Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.

Szczecinek

Opinie o Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.

Bottrop

Firma jak najbardziej ok lecz najgorszą stroną tej firmy jest kumoterstwo Dziwi mnie to że Personalna tego nie widzi, lub nie chce widzieć.Ludzie dobierani do firmy są zatrudnieni na zasadzie znajomości Mistrzów Kierowników itp.Pracownicy przed firmy Laborum są dyskryminowani pracują na umowę zlecenie ,z myślą o przejściu do firmy Elda aby być zatrudniony na normalną umowę o pracę, żeby mogli korzystać z urlopu ,a przedewszystkim mieć stabilną pracę za godziwe pieniądze.Ludzie tam pracują po kilka lat wyrabiają normy na wszystkich sektorach są chwalenia przez Mistrzów lecz gdy jest zatrudnienie do Eldy są zatrudniane Osoby z grona znajomych starszych funkcyjnych tzn znajomi rodzina itd. Dlatego proszę przyjrzeć się zatrudnieniom bo coraz głośniej się o ty mówi że źle się dzieje w Elda Schneider i coraz więcej ludzi szuka pracy w innych firmach .Kumoterstwo was pogrąża.

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.