Jan

Wiadomo ze jak mówią kasę to od tego trzeba odjąć podatek.

Jan
@danioo

A skąd wiesz? Byłeś może na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakiego stanowiska dotyczyła? To skoro o 1500 mniej, to ciekawa jaka kwota wychodzi na czysto.

Anrzej
@danioo

Bo najwidoczniej podali dla osoby do 26 roku Zycia. Czyli mlody ma byc zespol, bo mlody to podadku nie placi. A jak sie zestarzeje powyzej 26 roku to WYLOT zamiast podwyzszenia pensji?

Paulina
@Anrzej

Na prawdę? Zdarzało już się tak? To firma.zwalnia czy pracownicy sami odchodzą? Jaki jest oficjalny powód takiego zwolnienia?

Lexy
@Paulina

Osoby do 26 lat nie dostają podwyżek wynagrodzenia bo i tak za dużo zarabiają, za to dostają awans stanowiskowy i podwyżkę obowiązków ????

Hanna

Weszłam przejrzeć ich oferty i widzę, że ludzi szukają na magazyn. Tylko mam pytanie, bo tam jest napisane, że to praca z towarami gabarytowymi. Kobieta się tam odnajdzie na jakimś dziale/stanowisku jako pracownik produkcyjny czy szukać innego przemysłu lepiej?

ryszard
@Hanna

zobacz jak często poszukują ludzi na magazyn - od magazyniera przez kierownika do koordynatora !! Omijać szerokim łukiem!!! nawet czasem się zdarzy że miesiąc jest super ale potem tylko nerwówka i lekarstwa 90% załogi i ponowne szukanie pracy.

Kobieta
@ryszard

Czemu taka nerwówka? Od czego zależy czy miesiąc jest ok czy nie? Możesz też napisać dlaczego jest tak duża rotacja? Jaki powód podają pracownicy przy wypowiedzeniu?

Aktualność
Pierwszy kwartał 2023 w Langowski Logistics był bardzo pracowity i obfitował w wyjazdy na konferencje i eventy branżowe w Polsce i za granicą.

12th Global Freight Forwarders Conference 2023
Konferencja sieci JCTrans w tym roku miała miejsce w mieście Pattaya w Tajlandii. Trwała od 27 Lutego do 1 Marca. Wspaniale było spotkać się z innymi członkami sieci i omówić plany biznesowe na spotkaniach indywidualnych.

III Forum Intermodalne 2023
2 marca Wiceprezes Zarządu Langowski Logistics Tomasz Langowski wystąpił w debacie pt.: „Geopolityczne i rynkowe uwarunkowania łańcuchów dostaw” w ramach III Forum Intermodalnego 2023. Głównymi tematami, jakie poruszono w debacie były:
– Znaczenie inicjatywy Pasa i Drogi dla transportu kolejowego i morskiego.
– Wpływ konfliktów politycznych i kryzysów na granicach na lądowe i morskie łańcuchy dostaw.
– Jak zwiększyć znaczenie polskich portów w światowych łańcuchach dostaw.
– Jak planować inwestycje w infrastrukturę liniową i punktową.

1st Global Logistics Cooperation Conference
W dniach 3-5 Marca Veronika Apretova- Specjalista ds. Sprzedaży i Rafał Michalski – Kierownik Sprzedaży ds. Rynków Zagranicznych uczestniczyli w konferencji sieci OLO (Orange Logistics Organization). Wydarzenie odbyło się w Bangkoku. Była to pierwsza konferencja tej sieci, która pozwoliła nam zdobyć nowe kontakty biznesowe oraz nowych przyszłych kontrahentów.

Global Logistics Associates Annual General Meeting
Walne zgromadzenie sieci GLA (Global Logistics Associates) odbyło się w dniach 12-14 marca w Muskacie (Oman). Podczas 2-dniowego wydarzenia Tomasz Langowski – Wiceprezes Zarządu Langowski Logistics oraz Natalia Stasiak – Overseas Business Development Manager – odbyli wiele owocnych spotkań. W ramach szczególnego wyróżnienia otrzymaliśmy nagrodę MEMBER OF THE YEAR 2022.

