Opinie o SCO-PAK w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SCO-PAK. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SCO-PAK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCO-PAK w Chełm

zizi

Ale, jeszcze trzeba mieć motykę.

Chłopaku masz 3 strony forum o tym syfie + możesz wejść na stronę GPW i przeanalizować jak firma stoi. Ja osobiście ci odradzam, ale jak masz chęć to spróbuj tylko licz się z tym że popracujesz tam bardzo krótko. Ja kiedyś też myślałem że dam radę a inni to tylko tak gadają. Teraz wiem że scopak to największe dno do jakiego można trafić:(usunięte przez administratora)

@Marcin

I tu się zgadzam.Zrobiłem jeden jedyny błąd w życiu.zatrudniłem się w tej firmie i zatrzymałem się w rozwoju zawodowym.Porwali się z motyką na słońce

Były Handlowiec

Najlepszym wyznacznikiem kondycji Spólki Akcyjnej są jej notowania na GPW, a akcje scopak s.a. w przeciągu roku czasu straciły na wartości ok 52%.

Były Handlowiec

Najniższą krajową o ile ci ją wypłacą. Osobiście jestem mocno zaskoczony że ten syf w ogóle jeszcze działa przy takim zadłużeniu, a że szukają kolejnego desperata na Handlowca to w ogóle szok.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie SCO-PAK? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
lalka

tamas to sie zwolnij, nikt cie tam nie przywiazal

tomas

zgadza się -i przerzucają na inne wydziały gdzie nie masz pojęcia i nie wiesz co jest grane i o co chodzi. Mam już dość.....

beto :_)

jakie urlopy -ludziom już dawno skończyły się urlopy ,albo ciągną zwolnienia ,albo są na bezpłatnym-ta firma to dno bez perspektyw.

tomas

Tomek - 2013-05-28 18:57:28 Sco-Pak to firma dno wypuszczają kolejne obligacje żeby uratować się przed plajtą i spłacać wierzycieli którzy grożą im sądem lub po prostu wstrzymują dostawy a to wszystko przez to że ta żałosna firemka jest zarządzana nieudolnie, dzięki super zarządzaniu(usunięte przez administratora) i spółki to im nawet prąd odcięli więc pracownicy są wysyłani na przymusowe urlopy bo nie ma dla nich zajęcia. zgadza sie wysyłają na urlopy to prawda jestem na urlopie

Sco-Pak to firma dno wypuszczają kolejne obligacje żeby uratować się przed plajtą i spłacać wierzycieli którzy grożą im sądem lub po prostu wstrzymują dostawy a to wszystko przez to że ta żałosna firemka jest zarządzana nieudolnie, dzięki super zarządzaniu (usunięte przez administratora) i spółki to im nawet prąd odcięli więc pracownicy są wysyłani na przymusowe urlopy bo nie ma dla nich zajęcia.

Gandalf

Mondi to korporacja. Pieniądze na czas i nikt Ci łaski nie robi. Poza tym płacą za nadgodziny i premię. Oczywiście jak wszędzie są plusy i minusy , ale jak na warunki chełmskie nie jest źle

Bonów

Hej ! Podobno potrzebują ludzi w Mondi w Brzeznie. Ktoś wie ile płaca ?

Budrys

Czy ktoś się może orientuje jak wygląda sprawa z elektrociepłownią i oczyszczalnią ścieków? Czy te inwestycje już zostały ukończone? Czy te nowe obiekty działają tak jak należy?

bomar

Dzisiaj na wypowiedzenia załapali się Ci z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.(usunięte przez administratora) powinni zostawić na koniec,bo to przecież On jest specjalistą od gaszenia światła,a taki będzie wkrótce bardzo potrzebny.Pacan zostawił sobie 5 "orłów"Wybrał tych,którzy najbardziej zapracowali na krążące o Plastrze opinie.Ciekawe komu będzie kazał teraz pilnować "(usunięte przez administratora)" i kto nimi będzie (usunięte przez administratora)Zwroty zaczerpnięte z wypowiedzi Kierownika.

Klient

Szczerze odradzam współpracy z tą firmą , po prostu nie płaci co tu wiecej pisać ,(usunięte przez administratora)

bomar

Fakt.Pobory w terminie.Tak poza tym to wielka ściema.Jak są zamówienia to nie ma kleju albo papieru.Padaczka.Z tego co słyszałem pierwszy padł "plaster miodu"

siwy

eks - 2013-01-29 12:58:07 siwy - 2013-01-17 15:48:44 Skoro ludzie pracują po dziesięć i więcej lat, to chyba nie jest tak źle. A większość negatywnych opinii tutaj piszą osoby, które były za słabe aby podołać tej pracy.Masz rację ludzie są za słabi. Tam nie wolno być człowiekiem, ale trzeba być potworem którym NIEKTÓRZY pracownicy z 10 letnim stażem się stali.Trzeba solidnie pracować w ciągle zmieniających się warunkach. Niestety, rynek się zmienia, wymagania klientów i pracodawców też.

eks

siwy

Dziwi mnie, sposób widzenia, że winni są wszyscy tylko nie ja.....Ja siwy popełniłem ich dużo i staram się je naprawiać. Nie zawsze mi się to udaje.

siwy

ares - 2013-01-11 09:01:41 bzdura płacą każdego 10-tego1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1Chyba tylko tym pseudo dyrektorom

Zostaw merytoryczną opinię o SCO-PAK - Chełm

SCO-PAK
1.7/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Prosta 28
    00-838 Chełm