Baltix.se sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Baltix.se sp. z o.o.

Lidia

@karolina, w swojej wypowiedzi podkreśliłaś, że jesteś długoletnim pracownikiem firmy Baltix. Czy możesz wyrazić swoją szczegółową opinię na temat pracy u tego pracodawcy? Jakie stanowisko zajmujesz i jak zmieniały się warunki pracy w tej firmie w okresie, którym pracujesz? Zachęcam do dyskusji.

Lidia

@Mmm, czy aplikowałeś na to stanowisko do pracy w firmie Baltix? Byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej? Czy jesteś dopiero na etapie rozważania wysłania CV na to stanowisko? Jeżeli jesteś już po rekrutacji to proszę podziel się z nami jak wyglądał cały proces rekrutacyjny na to stanowisko i jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą.

Mmm

Witam mam parę pytań Jak wygląda praca jako operator robota spawalniczego. Jak wygląda atmosfera w pracy. Jakie są warunki mieszkalne. Czy warto spróbować?

Lidia

Obecnie firma Baltix poszukuje pracowników na kilka stanowisk. Wszystkie stanowiska dotyczą pracy za granicą a dokładniej w Szwecji. http://www.baltix.se/23/aktualne-oferty-pracy Czy ktoś z Was posiada doświadczenie oraz może podzielić się nim tutaj w wątku opinii o pracy za pośrednictwem firmy Baltix? Jak wygląda praca i zorganizowanie wszelkich formalności związanych z wolnymi stanowiskami? Zachęcam do dyskusji, która będzie bardzo pomocna dla osób, które poszukują informacji na ten temat.

Spawacz

bardzo sprawnie i kompetętnie wszystko poszło.

musisz mieć uprawnienia, najlepiej aktualne, ale jak nie masz to ci pomogą zrobić

Lidia

@(miejsce na twoją reklamę), możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie Baltix? Obecnie, Twoja odpowiedź jest bardzo cząstkowa i mało mówi o pracy i sytuacji w tej firmie. Pamiętaj, że wątek przeglądają osoby zainteresowane pracą u tego pracodawcy, więc Twoja merytoryczna opinia będzie bardzo pomocna dla tych osób. Proszę uargumentuj swój komentarz.

Lidia

Obecnie firma Baltix poszukuje pracowników na stanowisko operatora maszyn CNC, czy ktoś może pracował w tej firmie na tym stanowisku i mógłby podzielić się warunkami jakie pracodawca proponuje? http://www.baltix.se/20/oferta/operator-maszyn-cnc-szwecja

(miejsce na twoją reklamę)
@Lidia

Tak

dddxxx
@(miejsce na twoją reklamę)

I jak wrażenia ??

M

CZY WSZYSCY JUŻ WIEDZĄ GDZIE JEST GUZIK VILANDE ?!

Gruby

Baltix firma spoko , byłem w Jitech robota jak robota poniedziałki na kacu.Jak ktoś lubi moczyć gardło to tylko tam i w biurze mówić że do Kongo na Hiltona.Na żadnym weselu sie nie wybawilem jak w wekend tam, wódka leje sie potokami.Stoły krzesla połamane i w niedziele od rana rura.Do baby sie wracac nie chcialo po takim lansie.Szkoda ze mnie wyjeb*.pozdro %

Tryt
@Gruby

Cześć Daniel Ciekawy komentarz Od kiedy jesteś Gruby ?

Lidia

@On, czy są to wszystkie zalety Twojej współpracy z Baltix? Jeżeli mógłbyś coś jeszcze dodać do swojej opinii o tym pracodawcy, co może być argumentem za ubieganiem się o zatrudnienie w tym miejscu, to bardzo proszę Cię o zamieszczenie tych informacji na forum. Wszystkie Twoje uwagi będą cenne dla osób, które aktualnie poszukują pracy.

