STALOBREX

Opinie o STALOBREX

Men

Najbardziej zaskakuje mnie obecna postawa kierownika M., który kiedyś pracował na produkcji. Wtedy zachowaniem właściwym dla niego było spożywanie .... oraz wychodzenie na nocnej zmianie do domu o godzinie 24:00 pod wpływem... Dziś robi z siebie wzór do naśladowania, pod każdym względem, nawet BHP.

CCC
@Men

Men-jeśli daliby ci do zarobienia tyle co kierownikowi M. to był ich po du__ całował i też byś był wzorem wszelkich cnót.

Pracownikom działu wypalania zabrano premie za to, że ktoś narysował hu-a na parawanie a pracownicy działu wypalania hu-a zrobili.

df

@xxxxxxlllll ale jaki jest ku temu powód ? bo przecież to czy będzie oferowana premia od wielu czynników zależy

aolaol

Uwaga spawacze w tej firmie odpisują godziny, za poprawki.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STALOBREX spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

xxxxxxxllllll

premie są, ale są obcinane. Np. w zeszłym roku Pani dyrektor zabrała premie pracownikom działu wypalania bo koło stanowisk pracy (na wypalaniu) ktoś narysował na parawanie nazwijmy po imieniu Hu-a. Pomimo tego, że cały zakład przechodził koło tych parawanów tylko pracownicy działu wypalania zostali ukarani zabraniem premii. Ponadto nikt nie został złapany na rysowaniu tego rysunku, dlatego zabranie im premii, było to wielce niesprawiedliwe. Niestety pracownicy działu wypalania nie byli zbyt asertywni i zgodzili się na takie załatwienie sprawy. Według mnie powinni iść wszyscy do dyrektorki i się sprzeciwić zabraniu im premii.

ale cyrk

Czy coś się zmieniło w firmie na lepsze ? Nadal pracownicy przychodzą i odchodzą? W dalszym ciągu takie narzekanie ,że jest źle? A narzekali Ci którym się nie chciało robić np. na Centrum.

Kkk

Złodziejstwo odpisują godziny za urojone poprawki spawalnicze. Nic dodać nic ująć. Nie warto tu pracować

lewak

Magazynier ARCELORMITTAL DISTRIBUTION SOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Białystok, podlaskie Część etatu WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Plażowa 37, 15-502 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zakres obowiązków: x Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1.000 Zmianowość: jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu: 40.00 Data rozpoczęcia: 05.05.2016 Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: magazynier Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE WYMAGANIA Wymagania konieczne Pozostałe wymagania DANE PRACODAWCY Pracodawa: ARCELORMITTAL DISTRIBUTION SOLUTIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku Adres: Plażowa 37, 15-502 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie E-mail: danuta.domaszuk@arcelormittal.com Język aplikacji: polski Wynagrodzenie od 2600 brutto na okres próbny a u nas szlifierz 2200 brutto na 3 zmiany. Ale nas dymają !!!!!!!!!Taki wyzysk jaki ma tutaj miejsce jest karygodny.

Tolek Monolek

Dlaczego ludzie pracują w Stalobrex? Bo się przyzwyczaili, praca stała, wypłata bez opóźnień co miesiąc, jakieś premie są, fundusz socjalny, pracują od czasów Poręby, mają rodziny i nie mogą sobie pozwolić na skakanie z zakładu do zakładu. A jak trafią na gorsze warunki, to co? Narzekają , ale chyba nie jest aż tak źle. Odchodzą tak naprawdę nowi pracownicy, ludzie młodzi którzy przychodzą bo nie mają innej pracy, gdy znajdują lepszą to rzucają Stalobrex.

krawędziarka

nowi pracownicy maja 2100 brutto + urojone premie i oczywiście praca pod agencja tymczasową.

KOLEŚ

ponarzekać - analfabeto!

on pracappp

Witam powiedzcie mi ile zarobie na poczatek na krawedziarce?? z gory dziekuje..

ale cyrk

Fakt jest taki,że w Stalobrexie nikt związków nie założy bo pełnoprawni pracownicy dużo tylko mają do powiedzenia w czasie przerwy i między sobą, a jak jest co tygodniowe zebranie to stoją jak qnie ze spuszczonymi głowami i niec nie mówią. Do kierownictwa nie ma po co iść bo oni i tak nic nie wiedzą ani nie umią tylko wymagać od roboli.Dopóki się pani dyrektor nie dowie prawdy od pracowników jak jest naprawde dopóty będzie źle i coraz gorzej.Zarobki z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze bo trzeba oszczędzać na czym się da. Tylko pytam po co tyle bezproduktywnych biało-kaskowców w biurze? Jeżeli ludzi nie ma do pracy bo nikt pod agencją na śmieciówce przez 18 miesięcy dymać to może ich by trzeba zza tych biurek wysłać na produkcje choć na kilka dni żeby poznali co to za praca w firmie.

