Opinie o Kaufland Polska w Kleszczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaufland Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufland Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Kleszczów

Brudny Tomasz

Jeśli się nie bojisz wysiłkowej pracy i jesteś sprawny fizycznie , to polecam tą pracę . Dobra kasa, przyjazna atmosfera, obiady ... czego więcej chcieć.

Pater

Witam,Czy w Kaufland Kleszczów w pracy fizycznej,przy normalnych godzinach można zarobić netto te 3000 - 3200?Z góry dziękuje za odpowiedz :) Pozdrawiam.

Noname
@Pater

Bez problemu. Tyle to chyba z pracownicy z gorszymi wynikami mają więcej.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Kaufland Polska?

Uprzejmy

Bardzo dobra

1995

W tym Kauflandzie to jest poraszka, przetrzymują kierowców ile się da bo wiecznie jakiś problem albo tolerancja nie taka albo z jakością coś nie tak i nigdy nie potrafią załatwić tego od ręki tylko trzeba siedzieć tam po cztery godziny nic tylko zamknąć ten (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kaufland Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI
Kleszczów
Team Support Sp.z o.o.
Titotem

Tyle osób narzeka na jedzenie na stołówce a nic z tym dalej nie robią naprawdę porażka zupa gorsza niż szpitalna a po drugim daniu można sie rozchorowac ale jak widać katering to tam chyba po znajomości jest załatwiony

Pawel

Beznadziejni obsługa kierowców stoją pogaduszki sobie robią jakieś heszki heheszki a mój czas pracy ucieka czekam dwie godziny na sprawdzenie palet a magazyn prawie pusty

Artur

Mam pytanie czy są prowadzone w tej chwili jakieś rekrutacje na stanowiska kierowników zmiany w Państwa firmie

Arek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Kikierowca

Minutę temu opinia jednej z pracownic treści jednym chce się pracować innym nie

Gustaw

Największy problem jest wówczas gdy brakuje chęci do pracy bo trudno znaleźć taka gdzie nie trzeba pracować.

Agata

Pracowalam tam na magazynie .Jedna z najgorszych firm gorzej niż (usunięte przez administratora).Poniżanie , ublizanie pracowniką.Panikierownik nawet wole nie pisać.Praciwnicy boja się chodzić do toalety nawet bo maja od razu wypominame nie wspomne o chlodni jakie tam warunki panują że nawet nie można herbaty wypoc goracej bo od razu biuro (usunięte przez administratora).Atmosfera i ludzie nie którzy co pracuja masakra.Nie polecam

inwentaryzacja
@Agata

Z życia wzięte. Wyjeżdża z domu w delegację menadżer Kauflandu na inwentaryzację styczeń - luty. Zabiera na każdą znwentaryzacji nie kochaną żonę, a dziweczynę. Znajomym opowiada jakie walki - ile mln może Kauflan na takiej inwentaryzacji ml w plecy - na minusie. Żona nie dzwoni do męża, czy dojechał przecież są znajomi przekażą, czy kochany mąż pracę skończył. Wzór kochającej rodziny. Teraz wiecie na kogo pracujecie. Na waszych menażerów, którzy aspirują na dyrektorów by mieć więcej na codzień z firmowych w pakiecie, by nie musieć do pracy najpóźniej na 9. By wzorowy mąż rodziny przed pracą mógł na spokojnie spotkać się nie z kochaną żoną tylko inną kobietą, by po pracy mógł spotkać się jeszcze z inną, by pod pretekstem delegacji mógł się wyrwać od kochanej żony. W drodze powrotnej do domu odwiedza wujka, mamę. Firma stawia.

pracownica kauflandu

W magazyynach kauflan kleszczow jest mobing jakiego jeszcze nie bylo wyzywa ssię pracownikow od szatanow i wyzwiska wulgarne kierownictwo tego magazynu doskonale wie kto to taki ktory wyzywa i nicc nie robi więc czesć pracownikow zglasza tą sprawę do prokuratury o prześledzenie tego racownika ktory wyzywa i stwarza mobing jeśli dojfdzie nie daj boże do zgonu w tedy kaufland będie ppociągnięty do odpowiedzialności tak nie może być tym się już zajmie prokuratura kauflan musi się pozbyć tego pracownika ktory podburza innych do atakowania niewinego czlowieka jak można wyzywać kogoś od szatanów i wulagaryzmami ..

