STALOBREX

Opinie o STALOBREX

J

A rób z nią co zechcesz ... czkawka jena.. pani zachowa swoje damskie imię hahha (usunięte przez administratora) totalny w moich oczach, ale nazwisko :D co ty... duzi krów przez drogę ????

Wołodij Nikaraczenko

jestem Wołodij i jestem z Ukrainy mam pytanie czy zarobie wiecej niż polacy na początku? Dobrze znam translator

pogromca
@Wołodij Nikaraczenko

gościu i tak zarabiacie wiecej niz w swoim kraju to jeszcze jesteście pazerni żeby wiecej od nas zarabiać nie pasuje to wyp..... na niemcy jesteście jak patologia z 500+ ani jednego dnia nie przerobili a im sie należy porażka

Dozorca-monter

Gratulacje :D słyszałem że młody niezłą lolitke poślubi. Dziś takie mnie słuchy doszły.

Zakres obowiązków : 1. kompletowanie części do wysyłki, pakowanie, zabezpieczenie przed uszkodzeniem, załadunek przygotowanych towarów, praca na trzy zmiany Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : Wymiar etatu : Zmianowość : Zmianowość : trzy zmiany trzy zmiany Liczba godzin pracy w tygodniu : Liczba godzin pracy w miesiącu : Data rozpoczęcia : 08.11.2018 Wynagrodzenie brutto : 3 000 - 3 500 PLN System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : magazynier Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : Zapewnienie zakwaterowania : Zatrudnienie od zaraz : Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : Wykształcenie : średnie zawodowe 4-letnie Znajomość języków : Zawód : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : uprawnienia na wózki widłowe Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Inne wymagania : Wymagania pożądane Wykształcenie : zasadnicze zawodowe Znajomość języków : Zawód : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Znajomość języków : Zawód : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Inne wymagania : mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku, uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania i obsługi suwnic Pracodawca : STALOBREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krótki opis działalności gospodarczej : produkcja konstrukcji metalowych i ich części Nr KRAZ : Adres www : Adres www : Sposób aplikowania : Sposób aplikowania : bezpośrednio do pracodawcy Adres : Paderewskiego 24, 42-450 Wysoka, powiat : zawierciański, woj : śląskie Osoba do kontaktu : Agnieszka Milewska Numer telefonu : 41 36 31 282 E-mail : a.milewska shlproduction.com Język aplikacji : polski Wymagane dokumenty : Sposób kontaktu / przekazania dokum. : Preferowane formy kontaktu : osobiście, telefon, e-mail p href "javascript : void(0)" class "zwijana-kategoria-link" aria-label "zwiń sekcję

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w STALOBREX spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Emilia

Słyszeliście coś na temat aktualnych ofert pracy w STALOBREX? Czy pracodawca ten potrzebuje nowych pracowników? Na stronie internetowej tej firmy widnieją nieaktualne oferty sprzed kilku lat. Jeżeli dysponujecie jakimiś informacjami w tej kwestii, to proszę o ich zamieszczenie na forum. Jak skomentowalibyście warunki zatrudnienia proponowane obecnie przez tego pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej?

Emilia

@nn, a Ty pracujesz w STALOBREX w Łazach? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @łysy, jak oceniasz pracę w STALOBREX? Jaka atmosfera panuje w tej firmie? Czy ktoś jeszcze chciałby napisać coś na temat pracy w STALOBREX w Łazach? Zachęcam do dodawania swoich opinii - każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Emilia

Na stronie internetowej firmy STALOBREX nie znalazłam aktualnych ofert pracy (ostatnie oferty opublikowane zostały w 2015 roku). Czy któraś z osób obecnych na forum wie coś na temat trwających aktualnie rekrutacji? Jakie warunki oferuje pracodawca swoim pracownikom?

nn
@Emilia

ogłoszenie nadal aktualne

Stella

Czy jest jakaś przyczyna tej ciszy na forum?

spawacz szlifierz operator
@Stella

bo wszyscy w stalobrexie cieko pracuja a nie gadają o pierdołach

@Stella

A co ludzie mają narzekać jak podwyżki były.