FIRMA DNO

Witam wszystkich.... Czytam te wszystkie komentarze i aż cieżko uwierzyć w to co tu jest wypisane. Ale to prawda, niestety prawda. Stawka godzinowa, a rozliczają pracowników z akordu. Stawkę która dostaje pracownik np,dajmy na to spawacz mija sie nie mal z płaczem. uwaga 40zł/h ale to nie wszystko ,masz robic takim tempem abyś wyrobił norme. (100%) i tylko polacy. Pieniązków nie ma na czas, przel 2-3 razy w miesiącu, człowiek sie juz gubi z biegiem czasu co i jak. Dziś także miał być przelew, niestety... wypłaty nie będzie. Zwalniają pracowników bezpodstawnie, naprawde bezpodstawnie. Panowie ta firma Baltix i Jitech dla której Baltix pracuje to jakaś katastrofa, (usunięte przez administratora) zgnite zsiadłe mleko, i najważniejsze.Przyjmując sie tam jako spawacz nie pracujesz jako spawacz,zapamietaj sobie to, nie jako spawacz.ale pracownik produkcji jak przy taśmie.(szlifowanie,montowanie,spawanie,obrubka itd itd ) pozytywne kom. pisza kobiety z biura z Baltixu. tylko i wyłącznie, takie mają polecenia od szefostwa, kończąc juz moja wypowiedz chciałbym tylko zaznaczyć że ta firma 'BALTIX" to jakieś nie porozumienie ,dno, ciesze sie ze mogłem zakończyć tą prace tam, i zacząc nową w Pl. Jedzcie i przekonajcie sie jak tam jest naprawde. piona!

jag
@FIRMA DNO

Sam pracuje w Jitech i jak ktos mysli, ze spawanie to rabanie drwa w lesie to sie myli. Wymog jakosci to chyba oczywistosc.Kto z Was chcialby nabyc nowe auto i widziec rysy czy wgniecenia. Jestes spawaczem czy cisla. Nikt nikogo nie trzyma w Jitech na sile wiec czemu szkalujecie Jitech skoro sami chcecie tu pracowac.

Hahah
@jag

Skoro siedzisz w Jitech to napewno " dobry" z Ciebie spawacz :-).

Piekarz Spawacz

Co wy chcecie od Pana Jakuba? Super firma oszolomy jedne, placom wszystko jak potzeba. O wy fryzjery i narcyzy tylko wam piniondze w głowie. Chciałbyście zarabiać za nic nie robienie? Nie czepiajta się firmy bo mi to nawet dodatek za opinie na gowork dali :) Jesteście sfrustrownymi dziadami a nie spawacze. Piniondze to nie wszystko, w firmie można się rozwijać. Np ja nie znol angielskiego jedynie coś tam z filmów a teraz pięknie mówie po angielsku jak żona dzwoni to nawijom tak i jest zachwycona. Pozdrawiam chłopaki Marcin

Hektor
@Piekarz Spawacz

"...Np ja nie znol angielskiego jedynie coś tam z filmów...."- z polskim też nie tęgo...:)

Endriu Golota

Nie ma co narzekac. Stawka 43 to chyba tylko na poczatek. Ja mam duzooo wiecej. Teraz Dali jeszcze pakiet medyczny. Jest unezpieczenie grupowe I dostalem kase jak mi tesciowa zeszla! Zjazdy 6 na 2 wszystko zaplacone lacznie z kilometrowka ktora dobrze wychodzi :-) Mialem umowe na czas okreslony, ale potrzebowalem do kredyty na stale to mi bez problemu wymienili. Nie chce mi sie za pare zlotych wiecej jechac do norkow albo do niemca na 3 miechy. Nie mysle o zmianie. Mozna spokojnie z mini wyjechac! Pisze bo glupoty tu sfrustowani koledzy wypisuja....

Marcin T
@Endriu Golota

Ale zadzwoniłes do szefa że napisałeś komentarz? ;) Może teraz na teścia będzie... 43 zł to lepiej niż na wsi w piekarni 10 na nocce ;) Właśnie tacy zawodnicy tam robią, cyrtyfikat w paincie i zero pojęcia. Robiłem z takim na elektrowni, nic nie umiał, wziąłem go z kolegą pod skrzydła żeby się czegoś nauczył, bo nic nie potrafił a tam trzeba było i tig iem, flux em, i elektroda... Nie miał też pojęcia zielonego o monterce, to za pomoc bo czuł się zagrożony dzwonił do firmy i skarżył że mu dokuczamy z kolegą ;p a polew z niego mieli nawet z innych firm robotnicy. Cała prawda o takich ja ty

