EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.

Zgadzam się z DanielO - najchętniej by wzięli inżyniera z 5 letnim doświadczeniem w 10 różnych dziedzinach za pół darmo. Tylko czas zabierają, nie warto nawet iść na rozmowę.

Aneta

@gość czy firma w końcu skontaktowała się z Tobą odnośnie ostatecznej decyzji? Czasem proces rekrutacyjny może trochę potrwać. Piszesz o kilu etapach rekrutacji. Ile ich było? Mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej? @DanielO pracy na jakim stanowisku mówisz? Często wysokość wynagrodzenia zależy od zakresu obowiązków. Chociaż wspominasz również o wysokich wymaganiach. Mógłbyś rozwinąć również tę kwestię? Czy oprócz wynagrodzenia firma zaoferowała Ci również dodatkowe benefity?

DanielO

Szukają ludzi, którzy nie mają żadnych ambicji zarobkowych. Jak się proponuje magistrowi kierunku technicznego mniej niż 2k na miesiąc to sami sobie odpowiedzcie czy warto tam pracować i co najlepsze nie widzą w tym nic złego. Wymagania europejskie, zarobki już niekoniecznie.

gość

Lipna firma robią kilka etapów rekrutacji. już chcą zatrudniać ale jak przychodzi do konkretów to obiecują że się odezwą bo jeszcze się zastanawiają i tle.. Nie polecam. Niby im zależy żeby zatrudnić pracownika ale tylko zwodzą nic więcej. Nie lubię umawiać się z baranami..

Gość35
@gość

Możesz powiedzieć na jakie stanowisko składałeś aplikację?

Aneta

@małyco najbardziej podobało Ci się podczas pracy w firmie emaks? Poleciłbyś ją dla osoby dopiero rozpoczynającej swoją karierę zawodową?

mały
@Aneta

To, że mogłem pracować z ludźmi pracującymi na rynku międzynarodowym i szkolić swój język angielski.

mały

Pracowałem w firmie emaks jakiś czas. To była moja pierwsza praca, dużo się nauczyłem. Ogólnie pozytywnie wspominam ten czas.

xoxo

No ale dobrze, że umowa o pracę w końcu się trafia, bo przecież stabilne zatrudnienie jest u nich priorytetem. Zastanawiam się jednak czy oprócz zarobków dorzucają jeszcze jakieś benefity socjalne, bo wiedzą jak zadbać o zadowolenie pracowników. A wypłata?

Bing
@xoxo

Jak sam zapłacisz to będziesz miał benefit. Zarobki słabe.

Gość35
@xoxo

A ja byłam na rozmowie i wiem, że benefity są: multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, elastyczny czas pracy.

Ostrzegam wszystkich poszukujących pracy i poważnego pracodawcy.Umowa o pracę ma stanowić nagrodę a nie coś normalnego zagwarantowanego.

lkj

Czy wszystkie rekruatcje (takze dla handlowcow rejonow) odbywaja sie w Zielonej Gorze ? Troche kiepsko dojezdzac z drugiego konca polski. Moze rekrutacje odbywaja sie w poszczegolnych rejonach ?

wika

porządna firma. Wszystko na czas i nie oszukują. Świetna atmosfera między ludźmi. Ale trudno się tu dostać. Wybierają najlepszych.

Wojciech

Byłem na rozmowie do działu technicznego. Myślę, że dobrze mi poszło, ale byłem zaskoczony wymaganiami i oczekiwanym stopniem znajomości budowy technicznej urządzeń i planami jakie mają odnośnie rozwoju asortymentu. Nie spodziewałem się, że będzie na to tak duży nacisk. Mam nadzieję, że jeszcze się do mnie odezwą...

M.

Pracowalem w emaksie trzy lata i jestem zadowolony. Jak przychodzilem to bylo 20 osob, teraz jest prawie 50 i ciagle przydaloby sie wiecej. Wiec te oferty wynikaja z tego ze firma sie mocno rozwija. Jasne ze czasem ktos odchodzi lub jest zwolniony ale wszedzie tak jest. Sa normalne umowy o prace a nie zadne smieciowki, wyplata zawsze na czas, imprezy dla pracownikow, normalne godziny pracy. Ja tam wiec nie moge narzekac. Zdobylem doswiadczenie i teraz dIeki temu moge zarabiac wiecej.

kolo

Oo Odradzam prace w tej pseudo firmie. Rotacja pracowników co kwartał. Tak więc trzeba się zastanowić czy warto zawracać sobie głowę pożal się boże firmą.

Sami niewiedzą czego chcą. Co chwilę nowe ogłoszenia i szukają następnych naiwniaków...

ojoj
@pracownik

na jakim stanowsku miałeś"przyjemność" współpracować z tą firmą- jakieś konkrety

Zostaw merytoryczną opinię o EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.