Opinie o LECZNICA PANKRACY w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LECZNICA PANKRACY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w LECZNICA PANKRACY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LECZNICA PANKRACY w Radom

valbunnn

Halo Halo!!! Czy ktoś był ostatnio u Pankracego???? Podobno na biurku weterynarza stoi..... WYPCHANY KRÓLIK JINX!!!!! Proszę o weryfikacje tych wstrząsających informacji. No i niech ktoś spoglądnie czy serio obcinali zęby Panu Jinx'owi...

Jinx w moim sercu
@valbunnn

Podobno nie prawda, mówi się że Jinxa sprzedali do chińskiej knajpy za rogiem....

Tuńczyk
@Jinx w moim sercu

Jinx żyje ale koczuje przy granicy z Białorusią. Dochowal się 136 dzieci. Zuch chłopak!

:o
@Tuńczyk

Czyli został SKLONOWANY????

Wdowa po Jingsie

Ja wciąż płaczę po Jingsie, wspaniały królik chowany beklatkowo, nawet jak kable przegryzal to tracił przytomność tylko na chwilę. Wciąż tęsknię za tym jego chrupaniem sałaty i sprzątaniem bobków z dywanu. Mój najdroższy Jings :(

królik

super przychodnia, super obsługa, bardzo miło

klient

Macie nr tel do tej lecznicy? podany na stronie jest wyłączony nie da się dodzwonic

@klient

48 3315276

@klient

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie LECZNICA PANKRACY? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wegusiek

Polecam. Mój krokodyl przeszedł na wegetarianizm dzięki tej klinice.

@Wegusiek

To wspaniała wiadomość !!! Życzymy dalszych sukcesów, i jeszcze więcej zdrówka dla krokodyla ????

grt

Niedawno minęły 3 miesiące od śmierci Jinxa (*)

marvel
@grt

Na zawsze w naszych sercach , szlachetny królik Jinx. Bezklatkowy, załatwiający się do kuwety towarzysz życia.

polkimna
@grt

największa tragedia w radomiu od czerwca 76 roku... Króliku Jinx'ie, jeśli to czytasz z zaświatów, wiedz że bardzo nam Ciebie brakuje

reee
@polkimna

Myślę że możemy już powiedzieć to jasno - królik Jinx został zamordowany. Prawdopodobnie w celu pozyskania jego genialnego mózgu i użycia go do badań nad chowaniem bezklatkowym królików. Pozdrawiam

kolporter
@reee

Zaraz pyknie pół roku. Może jakiś marsz pamięci Jinxa?

Retksi
@reee

Straszna sprawa, ale obsługa przyjemna - choć mając królika lepiej unikać

Ewa Solanko

Jestem b. zadowolona z opieki weterynaryjne naszych pupili w lecznicy Pankracy.Weterynarze kompetentni,w trudnych przypadkach chętni do konsultacji z innymi specjalistami.Nasze pieski zwykle prowadzi dr.Krawczyk,albo dr. Chłopecka,ale pod ich nieobecność inne Panie dr. też chętnie kontynuują leczenie piesków i udzielają lekarskich porad,czy badań. Pozdrawiam lekarzy i uczynne panie z recepcji.

Aston

To jest miejsce, które nie uznaje kompromisów. Obsługa ze 100% uwzględnieniem dobra pacjenta. To, co przekonało mnie do Pankracego to między innymi nie stawianie "ślepych diagnoz" - najpierw wywiad, badanie, a później próba rozwiązania problemu. W innych lecznicach wiele razy widziałem odwrotne podejście. No i kilka faktów: 1. Lekarze to zawodowcy, większość ma specjalizacje i praktykę (nie uczą się na pacjentach) 2. Wyposażenie w sprzęt, którego pozazdrościć mógłby nawet dobrze wyposażony szpital dla ludzi 3. Mistrzowie świata w swoim fachu - Ola Krawczyk - kardiologia Karolina Chłopecka - radiologia Karol Chłopecki - chirurgia Korzystanie z Waszych usług to czysta przyjemność. PS. ceny mają bardzo przyzwoite

@Aston

Serdecznie dziękujemy !

