Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.

Bydgoszcz

Opinie o Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.

kawior

anonim, wiele osób pracuje, tylko trzeba brać poprawkę na nazwe, bo Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. to teraz znany schneider-electric. Firma obecnie zatrudnia około 320 osób w działach produkcji, logistyki, technicznym, finansowym, jakości, badań i rozwoju oraz personalnym.

hahaha

masakra !! człowieku, chyba masz niskie ambicje ??

Tomasz

Praca w Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Bydgoszczy jest satysfakcjonująca i pozwala rozwinąć własne umiejętności. Pomimo trudów i wzmagań jakich tam doświadczyłem jestem zadowolony że mogłem w tym zakładzie pracować.

Zostaw opinię o Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elda-Eltra Elektrotechnika S.A.