EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.

kandydatka Nowy wpis

Otrzymałam mailowo prośbę o potwierdzenie zainteresowania udziałem w rekrutacji i propozycję terminu i przedziału czasowego na wstępną rozmowę telefoniczną. Szybko odesłałam potwierdzenie. W ustalonym dniu żadnego kontaktu nie było. Skoro cokolwiek się zmieniło, to należało krótko poinformować, że np. została wybrana inna osoba, albo termin trzeba przełożyć. Człowiek później czeka jak głupi na ten telefon. Totalny brak profesjonalizmu.

pracownik biurowy Nowy wpis

Najlepsza firma w Zielonej Górze, bez dwóch zdań. Bardzo miła i przesympatyczna kadra zarządzająca. Profesjonalna pomoc w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Wybierają Najlepszych i powiem tylko że warto dla nich pracować! To jest prestiżowa firma nawet na arenie międzynarodowej. spory zaszczyt dla nich pracować. Zamierzam z nimi zostać do końca. Bez dwóch zdań najlepsza firma na świecie, bardzo profesjonalne podejście do wielu spraw związanych z pracą. Polecam! U nich liczy się człowiek i rozwój

E. Nowy wpis

Polecam - rzetelna firma.

Michał Nowy wpis

Hej! Zastanawiam się czy oczekują od kandydatów znajomosci angielskiego na wysokim poziomie?

Czy EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. W expondo Polska obowiązuje elastyczny czas pracy - pracownicy rozpoczynają pracę w przedziale czasowym 6:00 - 10:00 a następnie pracują kolejne 8 godzin danego dnia. :) Godzina rozpoczęcia pacy jest do dyspozycji pracownika w ramach pełnionych na co dzień zadań.

Pracujecie na zmiany nocki są czy nie?

@Marta

Jak wygląda ścieżka awansu w EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Dzień dobry, ścieżka awansu w każdym przypadku zależna jest od doświadczenia i predyspozycji pracownika, a także aktualnego zapotrzebowania/wakatów. Rekrutacje wewnętrzne również są możliwe.

Krzysiek

Jak długo trwa rekrutacja w Expondo? Odpowiedzi należy oczekiwać raczej w dniach czy tygodniach?

Odpowiadacz
@Krzysiek

W miesiacach :)

@krzysiek a byłeś na rozmowie ? Powiesz jak ona wyglądała ?

Ciekawski

Od znajomych tam pracujących słyszałem same pozytywne opinie. Zdeycdowanie wyróżniają się na tle innych firm z Zielonej Góry.

Wojciech
@Ciekawski

Co konkretnie udało Ci się dowiedzieć od znajomych o firmie EXPONDO Polska? Skoro były to opinie pozytywne, to chętnie bym je poznał. Jesteś w stanie napisać coś więcej?

leonid

Ile kto zarobi to zależy jakie ma kwalifikacje i co będzie robił!

Aneta

@K. Og, dużo piszesz o atmosferze pracy w Emaks Sp. z o.o. sp.k., twoja opinia może być pomocna dla osób rekrutujących się do firmy. Czy możesz odnieść się do kwestii wynagrodzenia za pracę, czy zarobki są satysfakcjonujące? Dla niektórych osób wynagrodzenie jest decydujące przy wyborze przyszłego pracodawcy, warto podzielić się informacjami na ten temat.

Kamil
@Aneta

Właśnie! Ile płacą? Warto składać swoje papiery?

K. Og

Menedżerka jest wulgarna, odnosi się do potencjalnych pracowników bez odrobiny szacunku i profesjonalizmu, prymitywna brygadzistka, nawet w kwestii pracy na najniższym szczeblu, sprzątania na planie filmowym grozi na każdym kroku zwolnieniem za najdrobniejsze niedociagniecie sugerując że pracownik jest nikim i że ma wielu innych czekających na to stanowisko. Karykatura korporacyjnego kapo, niezdolna do racjonalnej dyskusji, traktuje pracowników jak przedmioty. Absolutnie nie polecam, a wręcz odradzam pracę z tak beznadziejnymi przełożonymi.

Aneta

@Nicki, dziękujemy za podzielenie się swoją obszerną opinią. Jak oceniasz rekrutację, w której brałaś udział? Czy byłaś zadowolona z warunków zaproponowanych przez emaks sp. z o.o. sp. k.? @Darek, Twoja opinia również jest bardzo ważna. Rozumiem, że nie będziesz już rozważał podjęcia współpracy z tą firmą?