Che Guevera
@ale cyrk

Pamiętajcie jedną ważną zasadę obowiązującą praktycznie wszędzie. Ryba zawsze psuje się od głowy. I tak też jest u nas. Słabe zarządzanie = słaba firma, w której nam nigdy dobrze nie będzie.

sss

Śledzę te wasze wpisy już parę lat. Panowie nic nie robicie żeby było lepiej. Dopóki nie załóżcie związku zawodowego będziecie rąbani na każdym kroku. Będziecie pracować na śmieciówkach, premia będzie zabierana przez dyrektorkę wtedy kiedy będzie maiła zły humor i z byle powodu np. napisanie "HU_" na tablicy, a na spotkaniach będzie wam się wciskało kity że nie ma zysku a zakład ma straty. W tym zakładzie niestety nie ma człowieka który miałby na tyle odwagi, żeby założyć taki związek. Boicie się o swoje stanowiska i nikt nie chce się wychylać, dlatego macie tak jak macie.

terminator

Panowie zastanawia mnie jedna rzecz jak długo jeszcze nasza pani prezes będzie się dała wodzić za nos każda wprowadzana zmiana to jest niepowodzenie poprzedniego pomysłu. Normalna procedura to się nie udało to zrobimy zmiany może się uda ale nie koniecznie a co najważniejsze na jakiś czas uspokoimy LWA. Wprowadzenie kierowników zmianowych co wniosło: nic specjalnego gorszy bałagan przychodzi godzina 14 zmienia się kierownik przychodzi następny który to każe robić całkiem co innego niż poprzedni mimo że pracownik się mordował przykładowo 60 min i ustawiał stanowisko. Teraz najlepsze brygady. Niewypał który pani prezes mogłaby sobie sama wziąć pod lupę i przeanalizować.

eeeeej

czesc kiedyś fajnie było kasa byłą (spawacz) ale się łozdupiło miałem 18,5 brutto plus premia od wyrobu i tam jakas inna i tak koło 3 tyś się wychodziło sobota co niektóra a jak nawet nadgodziny były i niedziela wpadła nawet to się i 4 5 tyś wyszedło ale jak se pomyślę jaka tam była atmosfera to mnie w .... drze baba z bhp latała na około zakładu i łapała ludzi na papierosie dejta spokój codzienne zebrania tych białych zakutych kasków zdjęcia palet że krzywo stoją chore fajnie że tam już nie robię bo tam się pracą człowiek nie dorobi co to jest 3 tyś za spawacza wielkie nic tam robią ludzie którzy nigdzie indziej nie robili za spawacza no może 3 co jeszcze gdzieś indziej robili i myślą że umiom spawac nie umita ! dobra już późno a mi sie chce spac ogólnie odradzam lepiej na budowę albo spawać płoty tam lepiej płacą

Kiedy wreszcie ktoś w tej firmie pójdzie po rozum do głowy i dostosuje ją do obecnie panujących standardów wprowadzając pojęcie "norma". Skończy się wreszcie wożenie się cwaniaczków na garbach pracujących na nich ludzi bo każdy swoje będzie musiał zrobić. Wzrośnie przy tym wydajność pracy. Polecam zastosowanie instytucji "gwałciciela normy". Osoba, która w danym miesiącu wypracuje najwyższą nadnormę uzyskuje tytuł gwałciciela normy i otrzymuje w nagrodę artefakt nietykalności gwarantujący mu miesięczny immunitet. Osoba ta w następnym miesiącu zwolniona będzie z konieczności wypracowania nadnormy oraz pominięta zostanie w procesie szykanowania a wszelkie na nią donosy utracą tytuł skuteczności. Perspektywa oddechu psychicznego będzie dla pracowników tej firmy na tyle kusząca, że każdy będzie o tytuł walczył co bezpośrednio wpłynie na kulturę pracy jej jakość oraz efektywność. Można jednocześnie wprowadzić pewną gratyfikację pieniężną w wysokości powiedzmy 50zł chociaż istnieje ryzyko, iż w tym przypadku rywalizacja przestała by przebiegać w sposób czysty i dojść może do zamachów jednych na zdrowie innych by utrudnić im osiągnięcie wyznaczonego celu lub całkowicie wykluczyć ich z rywalizacji. Celem zwiększenia dynamiki pracy można też uwarunkować otrzymanie premii od uzyskanych wyników i nie mam tu na myśli obecnego systemu 2zł brutto za donos na współpracownika dla wybranych a równe prawo do nieotrzymania premii dla wszystkich. W kwestii bezpieczeństwa też jest wiele do poprawy. Na wstępie należało by zacząć od zastosowania nakaz poruszania się pracowników po hali w parach z jednoczesnym trzymaniem się za ręce. Taka asekuracja potencjalnie ograniczy ilość urazów pracowniczych ponieważ upadający pracownik zawsze zostanie podtrzymany przez udzielającego mu asekuracji kolegę. Tak więc szanowna kadro decyzyjno-wykonawcza pora skupić swoją uwagę na rzeczach istotnych zamiast poświęcać czas na kultywowanie niepraktycznych metod rozedm z minionej epoki.

barbarzyńca

Masz rację. Za jego czasu wszystko było poukładane. Jak się do niego przyszło to wiedział o co chodzi. Ci obecni to jakby błądzili we mgle i nie wiedzieli kiedy z niej wyjdą.

Już chyba ze 4 lata jak nie ma naszego dyrektora. Wszyscy bardzo żałują, że od nas odszedł. Gdyby był teraz z nami przynajmniej produkcja byłaby zorganizowana. Mnie już totalnie wkurza niewiedza naszych przełożonych i wszechwładny burdel wokoło. Nasi mocodawcy rurę będą niedługo nazywać dziurą owiniętą blachą a ARKU magiczną puszką prostującą. Niech wreszcie prezeska pójdzie po rozum do głowy i ściągnie do nas wreszcie dyrektora.

Witam, czy warunki pracy się poprawiły ? Widzę dużo negatywnych opinii ? Może poradzicie czy warto aplikować ?

eni usis

a czy ta chora kadrowa kapusta nadal pracuje w stalobrexie?

jajo
@eni usis

nie

Zostaw merytoryczną opinię o STALOBREX - Wysoka

• Jak się pracuje w STALOBREX?

Zobacz opinie na temat firmy STALOBREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALOBREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STALOBREX