The Coalition for Ukraine: Building Partnerships & Relationships for a Successful Future – Rzeszów
28 marca Łukasz Langowski – Dyrektor ds. Rozwoju Langowski Logistics wziął udział w konferencji International Stability Operations Association (ISOA) mającej na celu nawiązanie kontaktów pomiędzy przemysłem, rządem i organizacjami pozarządowymi w celu wsparcia Ukrainy.
Josha

jak na taka wielka firme zarobki mogły by być nieco wieksze (wkońcu praca tu to taki prestiż).zamiast tego można siedzieć w zimnym i ciemnym pokoju a firma woli skupiać się na gaszeniu światła. może niedługo zepsuje mi się wzrok i wcale nie będę widzieć pieniędzy??

Paulina
@Josha

To ile tak na prawdę tutaj oferują? Widziałam ogłoszenie nie tak dawno ale właśnie bez widełek finansowych. I jeśli możesz to daj znać o co chodzi z tym ciemnym pokojem, bo nie bardzo rozumiem?

Mistrz dedukcji
@Paulina

Skoro ogłoszenie było bez widełek to raczej można się domyśleć :) Młody i dynamiczny zespół oraz terminowe wynagrodzenie - to jest ważne!

Aktualność
Z dniem 5 stycznia 2023 r. uległ zmianie adres naszej Spółki.
Od tego dnia nasza siedziba mieści się pod adresem:
ul. Łużycka 3C, 81-537 Gdynia

Jednocześnie pragniemy poinformować, że numery NIP, Regon oraz KRS Spółki pozostają niezmienione, podobnie jak numery telefonów oraz adresy e-mail pracowników.
Ziobro spedycji

Zarząd wychodzi z założenia, że praca w tej firmie to prestiż i zaszczyt. „Niesamowita szansa, okazja do rozwoju” za bardzo słabe pieniądze jakie oferują, na rynku pracy. Praca tam to strata czasu, a i uważajcie z kim rozmawiacie, Ministerstwo Prawdy jak w książce Orwella działa tam. Słyszą i wiedzą wszystko, co się dzieje. Niestety w firmie ludzie maja gumowe uszy, i mimo tego że ich ambicje są deptane, to zachowują się lojalnie. Donosząc na innych. Pracując w tej firmie, zarobisz mało, w dodatku na słuchasz się przemówień jak to jest źle i nie ma pieniędzy w firmowej kasie. I najlepsze na co firma może pozwolić to picie herbaty typu Saga lub Minutka. O ekspresie do kawy to zapomnij, po co go kupować. Skoro idzie koniec świata? Więcej można zarobić na kasie w Biedronce.

Ala

To jest prawda

Milo
@Ziobro spedycji

Co mają w głowie ludzie którzy nadal tutaj pracują ?

Kasshhm
@Milo

No napewno nie siano hahhaha bo tu o dobrym sianku zapomnij

Izabela
@Kasshhm

:( To na jakie sianko można śmiało liczyć? Będę wdzięczna za widełki płacowe !

Kros
@Izabela

3 tys netto to szczyt jaki możesz osiągnąć.

Mw
@Kros

Zalezy na jakim.stanowisku, mi proponowali 3700 n stanowisku kadrowo płacowym.

Zuzanna
@Mw

Mówili coś na tym stanowisku o jakiś premiach i dodatkach? Benefitach na przykład? Jak w ogóle rekrutacja na kadry i płace wyglądała, możesz powiedzieć? Zadania jakieś dawali?

Izabela
@Kros

A podasz stanowisko? bo tu ktoś na kadrach podobno więcej zgarniał. to może można jednak więcej? wiadomo na jakim?

Czysta prawda
@Ziobro spedycji

Jeśli chcesz poznać wszelkie negatywne aspekty pracując w firmie spedycyjnej Langowska Logistics jest tego najlepszym i wybitnym przykładem. Nauczysz się dużo ale psycha po 3 miesiącach pracy musi odpocząć 3 lata. Wybór należy do Was

Zofia
@Czysta prawda

Aż tak ciężko jest? Chodzi o sama atmosfere, czy pracy też jest masa i ciężko się wyrobić ze wszystkim? Ciekawi mnie w sumie jaka rotacja jest w firmie, dużo ludzi rezygnuje po tych trzech miesiąc załóżmy?

@Zofia

Rotacja jak w londyńskim metrze, kasa najniższą krajowa. Wnioski wyciągnij sama.