On
@pracownica kauflandu

W kayflandzie to niedługo kierowcy będą towar na półki wstawiać pierwszy raz się spotykam z takim dziadostwem że kierowca musi towar rozładować ,przecież to nie jest mój towar to wy sobie go kupiliscie to z jakiej paki ja mam rozladowywac

Kierowca

W Kauflandzie nie pracuje ale wypowiem się z punktu widzenia kierowcy dostarczajacego towar do CD Kaufland Kleszczów. Osoby w biurze przy bramie 66 to totalni ignoranci i osoby bez szacunku do innych. Często po rozładunku oczekujac przy okienku jesteśmy ignorowani przez 10-20min. Odzywają się jakby tam za karę pracowali. Druga sprawa , żeby załatwić wszytkie formalności tzn. odbiór palet trzeba odwiedzić 3 miejsca !! To chore. Na innych kauflandach wszystko załatwia się w 1 miejscu co oszczędza czas i nerwy. Nie wspomnę o braku miejsc parkingowych i braku toalet !! Fakt jest jedna po drugiej stronie . Tylko żeby tam się dostać np. z ramp 65 itp. trzeba pokonać w obie strony ok 700-800m :o jak dla mnie najgorsze miejsce do rozładunku. Kierowca tutaj jest nikim. Nie pozdrawiam

Beata
@Kierowca

A czy próbowałeś w jakiś sposób zwracać uwagę na ten fakt osobom pracującym w Kaufland Polska? Może warto byłoby zwrócić uwagę na tę kwestię, a coś by się zmieniło w tym miejscu. Rozumiem, że jako kierowca nie jesteś zatrudniony w Kaufland Polska, tylko w innej firmie, tak?

Beata

@Tomasz, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Kaufland Polska, rozumiem więc, że jesteś w jakiś sposób związany z tą firmą. Zechciałbyś podzielić się na forum swoją opinią na temat tego pracodawcy? Chętnie dowiem się jakichś szczegółów. Czy ktoś z Was także pracuje w Kaufland Polska? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm z branży?

Jonasz

Te wszystkie opinie to fikcja, nie wiem kto wymyśla takie bzdury ????????????

Tomasz
@Jonasz

Hahahahaha tak fikcja

pOLKA

Njgorsza firma w Polsce to Kaufland w Kleszczowie oszukuja wyzywają mobing na co dzień wiemy już ze inspekcja pracy weźmie sie za nich wreszcie kierownictwo pójdzie do zwolnieniA

okm

no teraz wlasnie widze ze szukaja magazyniera wydania towaru w Rokszycach fajnie ze napisali w ogloszeniu ze oferuja pracownikom stabilne zatrudnienie

był też w kauflandzie

Lakonicznie ujmując , kauflandzkie magazyny to nic innego jak współczesne obozy zagłady pod szyldem humanitarnej unii europejskiej , pracowałem w czeskich i słowackich obozach , pracują tam polacy,wietnamczycy,mongolowie,obywatele byłego ZSRR itp.wynalazki , normy dla olimpijskich sprinterów ,ale da się zrobić pod warunkiem że masz dobre zlecenie ,więc nie wszystko zależy od Ciebie , wiele osób ma swira i zdarzają się bardzo przykre pobicia , władze tej firmy żyją chyba w hipnozie kauflandzkiej , praca przez duże P, trzeba zaiwaniac aż do śmierci

tomasz

osprzed na ktorym sie pracuje to pamieta czasy KOMUNY pieknie slodza ile to mozna zarobic a zeczywistosci jest inaczej posilki prosza o pomste do nieba tylko pracujac na rano to mozna cos zjesc po pseldo prezesi sie tam goszcza na inne zmiany plastik smierdzacy i podgzewac w mikroweli lepiej nie jesc [usunięte przez moderatora]gwarantowana norma na godzine 220koli i wiecej nie ma sensu robic po i tak pieniedzy nie zobaczysz.Nie polecam tej firmy.I uwazajcie na tego [usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) y prawie jak kazdy

Lukasz

KAUFLAND [usunięte przez moderatora] premi ni wyplacaja obiecuja i nic nie do trzymuja slowa jak co to brac wszystko na papieze jedzenie z plastiku podgrzewasz w mikroweli szczyca sie tym ze talony daja za 300zl wszedzie daja i to po600 lub 700zl porobisz 3 miesiace kregoslup siada odradzam pozdro Kaulszwic

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Kleszczów

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Kaufland Polska