Opinie o Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski w Kostomłoty Pierwsze 27 a

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski w Kostomłoty Pierwsze 27 a

Zbychu Nowy wpis

Pracuję już parę lat i nie narzekam. Pensja na czas i wyjazdy do kraju jeśli jest tylko potrzeba i chęć. Ja polecam

Ulka

Taki spokój od jakiegoś czasu zapanował na wątku ale nić dziwnego skoro firma jest bardzo dobrze oceniana.

renia
@Ulka

noooo głownie przez opiniotwórców którzy dostali za te ocenianie pieniądze

Ja Nowy wpis
@Ulka

Czytam o Firmie Ryszard Łukawski i momentami śmiać mi się chce z większości opinie.Praca na kontrakcie z natury jest ciężka i w sumie nie najlepiej płatna(każda stroną umowy musi coś zarobić),ale też nie ma co generalizować.Każdy kontrakt jest inny,-praca w innej firmie,inny rodzaj pracy,inny kierownik kontraktu,inne miasto,inni Niemcy z którymi się współpracuje,inne możliwości wynajęcia kwatery,(nie zawsze niższa cena gra rolę a dostępność).Z tego co wiem ,raczej p.Rafał próbuje załatwić dobre kwatery.Co do pieniędzy zawsze było wypłacane uczciwie(jeżeli nastąpił błąd było wyrównanie).Często problemem są sami ludzie.

Ewelina Nowy wpis

Jesteś pracownikiem tej firmy? Napisz proszę, czy jest możliwość dogadania się z właścicielem na podpisanie umowy o pracę, zamiast kontraktu?

Agata Nowy wpis

Faktycznie tak jest, że jest tak dobrze w tej firmie ? Pracujesz tam ? Możesz się wypowiedzieć w tym temacie ?

Czesław

W ostatnim czasie widziałem kilka ofert pracy dotyczących stanowisk produkcyjnych w firmie Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski. Jedno ze stanowisk dotyczyło oczyszczacza odlewów, praca miałaby być wykonywana w Niemczech, czy udzieli ktoś informacji jak wygląda współpraca z tą firmą? Można liczyć na jakieś dodatki do płacy, a wynagrodzenie zawsze jest na koniec miesiąca? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe komentarze będą bardzo pomocne dla wielu osób.

klik
@Czesław

Wynagrodzenie jest wypłacane 10-tego każdego miesiąca :)

polak
@Czesław

z daleka od tej firmy wiem co pisze

Chciałbym się tylko wypowiedzieć na temat najtańszych kwater.Pokaż mi tylko jedną firmę, która wynajmuje apartamenty dla pracowników z Polski.Pracowałem na wielu kontraktach i wszędzie sprawa wygląda tak samo. Nie są to jakieś speluny z oberwanymi tapetami, ale zwykłe proste mieszkania. Dlaczego ? Dlatego , że żaden Niemiec nie wynajmnie wyremontowanego mieszkania dla pracowników z Polski. Tylko dlatego, że większość pracowników to pijana , ciągle awanturująca się dzicz , która myśli ,że jak zarobi parę euro to Boga za nogi złapała.Sami zapracowaliśmy na tę opinie , a cierpią na tym tylko normalni pracownicy, którzy przyjechali do Niemiec zarobić.Opowiem wam jedną historię z kontraktu. W wynajmowanym przez nas mieszkaniu dla 6 osób zawsze była oberwana deska w łazience.Zawsze gdy ją naprawiliśmy sytuacja się powtarzała.Przypilnowaliśmy gościa i okazało się , że tak był przyzwyczajony do wychodka, że srał stojąc butami na desce. Czy wynająbyś komuś takiemu wyremontowane mieszkanie ? Bo ja nie. Wina leży w nas samych.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Drogomistrz
Kostomłoty Pierwsze
Służba Cywilna
Kaczy

Nie wiem jak Ty ale ja tu 5 lat pracuje. Jestem zadowolony , bo potrafię się zachować i Niemcy są zadowoleni z mojej pracy. Z Łukawskim da się zawsze dogadać i nigdy nikogo nie zwalnia, nawet smarusów wysyła z kontraktu na kontrakt, jak Niemcy nie mogą już na ich patrzeć. Nie wiem jak bardzo lewy musiłeś być , że Cię zwolnił . A wylewanie żali , że zapłacił komuś po 3 e to zwykła ściema.

haluś

Zakład z masą kontraktów w Niemczech w różnych miejscowościach, nie zapewnia niczego dobrego :kwatery z przepełnionymi pokojami (najtańsze w okolicy)czyli brud i smród , praca przeważnie na odlewniach aluminium i żeliwa ze stawką od 3,5 e/h (nikt wcześniej nie mówi o akordzie zbiorowym a jest mała zmian ka w umowie choć jest i inna kwota na umowie ok 9e/h dla zamydlenia tematu ) . Ogólnie zarobki to około 600e za 150h na rękę po potraceniu zakwaterowania ~210e i ubezpieczenia ~180e . Praca tam gdzie inni nie podejmują pracy ze względu $$$/warunki. Wypłaty zawsze spóźnione o parę dni. Teoretycznie gdyby było wypłacane z godzin to 150*9e=1350e -20%podatku=1080e odjąć zakwaterowanie i ubezpieczenie 400 =680euro i tu koniec bajki przejesz min. 200 euro wiec do pl masz mniej niż 500 za cały miesiąc na czysto :)

metalklo
@haluś

Haha ! Teraz to (usunięte przez administratora) do pieca! Nie może ci wypłacić mniej niż jest najmniejsza stawka godzinowa dla danego landu! Nigdy tak nie było żeby ktoś ci zapłacił 3,5 e za godzinę pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski - Kostomłoty Pierwsze

• Jak się pracuje w Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski?

Zobacz opinie na temat firmy Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski?

Łukawski Ryszard Zakład Budowlano-Kamieniarski