Jakub
@Maja

najniższa krajowa? na jakim stanowisku? w wątku kilka osób pisało że jednak trochę lepiej to wygląda

Gosia

Brałam udział w rekrutacji do biura w Gdyni. Firma Langowski jako jedna z trzech spotkała się ze mną osobiście i była to rozmowa poprowadzona w profesjonalny sposób. Inne firmy rekrutują wyłącznie przez Teams, więc nie ma szansy na sprawdzenia miejsca pracy i klimatu firmy, a uważam to za bardzo istotne. Jeżeli chodzi o moją rekrutację, to pierwsze spotkanie odbyło się z szefową działu, z która rozmawiałam o mojej osobie, a także przedstawiono mi zarys stanowiska pracy i wyzwań jakie się pojawiają. Następnie miałam do rozwiązania case study i test osobowościowy, i to odbyło się mailowo. Drugie spotkanie odbyło się z działem HR. Spotkanie było profesjonalnie przeprowadzone i weryfikowało już moje miękkie kompetencje. Z tego ca zauważyłam w biurze panuje bardzo pozytywna atmosfera, pracownicy są dla siebie otwarci i bardzo naturalni. Kiedy akurat byłam zostało uczczone kolejne x... tysieczne zlecenie i widać, że jest to bardzo pozytywnie odbierane. Pozytywnie oceniam proces i mam nadzieję, że firma utrzyma mimo zmieniającego się świata, przynajmniej jedno spotkanie w siedzibie firmy, gdyż uważam, że poznanie firmy na żywo jest nieocenione.

@Gosia

orientujesz się może jakie znaczenie ma w rekrutacji ten test osobowościowy?

eMeM
@Maja

Tylko po to żeby sprawdzić czy nie masz czegoś z głową

Jaki test osobowościowy ?
@Maja

Co najwyżej tzw. "diament" wg numerologii.Mówię serio.

Aktualność
Z dozą ekscytacji i dumy pragniemy podzielić się informacją, że zajęliśmy 9. miejsce w województwie pomorskim w kategorii najdynamiczniej rozwijających się firm.
Przy tej okazji chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom za ich codzienny trud i zaangażowanie w pracę. Bez Was nie otrzymalibyśmy tego wyróżnienia!

Lipny dojazd ,lipna kasa,(usunięte przez administratora)od strony pracowników ,brygadzistów . Szukasz pracy na chwilę zobacz próbuj . Jak na dłużej to nie marnuj swojego czasu chęci i życia .

Zawiedziony

Nie polecam. Strata czasu.

Mnie osobiście się nie podobało, zdecydowanie odradzam. Jest to firma odpowiednia dla osób które cenią sobie system autorytarny oraz ciągły, niezdrowy pośpiech. Pozdrawiam Agencję Celną i resztę szajbusów.

Micha
@Gość

Chodzi o kontenerowa 27 Gdynia magazyn?

@Gość

Mówisz o kontenerowa 27 Gdynia magazyn? A to prawda że trzeba tiry rozładowywać ręcznie taśmy czy paleciakiem ręcznie jak to wygląda?

Kto ma wiedzieć ten wie :)

Jeżeli chcesz pracować w tej firmie, mogę zagwarantować że możesz zarówno coś stracić jak i coś zyskać. Na plus: +woda z podajnika w kuchni, +nie trzeba już wycierać szklanek 1 ściera bo zainwestowano w podajnik do ręczników, +do pracy masz 2 monitory i wygodne duże biurko, +dobry kontakt z magazynami (z 1 nie wartym dłuższego opisu wyjątkiem) +solidna impreza firmowa raz w roku, +++fantastyczne uczucie ulgi po ostatnim dniu pracy. Na minus: -zasada najpierw wprowadzamy zmiany a potem myślimy (albo i nie), czy to ma sens - dewizą firmy jest "jedyne co jest pewne to ciągłe zmiany". Serio po kilku latach pracy każdy robi po swojemu bo nie wiadomo jak to jest robić prawidłowo, -firma zlokalizowana jest na końcu świata, słaby dojazd autem i jeszcze gorszy powrót w godzinach szczytu, -przepełnione biuro gdzie w 1 pokoju potrafi siedzieć nawet 20 osób (pozdro dla kurnika), -niesprecyzowany system premiowy (usunięte przez administratora), raz mniej raz więcej raz co miesiąc raz co trzy, nikt nie wie o co chodzi no i jak jesteś na wypowiedzeniu to zapomnij o premiach które ci przysługują -zanim się namyslisz czy popełniłeś jakiś błąd wiedz że już ktoś wyżej o nim wie. Newsy, plotki itd rozchodzą się szybciej niż myślisz :) -czasami nowe osoby w dziale zrzucają się i po 3 razy miesięcznie na pożegnanie jakiegoś innego pracownika, rotacja jak na karuzeli. Szczerze to mógłbym tak i 5 godzin pisać. Miałem dodać wpis neutralny ale jakoś mi nie wyszło. Zakończę na tym - większość osób które czytają te posty wiedzą jak jest i więcej informacji nie potrzebują - dla nowych kandydatów tylko dwa przesłania: 1. Nie dajcie sobie wmówić że awans który możecie otrzymać z nieznaczna podwyżką jest na zachętę - prawdopodobnie jest z desperacji o to że nie będzie kto miał robić twojej roboty - wcale nie jesteście aż tak wyjątkowi co firma pokaże przy odejściu :) Warto się nad tym zastanowić. 2. Nie wpadajcie w 3 miesięczny okres wypowiedzenia bo po prostu nie warto. Będziecie musieli uczyć nowa osobę od podstaw na swoje miejsce. Zapomnijcie że zrobi to za was przełożony. Nie słyszałem nigdy opinii osoby która odeszła z tej firmy, że w nowej pracy jest jej gorzej. Nie chciałem pisać tego eseja ale jednak grabież 2 miesięcznej premii to chyba nie najgorszy powód - a przecież można było się rozstać z kulturą z obu stron, a nie tylko z jednej... Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia.

