Opinie o Wędliniarstwo Zydor w Budzyń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wędliniarstwo Zydor. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wędliniarstwo Zydor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wędliniarstwo Zydor w Budzyń

pracownica

wszyscy tacy madrzy może jak umiecie o wszystkich pisac to byscie sie podpisali

zastanawiam sie czy wy chcecie pracowac czy zajmowac sie pierdolami bo jak to drugie to chyba pomyliliscie zawody bo rzeznik przerabia mieso a nie plotki a jak tak zle u zydora to sie zwolnijcie i wrocajcie do Polski tam zamiast 1300 euro dostaniecie 1300 zl i wszystkie wasze problemy sie rozwiaza nikt was nie okradnie nikt nie bedzie sie wymadrzał (usunięte przez administratora) wiec dobrze radze do pracy a pierdoly zostawcie w domu (usunięte przez administratora)

mariusz

Witam. A o co dokładnie chodzi z tymi Chińczykami?

aggggg

Aż dech zapiera jak czyta sie te komentarze..jestem w szoku...ze kobiety potrafia takie być.szok...a jak jest w rzeźni w Hanoverze u Zydora???prosze niech mi ktos napisze..pozdrawiam.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Wędliniarstwo Zydor? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
ciekawy

Co Tu tak cicho???? Czyzby w Hamm nic ciekawego sie nie dzialo??

blada twarz - 2010-04-16 18:38:55 masz racje dobrych ludzi pozwalniali bo byli ostatnio za glosni a debila na golace trzymia do czego to doszlo do tego ze wszystko sie sypie przez jedno osobe atym wszystkim naiwnym powodzenia prosze o opinie ....jade pierwszy raz zagranicę mam podpisać umowę , ale jak czytam wasze opinie to nie wiem co mam zrobić.....prosze powiedzcie uczciwie jak jest w tej firmie ?

zawiedzeni

Nie polecam tej firmy!Wogóle nie interesuja się pracownikiem.Dojad na własny koszt,transport trzeba zorganizować sobie samemu.Sprzętu nie ma,obuwie stare po kimś.Kwatery straszne,ciasne.Praca za grosze,na jakiś smieszny akord.Ta firma ,to porażka!!!Szkoda czasu i wydanej kasy na wyjazd.

gość111111

Halo jest tu kto?Co strach was oblecial?Czemu nikt nic nie pisze?Wiola dobrze zrobila jadac do polski i pojscie na policje.Odechce sie wam pisania glupot klamstw pomowien jak dostaniecie po kieszeni moze to was czegos nauczy.

gość111111

Niedopuszczalne jest umieszczanie w serwisie oraz przekazywanie za jego pośrednictwem treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści wulgarnych, obscenicznych i pornograficznych, treści uważanych powszechnie za obraźliwe, naruszających dobra osobiste innych osób, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, propagujące przemoc, nagannych moralnie, oraz nieuprawnionego korzystania z cudzego wizerunku, naruszających dobre obyczaje i zasady Netykiety. 3. Niedopuszczalne są jakiekolwiek działania użytkowników związane z wykorzystywaniem uzyskanych za pośrednictwem serwisu, informacji dotyczących innych użytkowników.Jak nie wiecie po co jest to forum to zapoznajcie sie z jego regulaminem,chyba ze jestescie az tak ograniczeni i nic nie zrozumiecie.

nbn

tak racja o wioli wiem sas po sobie bo znia sypiałem droga niejest nawet lepiej bo czekolada 20 centów kosztuje

stworek

kocham Beate i tylko ja jak to przeczytasz to pamietaj ze ciagle czekam na ciebie!!!! stworek

sharki

no i racja majster jest ok jak trzeba to [usunięte przez moderatora] i od tego jest jak sie komus nie podoba to po jaka cholere tu siedzi przyjezdajac tutaj nic nie potrafilem a teraz juz sobie jakos daje rade pozdrawiam wszystkich trzymajcie sie

jim

Brygadzista byl (usunięte przez administratora)to narzekali wszyscy na niego ,teraz wszyscy jada na (usunięte przez administratora)ciekawe czy jak bedzie nowy brygadzista to bedziecie zadowoleni??? Ja mysle ze niee. a jak sie komu nie podoba to poco siedzi?? Na wasze miejsca czekaja inni.

stt

to sie przebadaj a bedziesz wiedzial czy masz bo z tego co wiem to kilka osob juz bierze penicyline i ja tez a nie mialem zadnych konkretnych objawow.

tge

nie daleko jego mieszka pare ilometrów od niego a dlaczego pytacie

to to

dotarły jakies nowe kobietki w ostatnich dniach mam zamiar wrocic na szynki ale niewiem czy jest po co? may jakies panienki nowe?

jurantpozdrawiam

chlopaki jekies nowe misko sie pojawilo ostatnio?

junior

tez slyszalem ze jedna ma kile ale dokladnie nie wiem kto , pewnie nie dlugo sie dowiemy jak ktos od niej to zlapie

bezimienny

po tym co przeczytalem nasuwa mi sie jedno pytanie ... czy oplaca sie wogule wyjezdzac ?? czy poprostu ludzie tam robia juz z przyzwyczajenia i siedza bo siedza ... mam jechac na lopatki co wiecie o tej robocie ?? bede wdzieczny za jakis komentarz

sharki

co wy wszyscy za głupoty piszecie skoro jest tak zle to dlaczego wracaja dawni pracownicy praca jest jaka jest raz gorzej raz lepiej to raczej normalne a tak na marginesie to gdzie w polsce zarobił bys wiecej pozdrawiam cała hale szynek trzymajcie sie

Zostaw merytoryczną opinię o Wędliniarstwo Zydor - Budzyń

Wędliniarstwo Zydor