Darek

@Aneta - zadanie było zlecone podczas rozmowy. Ogółem nie było żadnych pytań technicznych na rozmowie, tylko od razu przeszli do tego żebym wykonał dla nich projekt.

Gość222
@Darek

a Ty jak ocenisz swój projekt dla nich? możesz coś więcej powiedzieć o spotkaniu?

@Gość222

Projekty na zamówienia robię od kilku lat, więc jestem zaznajomiony z konstruktywną krytyką. W tym przypadku najbardziej zirytowała mnie postawa firmy w całym procesie. Najpierw zawracanie głowy, że to i tamto jeszcze poprawić, telefoniczne komplementy że jest bardzo dobrze, a na koniec krótka odpowiedź że się nie spodobało. No ludzie, jak każecie komuś spędzić kilka dni nad jakąś pracą za darmo, to chociaż wysilcie się na wykonanie telefonu i uargumentowanie co i dlaczego. Ogólnie dowiedziałem się jedynie że moje pomysły nie zgadzały się z "wizją" zarządu. Bardzo ogólnikowe, zwłaszcza że na tę odpowiedź czekałem 2 tygodnie, co było dziwne zważając na fakt że firmie zależało na jak najszybszym dostarczeniu projektu.

Nicki

Witam, również pracowałam w firmie emaks i expondo. Akurat w trakcie zmiany nazwy spółki. Mi również kazano wykonać pracę domową na którą poświęciłam kilka godzin, natomiast należy wspomnieć że wszystko odbyło się na wysokim poziomie. Podpisałam na wstępie umowę, że praca pozostaje moją własnością intelektualną i firma nie może z niej skorzystać bez zapłaty i mojej zgody. Rekrutacja obejmowała 3 etapy, gdzie na początku rozmawiałam z kierownikiem działu, później dyrektorem zarządzającym a na koniec z właścicielami. Kadra zarządzająca jest na bardzo wysokim poziomie i ją bardzo pozytywnie wspominam. Niestety po trzech miesiącach musiałam opuścić firmę z powodów osobistych. Atmosfera w pracy jest pomiędzy kolegami bardzo dobra. Stanowczo POLECAM expondo.

Miałem składać CV do tej firmy, ale po przeczytaniu opinii widzę, że nie warto się jednak fatygować. Szczerze mówiąc uważałem że użytkownik "Darek" coś ściemnia z tym >zadaniem domowymRealizacja wyznaczonego zadania. Kandydaci proszeni są o wykonanie w określonym czasie (np. czterech dni) określonego zadania, w którym mogą wykazać się kompetencjami i swoją profesjonalną wiedzą. < Ludzie, nie dawajcie się robić w konia! Narobicie się jak woły, a później ktoś wykorzysta Waszą pracę i jeszcze będzie się z Was śmiał, że kolejnego frajera znaleźli. Oby jak najmniej takich firm.

Kandydat222

A wiecie co ja myślę, że jak już nam nie pójdzie na rozmowie to nie zauważamy, że może faktycznie za słabo się zaprezentowaliśmy tylko wieszamy psy na potencjalnym pracodawcy. Przydałoby się czasem spojrzeć na siebie krytycznym okiem :)

duzy
@Kandydat222

Pozdrawiamy dział HR firmy expondo ;)

Kandydat222
@duzy

Dzięki, aczkolwiek pracownikiem ich nie jestem. Wyraziłem swoją opinię i tyle.

Darek

Aneta - odradzam, mi kazali wykonać w domu zadanie, które zajęło mi prawie cały tydzień. Chodziło o zaprojektowanie produktu, po przesłaniu oczekiwali jeszcze poprawek, tak jakby szukali jelenia co im projekt za darmo zrobi. Ostatecznie po dwóch tygodniach czekania otrzymałem jedynie krótki e-mail, że mój projekt "nie spotkał się z uznaniem zarządu" i podziękowano mi za współpracę.

Gość35

Na stanowisko specjalisty ds. dokumentacji technicznej. Rozmowa bardzo konkretna- zapytanie o doświadczenie, przedstawienie szczegółów stanowiska przez kierownika działu. Nie ma pytań z kosmosu typu " jakim zwierzęciem chciałbyś być". Niestety moja znajomość języka nie była na wystarczającym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EXPONDO Polska Sp. z o.o. sp.k.