@Kto ma wiedzieć ten wie :)

Faktycznie warto skusić się na pracę w firmie ze względu na wodę z podajnika czy biurko. Brawo To chyba normalna rzecz a nie luksus. Zgadzam się z tym że jest dobra współpraca z magazynami. Niestety impreza firmowa ta ostatnia pokazała jacy ludzie pracują w tej firmie. Pozdro dla kolegi który zostawił niespodziankę na schodach... I dla koleżanek z kurnika których nikt nie chciał zatrudnić w porządnej firmie dlatego tu są. Przychodzą do pracy na herbatkę i ploteczki. Premie skończyły tak samo jak słynne pieniądze z komunii :)

bajeczny

Trafione w 10! You made my day! :D

Alicja
@Kto ma wiedzieć ten wie :)

Hahaha kurnik, ręcznik papierowy i woda z podajnika, super połączenie. A mnie dokładniej ciekawi ten dojazd, czy firma może dla wygody proponuje jakąś pracę zdalną lub chociaż hybrydowy?

@Alicja

Dla wygody proponuje w ogóle nie iść do pracy i siedź w domu. Firma ma dobrą lokalizację. Można spokojnie dojechać. Chyba, że osoba która mieszkała gdzieś na końcu świata dlatego tak narzekała na niby złą lokalizacje. Odchodzi się już od pracy zdalnej. Z pewnymi wyjątkami ale ci długo już nie będą pracować...

Geograf

Jeżeli koniec Chylonii na granicy z Meksykiem i ponad 20 minut od SKM można nazwać dobra lokalizacja to chyba mieszkasz gdzieś za Wejherowem :) Wtedy to serio nie daleko. Jeżeli mieszkacie w Trójmieście - w bardziej centralnej części to dojazd zajmie wam około godzinę. Autem odpada - powrót w godzinach szczytu to lekko półtorej h.

Mn

Dojazd autem tragiczny. 6 km rano jedziesz 40 min, wracasz nawet dłużej. Jesuuu jeszcze te tory - masakra. Teraz mam 11 km i jadę krócej do centrum Gdyni niż na Hutnicza.

Ojoj
@Mn

Jesuuuu tragedia. Trzeba zmienić pracę gdzieś w centrum

Mn
@Ojoj

Ja już jestem szczęśliwym pracownikiem w centrum Gdyni z darmowym parkingiem , bo jeśli chcesz parkować pod tą firmą to musisz zapłacić za miejsce postojowe albo codziennie szukasz miejsca przy samej Hutniczej.

Maja

a co to za wyjątki, odnośnie tej pracy zdalnej?

Nie ma
@Maja

Nie ma wyjątków. Jak chcesz zostać w domu to bierzesz lewe zwolnienie lekarskie o tyle na ten temat :P

Joanna
@Nie ma

Lewe zwolnienie? Ty wiesz, że to nielegalne?

Micha
@Kto ma wiedzieć ten wie :)

Chodzi o kontenerowa 27 Gdynia magazyn? Opłaca się tam iść na magazynie co tam się robi bo słyszałem że trzeba rozładowywać ręcznie tiry paczki?

Zostaw merytoryczną opinię o Langowski Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Langowski Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langowski Logistics Sp. z o.o.