Cierpiąca po stracie Pieska

Odradzam wszystkim, którzy szukają opinii na temat tego miejsca. Pracownicy tej Kliniki myślą wyłącznie o dochodach finansowych, bez względu na sposób ich osiągnięcia. Przez nich straciłam ukochanego Pieska. To ludzie nie tylko bez kompetencji, ale przede wszystkim bez serc i sumień...

xxx
@Cierpiąca po stracie Pieska

Pani opinia jest bardzo krzywdząca, wręcz oczerniająca i bezpodstawna.

Jaka umowa obowiązuje w LECZNICA PANKRACY podczas okresu próbnego?

Umowa na czas określony.

Templariuszek

Czy w poczekalni przychodni jest siano dla konia jakbym chciał przyjść i zaszczepić mojego źrebaka na Covid?

ewa
@Templariuszek

tak, jest też poidło

Krystyna

Witam, zapoznałam się z bogatą ofertą tego gabinetu weterynaryjnego, jakim jest lecznica Pankracy, ale chciałabym jeszcze dowiedzieć się pewnej informacji, której na stronie nie mogłam znaleźć. Czy oni leczą wszystkie gatunki zwierząt? Także te małe zwierzęta, jak szczury domowe czy inne gryzonie?

ewa
@Krystyna

tak

Trevor

O co chodzi z tym Jinxem? Słyszałem że to jakiś królik.

Fan

Mam pytanie czy leczycie depresję u reniferów? Mam problem z moim zwierzakiem i nie wiem jak pomóc...

jan
@Fan

Wyleczyli depresję u mojej kapibary więc i z reniferem chyba dadzą radę

@Fan

Stazystka

Polecam praktykantom stazystom i pracownikom. Bardzo duzo mozna sie nauczyc, lekarze chetnie wytlumacza procesy leczenia, diagnostyke i jakie zlecac badania. techniczki tez swietne dziewczyny. Bardzo duzo wiedza, ogarniaja wszystko, badania lab, anestezje, profilaktyke, akcje ratunkowe. Super mily zespol, szef bardzo otwarty usmiechniety i przyjemny. Dla mnie to najlepsze miejsce na nauke i prace. Pozdrawiam pankracego :)

Krystyna
@Stazystka

Jak się dostałaś na staż do lecznicy Pankracy? Bo nie mogę znaleźć żadnych informacji ani formularza. Ciężko jest się dostać na praktyki?

@Krystyna

Wystarczy przyjść osobiście i złożyć Cv

Xxx

Nie polecam

@Xxx

Ale czego ? Pracy tu ?

Jakie są warunki zatrudnienia w LECZNICA PANKRACY?

Wg mnie Bardzo Dobre

@ewa a studenci są przyjmowani na staże ?

@Paweł

Perkoz

Mój labrador miał dwie operacje na tylne łapy,wyszły rewelacyjnie {przy drugiej operacji mój psiak się zestresował nie było żadnego problemu żeby przełożyć operację}przeprowadzał je Dr.Chłopecki.Opieka po tych operacjach była doskonała.Wszystkie badania po operacji wliczone były w koszt operacji Bardzo polecam tą przychodnię.ja jestem w niej od 10 lat i nie narzekam.Każdy lekarz jest tam fajny z każdym można pogadać o swoim pupilu i na każde pytanie dostać konkretną odpowiedz

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o LECZNICA PANKRACY - Radom

• Jak się pracuje w LECZNICA PANKRACY?

Zobacz opinie na temat firmy LECZNICA PANKRACY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LECZNICA PANKRACY?

LECZNICA PANKRACY
2.9/5 Na podstawie 59 ocen.
  • ul. Maratońska 1 lok. 1
    26-600 Radom