Opinie o Inter-Permit Group Sp. z o.o. w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inter-Permit Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Inter-Permit Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Permit Group Sp. z o.o. w Siedlce

Alinia Nowy wpis

@frugo a na jakim stanowisku główne wymagania to język? Ja widzę taką na telemarketera, gdzie proponują umowę o pracę. Trzeba być gotowym na to, że praca jest na dwie zmiany (8:00-21:00). Fajnie, że są bony świąteczne i karty pakietu sportowego. Myślę, że to dobry układ.

masa Nowy wpis

poszukuje opinii na temat uslug oferowanych przez inter-permitt wiadomo ze to jest bardzo znana firma ktora zajmuje sie Hr i rekrutacją pracownikó. czy ich usługi są drogie? wiem, że to międzynarodowa korporacja ale mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku w tym temacie. pozdrawiam i czekam na informacje

mila Nowy wpis

patrzyłam na ofertę dotyczącą Social Media Managera, ale niestety brakuje mi jeszcze troche w doświadczeniu, poza tym resztę warunków spełniam, to uważacie, że opłaca sie w takim razie do nich rekrutować czy nie za bardzo? Bo też nie chce się bez sesnu pchać, skoro konkurencja też jest całkiem spora.

Paulina Kosk Nowy wpis

Jest oferta na stanowiska: Specjalista ds. kontaktu z klientem (litewski/ łotewski/ estoński), Specjalista ds. Walidacji i Analiz, Social Media Manager. Wysłałam cv na jedno z tych stanowisk i myślę na jakie stawki zazwyczaj sie umawiaja z nowo zatrudnionymi osobami? moze mi ktos rowniez napisac jak wyglada u nich rozmowa kwalifikacyjna i co jeszcze warto przekazac z Waszej strony?

Czy po rozmowie w Inter-Permit Group Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Siedlce
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Daroi

Witam !!! Czyli jak przeczytałem to w końcu nikt tam nie dostał tej pracy !!! ha ha , dobre !!!! pozdrawiam !!!

Bożena

Jak na agencję, a miałam do czynienia z różnymi to jest bardzo przyzwoicie - miałam wrażenie, że stoją po stronie pracownika, ja byłam na rozmowie, ale także rekruterka poświęciła mi czas i poprawiła ze mną CV na poczet innych rekrutacji. Daję piątkę z plusem!

Ona

Przecież to pośrednictwo pracy, to jak niby dali Ci umowę? Oni wysyłają cię do firmy, która cię ewentualnie zatrudnia. Nie widziałam tam nawet jednego faceta, który by rekrutował, same dziewczyny! Więc albo piszesz o innej firmie, albo chcesz zniechęcić tych którzy poszukują pracy.

ewa

mnie przed spotkaniem rekruterka poinformowla o przedziale wynagrodzenia i sie spytala czy jest dla mnie ok - widocznie nie jest to wiedza tajemna :)

OmMa

POLECAM!!!!

RoBek

Witam, Byłem na rozmowie na Konsultanta, poszło szybko sprawnie i nawet całkiem miło. Mi powiedzieli wszystko jasno i nie było żadnych rozczarowań. Nie wiem co tam inni myślą ja polecam firme.

joannak@

Aplikowałam do działu Księgowość Wcześniej przeczytałam te opisy i byłam negatywnie nastawiona Okazało się że wszystko ok, rozmowa trwała 45 min Niestety nie dostałam tej pracy, ale wysłali o tym informacje mailem więc nie czekałam jak to czasem bywa w nieskończoność pzd

Ann

Ja się w sumie zgadzam- było spoko! bez ściemy, pracuje, kasa na czas :) polecam

gość

Nie wiem czy pisze o tej samej firmie bo ja byłem w ipg call center Pani rekrutrka udzieliła wszystkich informacji dała mapkę jak trafić do miejsca pracy (bo mi kom w domu nie działał) :) Wszystko na czas i ok