Jaa
@Marcin T

Padłem hahahaha

Jaro

Każdemu kto wchodzi na strone niech wciska jedną gwiazdke !!! Ta firma to dno totalne , płatności często się spóźniają ,zawsze znajdzie sie wytlumaczenie że Szwedzi nie płacą.Pracowników mają za nic,zwalniają z dnia na dzień dostajesz telefon z biura i zjazd.Nie znasz dnia ani godziny i zawsze znajdzie sie wytlumaczenie ,jak nie jakość to efektywność.Zmuszają ludzi do pracy akordowej na stawce godzinowej ,Nie polecam ! Omijac z daleka

ludzie z gdyni
@Jaro

dokladnie tak. zgadam sie w 100% smiem twierdzic iz jest to najgorsza firma jaką znam.

xmatix v

Panowie pytanko, mam rozmowe jutro w biurze w Gdyni. Składałem CV na operatora tokarki CNC. Macie jakieś doświadczenia z ta firmą ? Proszę o odpowiedzi ????

pomorze nie pomoże

panowie! 15,02,2018- infirmacja od biura Baltix. "Nie maja kasy mamy czekać" do 20.02. przepraszam bardzo ale ja odchodze,to jest jakaś pomyłka a nie firma! Baltix czyt. oszusci.

dzony1984
@pomorze nie pomoże

No tragedia...:D

piotr

Witam wszystkich mam pytanie jak z angielskim w tej firmie bardzo wymagany.rozmowa w biurze po angielsku czy raczej ze srednim angielskim mozna probowac dostac sie do firmy

Leon
@piotr

Angielski wystarcza podstawy ,puszczaja nawet bez znajmosci liczą na to ze koledzy na miejscu Ci pomogą.W biurze mozesz nawet po ukrainsku rozmawiać.

KICIAK
@piotr

kolego przyjdziesz do biura powiesz ze kiedys byłes w Mc donaldzie i tam slyszales kilka słow i biorą cb od razu. a jak jeszcze potrafisz zamiatac i zmienic tarcze w szlifierce to masz z bomby 28 na reke i umowe. która tracisz zaraz po tym jak ja podpiszesz...

Dany

Powiem krótko i na temat. Gó*no nie firma!

Dino1101

Panowie nie jedziecie tam na miłość boską! Omijajcie firmę Baltix z daleka! (usunięte przez administratora) i kłamcy. Chamidlo przez telefon takie że nie macie pojęcia. Uciekłem pod pretekstem bardzo ważnych spraw bo nie chcieli mnie puścić do domu po 5tyg. Pracy. Omijać z daleka ! Co za ścierwo...

To patologia...

Szwecja, spawacz Mag, tig z doświadczeniem 15l i stawka uwaga.... 43zl :p To w Niemczech skąd mogę być co weekend w domu (300km) w byel firmie dają 13 euro netto. Ale wystarczy spojrzeć na wpisy kto tam pracuje, nie obrażać nikogo ta firma to patologia żerująca na biedzie, jakich fachowców Wy zatrudniacie? To policzek dla ludzi którzy mają doświadczenie i porządne, mocne papiery, za te stawki to macie co najwyżej smarkaczy wiecznie uczących się fachu. 43 zł to na miejscu, w kraju płacą :) Dopóki będą tacy spawacze dopóty takie firmy będą istniały. A tak poważnie to w tigu w Szwecji drugie tyle powinno być... OMIJAĆ Z DALEKA...

Młody

Nie polecam...za 43zł dla spawacza TIG jeśli dobrze się poszuka to można znaleźć prace w polsce i w własnym łóżku spać..firmą niewiadomo kto rządzi ,szef czy jego żona.Jitech - Szwedzki (usunięte przez administratora) ,Polaków mają za nic , stawka godzinowa ,rozliczanie z akordu (usunięte przez administratora) !!

Maciek
@Młody

Masz racje młody@ ,Jak im układ z Jitech padnie to po baltixie ,a Jitech ledwo dyszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltix.se sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Baltix.se sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltix.se sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltix.se sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltix.se sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltix.se sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltix.se sp. z o.o.