Opinie o Forbes Logistic w Szczecinek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Forbes Logistic. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Forbes Logistic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forbes Logistic w Szczecinek

rthrt Nowy wpis

może coś się zmieniło? Ostatni post jest dość stary.

romanoko Nowy wpis

no i prosze, ktoś pisze o nich mało poztywne rzeczy, a jak ludzie się pytają o konkrety w tej sprawie, to jakoś nie można napisać juz o co chodzi i dlaczego nie są poleceni i godni zaufania. W takim razie nie wydaje mi się, zeby to było prawdą co pisze @fioona, chyba, z ejednak wyjaśni nam cała sytuację?

fioona Nowy wpis

odradzam...znam ich, to ściema i wyłudzanie kasy

tomek Nowy wpis

Co dokładnie przeczytaliście o forbes logistic, co takiego ludzie głównie piszą, bo może jednak to nic złego..

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Forbes Logistic się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
zuch

niestety też widziałem, że nie piszą o Forbes Logistic najlepiej. Ludzie raczej odradzają wyjazdu z nimi

kar

Też wróciłam. Napisz do mnie na gg, jestem ciekawa opinii 8355690

miki

Nie mogłeś zarobić za miesiąc, bo miesiaca jeszcze nikt nie przepracowal. Kontrakty są od 6 czerwca. Ja pracuje i zarabiam. jest ciezko ale tak właśnie jest na sezonówce

shwuhuwdh

umowy zapomni o umowach a kasy tez nie zarobisz przez miesiac zarobiłem 1000 z groszami to jest smiechu warte to jest [usunięte przez admina]sie a nic nie zarobisz nie jedzie tam

tftufutyfuyf

nie polecam wróciłam i nie polecam mówie wam nie jedzie tam to jest jakis rezim

anna30

Witam firma forbes niestety nie muwi prawdy jakie tam na miejscu sa warunki. kontenery 8-osobowe,łazienki 2,czasami zimna woda. Praca od Ponoedziałku do Niedzieli,niema dnia wolnego.W Piątek sie konczy wczesniej bo daja zaliczki i jada wszyscy do supermarketu na zakupy. Na polu przerwy w swoim zakresie.

aaaa

nie jedz tam to bz pracy, smaca ludzia firma forbes logistic to oszusci

farewell89

Witam. Był ktoś może przez tą firmę na zbiorach? jeśli tak to proszę o jakieś sensowne informacje. Jak wygladają warunki mieszkalne, jaka stawka....

anna28

Jakimi sądami??????? cos sie komus pomyliło. Ja byłam przez tą firme na zbiorze truskawek.wszystko ok. i nie 160 euro a 250 wpłaciłam i nie żałuje. Nikt mnie sądami nie straszył. A Pani czemu była tylko pare dni???????????????? Za ciężko było

jola

powiedz cos wiecej prosze

aga

banda oszustow podpisałam z nimi umowe kredytowa straszyli sadami na zbiorach byłam pare dni bo naciagali na samnwyjazd Zarabiaja na samych przejazdach i kauzcji 160 euro musialam sie pozyczac od ryodzicow zby ichbsplacic

anna29

Witam ja jade na zbiór truskawek przez firme Forbes.Mi powiedziano ze wyjazd jest 31 maja. Jade pierwszy raz to zobacze jak jest.Sa zdjecia na ich stronie pokoje 6-osobowe,nie jest az tak zle.

madii

Kto jedzie na truskawki przez firme " Forbes " ???? badz kto tam juz byl?? jakie warunki??? wyjazd ma byc 29 maja ???? prosze o kontakt 500854173

adik

nie polecam tej firmy nikomu nawet najgorszemu wrogowi...wiem wszystko o tej firmie bo robilem tam jakies 5 lat temu to nawet wojtka tam nie bylo jeszcze

tomek

powie mi ktos cos na ich temat czy nie

TOMEK

chce tam jechac ale sie troche boje powiec cos wiecej jak tam w tych niemczech

Zostaw merytoryczną opinię o Forbes Logistic - Szczecinek

Forbes Logistic