Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o RPR-LUK S.C.

Pracowałeś w firmie RPR-LUK S.C. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Piotrek - 2014-06-20 09:56:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) To jest niesamowite że jeszcze nikt się za nich nie wziął. Polska parodia w Niemczech.
zdjecie uzytkownika
WWW - 2014-06-20 12:57:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Możesz wytłumaczyć co masz na myśli? Rozumiem, że warunki pracy nie powaliły Cię na kolana, ale rozjaśnij proszę ;)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RPR-LUK S.C.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy RPR-LUK S.C.?
Zadaj pytanie
x