Enter

Nono ja odrazu wiedzialem ze tak sie ma sprawa. Jak tylko przeczytalem na ich stronie ze firma niby zajmujaca sie energetyka udziela sie rowniez w "outplacement" (dla niewtajemniczonych oznacza to mniej wiecej tyle co przekazywanie dalej ofert pracy) to wiedzialem ze cos jest nie tak. Aha i jeszcze jedno, wystarczy zobaczyc ich oferty pracy w internecie, od paru tygodni zamieszczaja TE SAME OFERTY. To jest niemozliwe zeby przez tak dlugi czas te same oferty i stanowiska byly nadal aktualne. Szkoda mi ludzi, ktorzy stracili czas i pieniadze na ta firme

Klara

Nie wiem na jakiej zasadzie ta firma nadal jest na rynku, ale mam podobne wrażenia jak pozostałe osoby. Niby oferowali pracę dla studentów, a ostatecznie okazalo sie, ze oni za peniadze oferuja MOZLIWOSC pracowania, czyli ze niby pomagaja w szukaniu pracy. Niestety sie an tym przejechalam i musialam im wybulic 800zl za "oplaty rekrutacyjne" jak oni to nazywaja. A jak pracy nie mialam tak nie mam.

alexandra23

Niestety jestem bardzo negatywnie rozczarowana firmą IPG (inter-permit group). Struktura tej firmy jest mało transparentna, ciężko jednoznacznie określić czym tak naprawdę owy biznes się zajmuje. Aplikowałam się do firmy na stanowisko konsultanta obsługi sieci komórkowej, jednak jak się okazuje sama firma IPG nie ma nic wspólnego z telefonami. Na stronie internetowej firmy są informacje na temat branży energetycznej czy też rolniczej, nie ma wzmianki o działalności w branży telefonii komórkowej. Zaraz po złożeniu aplikacji, otrzymałam błyskotliwą odpowiedź na moje zgłoszenie, po krótkiej wymianie zdań Pani z działu rekrutacji zaproponawał mi rozmowę kwalifikacyjną w przeciągu 2 tygodnii. Gdy wybrałam się osobiście na rozmowę okazało się, że cały proces to wielka ściema. Na samym początku otrzymałam szereg pytań odnośnie moich kwalifikacji, było miło i przyjemnie dopóki pracodawca zdawał pytania. Na samym początku byłam ciekaw gdzie dokładnie jest lokalizacja owej pracy, Pan z którym rozmawiałam nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. Powiedział, że bedę w stanie sobie wybrać jedno z potencjalnych miejsc pracy w Warszawie. Gdy spytałam konkretnie o jaką firmę chodzi również nie udzielono mi odpowiedzi pod pretekstem "nie ujawniania informacji" osobom nie związanym z projektem. Następnie spytałam o zarobki i tutaj o dziwo nie było powikłań. Na sam koniec gdy już nie miałam więcej pytań, Pan poprosił mnie abym wyszła na korytarz i on poprosi mnie za chwilę w celu ogłoszenia wyniku rozmowy. Gdy mnie poprosił był bardzo miły i prawie wprost powiedział, że zostałam "zaakceptowana" i można bez wachania przejść do podpisania umowy. Nadal nie wiedziałam gdzie i jak bedę pracować. Gdy mi wręczył umowę bardzo skrupulatnie przeczytałam co tam jest napisane. Oprócz tego, że miejsce pracy to Warszawa nie było więcej inormacji na temat miejsce pracy, również inne szczegóły związane z ubezpieczeniem były opisane niejasno. Prawie pod sam koniec umowy były 2 krótkie paragrafy dotyczące "należności na rzecz pośrednika", czyli w tym wypadku firma IPG kasowałaby pieniądze za dalsze przetwarzanie danych, pomaganie w pisaniu cv, szukaniu ofert i innych bzdur. Tragedia, dobrze, że przeczytałam umowę dokładnie bo bym wpadła w sidła firmy uprawiającej zwykły outsourcing, a nie oferującej miejsce pracy. NIE POLECAM.

Ben
@alexandra23

heheh i gdzie Cię w rezultacie wysłali? :) Pewnie miałaś takie [usunięte przez moderatora] kwalifikację, że zakwalifikowałaś się na tajny projekt i w kosmos rakietą Cię wysłali? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Permit Group Sp. z o.o. - Siedlce

Inter-Permit Group Sp. z o.o.