łysy
@ja

teraz nie mają co narzekać dlatego już nie odchodzą jak przedtem

xyz

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu Szczegóły oferty - operator CNC IDENTYFIKACJA OFERTY Nazwa stanowiska:operator CNC Nazwa zawodu:Operator maszyn do obróbki skrawaniem Kod zawodu:722303 Identyfikator oferty:StPr/17/1878 INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY Liczba wolnych miejsc pracy:4 Rodzaj umowy:Umowa na okres próbny Wymiar czasu pracy:Pełny etat Data rozpoczęcia pracy:2017-10-02 Zmianowość:trzy zmiany Miejsce wykonywania pracy:42-480 Poręba, Zakładowa 2 System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną Minimalne wynagrodzenie brutto:3500.00 Liczba godzin pracy w tygodniu:40 Praca w wolne dni:NIE Zapewnienie zakwaterowania:NIE OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY Preferowany poziom wykształcenia:zasadnicze zawodowe Minimalny poziom wykształcenia:zasadnicze zawodowe Inne wymagania:wykształcenie zawodowe lub średnie, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, doświadczenie zawodowe, umiejętność programowania maszyn CNC do obróbki skrawaniem itp. umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych, dokładność, samodzielność, rozwinięte zdolności manualne, dobra organizacja pracy rysunek techniczny Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC Wymagane dokumenty:CV na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 32 735 72 57 OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zakres obowiązków:wykonywanie prac z zakresu obróbki mechanicznej na hali produkcyjnej zgodnie z dokumentacja techniczną, programowanie maszyn CNC, praca w Porębie KONTAKT Nazwa pracodawcy:ENITEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w organizacji Preferowana forma kontaktu:brak informacji Kontakt z pracodawcą:Dorota Dorobisz, tel: 32 735 72 57, e-mail: ddorobisz@energoinstal.pl Adres:42-480 Poręba, Zakładowa 2 Okres aktualności oferty:2017-10-30 Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy Dane do Mapy ©2017 Google Warunki korzystania z programu Zgłoś błąd w mapach Mapa Satelita Zamknij Drukuj Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek"). W tym przypadku, cookie przechowuje informację o unikalnym identyfikatorze sesji. Innymi słowy, sprawdza czy użytkownik przeglądający stronę, jest zalogowany do serwisu. "Ciasteczka" nie przechowują danych prywatnych dotyczących użytkownika, takich jak: imię, nazwisko, hasło, lokalizacja lub adres IP. Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. Wtedy też, okienko z tą informacją nie będzie pojawiać się ponownie. Więcej informacji na temat polityki prywatności [x] Zamknij

BUBU

Ofert pracy dużo w Stalobreksie, tylko nie napisali, że przyjmują młodych do 30.

Bubel

Jak funkcjonuje dział Zakupów? Są jakieś wolne posady?

majk

ja tam pracuje w stalobrexie i nie narzekam na kase, zalezy od tego ile ustaliliscie na poczatek. A przewaznie wypowiadaja sie tu ci co im sie nie chce robic. Jakby tak zle było to czemu bardzo duzo osób robi tu długo?

Stalobolec :)
@majk

Kolego głównym czynnikiem jest przyzwyczajenie, jeśli ten ktoś nie postanowi radykalnie zmienić pracy to będzie siedział w tym "błotku" aż mu podziękują

znawca

miał byc podwyzki i ni ma, skoncza sie urlopy to na hali bedzie pusto, w innych miastach 2500 zł na ręke to juz codziennosc tylko nie tu

z

czy to prawda ze mażna u was zarobić 3000 tys/ brutto - takie ogłoszenie jest w urzedzie pracy DENTYFIKACJA OFERTY Nazwa stanowiska:Operator maszyn CNC Nazwa zawodu:Operator obrabiarek sterowanych numerycznie Kod zawodu:722308 Identyfikator oferty:StPr/17/1427 INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY Liczba wolnych miejsc pracy:10 Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony Wymiar czasu pracy:Pełny etat Data rozpoczęcia pracy:2017-07-27 Zmianowość:trzy zmiany Miejsce wykonywania pracy:42-450 Wysoka, Paderewskiego 24 System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną Minimalne wynagrodzenie brutto:3000.00 Liczba godzin pracy w tygodniu:40 Praca w wolne dni:NIE Zapewnienie zakwaterowania:NIE OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY Preferowany poziom wykształcenia:zasadnicze zawodowe, typ wykształcenia: techniczne Inne wymagania:min. roczne doświadczenie w obsłudze maszyn typu frezarki, wiertarki-mile widziane. Umijejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi. rysunek techniczny Wymagane dokumenty:Na rozmowę z pracodawcą należy umówić się telefonicznie: 32 67 24 700, 784 059 383. Godziny zgłaszania się kandydatów na rozmowę: 8:00-16:00 OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zakres obowiązków:Obsługa maszyn CNC, produkcja części na podstawie rysunku technicznego i dokumentacji technicznej. Możliwość dalszego rozwoju zawodowego z obszaru obsługi i programowania maszyn CNC KONTAKT Nazwa pracodawcy:STALOBREX Sp. z o.o. Preferowana forma kontaktu:brak informacji Kontakt z pracodawcą:Małgorzata Bliżycka, tel: 32 67 24 700, e-mail: sekretariat@stalobrex.pl Adres:42-450 Wysoka, Paderewskiego 24, tel: 32 358 940 30 Okres aktualności oferty:2017-08-25 Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy

zzzzz

BArtku może ktoś skorzysta z tych ogłoszeń. Powyższe ogłoszenie dotyczy pracy na stanowisku operatora maszyn CNC w Stalobrex. Nowym, pracownikom zakład nasz oferuje 2500 tys, czyli około 1800 do ręki. Bartku na takim stanowisku u nas w zakładzie to mają pracownicy takie wypłaty ale z nadgodzinami.

Bartek

czemu te debilne ogłoszenia o prace nie sa usuwane? i co podali stawke? wiecej mamy w stalobrexie

oferta pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu Szczegóły oferty - programista CNC - Fanuc i Siemens IDENTYFIKACJA OFERTY Nazwa stanowiska:programista CNC - Fanuc i Siemens Nazwa zawodu:Programista aplikacji Kod zawodu:251401 Identyfikator oferty:StPr/17/0762 INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY Liczba wolnych miejsc pracy:1 Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymiar czasu pracy:Pełny etat Data rozpoczęcia pracy:2017-04-18 Zmianowość:ruch ciągły Miejsce wykonywania pracy:42-400 Zawiercie, Okólna 10 System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną Minimalne wynagrodzenie brutto:3200.00 Maksymalne wynagrodzenie brutto:3500.00 Liczba godzin pracy w tygodniu:40 Praca w wolne dni:NIE Zapewnienie zakwaterowania:NIE OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY Preferowany poziom wykształcenia:wyższe Minimalny poziom wykształcenia:średnie zawodowe 4-letnie Inne wymagania:wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie, umiejętność programowania maszyn CNC, doświadczenie min. 2 lata Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC Wymagane dokumenty:CV na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 508 032 734 OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zakres obowiązków:tworzenie programów do obróbki walców hutniczych oraz obsługa tych tych maszyn KONTAKT Nazwa pracodawcy:Obróbka Walców i Osprzętu Hutniczego " ROLLS" Piotr Rotarski Preferowana forma kontaktu:brak informacji Kontakt z pracodawcą:Piotr Rotarski, tel: 508 032 734 Adres:42-400 Zawiercie, Okólna 10, tel: 508 032 734 Okres aktualności oferty:2017-05-30 Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy Dane do Mapy ©2017 Google Warunki korzystania z programu Zgłoś błąd w mapach Mapa Satelita Zamknij Drukuj Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek"). W tym przypadku, cookie przechowuje informację o unikalnym identyfikatorze sesji. Innymi słowy, sprawdza czy użytkownik przeglądający stronę, jest zalogowany do serwisu. "Ciasteczka" nie przechowują danych prywatnych dotyczących użytkownika, takich jak: imię, nazwisko, hasło, lokalizacja lub adres IP. Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. Wtedy też, okienko z tą informacją nie będzie pojawiać się ponownie. Więcej informacji na temat polityki prywatności [x] Zamknij

drewno łyko

Marcin już sie nie broń

PKP -oferta pracy-OPERATOR MASZYN SKARWAJĄCYCH

Operator maszyn skrawających PKP CARGOTABOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dąbrowa Górnicza, śląskie Część etatu WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Zakawie 1, 42-530 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zakres obowiązków: Obróbka materiałów metalowych Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1.000 Zmianowość: ruch ciągły Liczba godzin pracy w tygodniu: 40.00 Data rozpoczęcia: 17.02.2017 Wynagrodzenie brutto: 2 000 - 3 000 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: operator maszyn do obróbki skrawaniem Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE WYMAGANIA Wymagania konieczne Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania Inne wymagania: wymagane uprawnienia do obsługi maszyn skrawających możliwość korzystania z ZFŚS oraz wykupu uprawnień do ulgowych przejazdów PKP DANE PRACODAWCY Pracodawa: PKP CARGOTABOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Krótki opis działalności gospodarczej: kolej Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej Adres: Zakawie 1, 42-530 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Osoba do kontaktu: Grażyna Jaworska Numer telefonu: 514 966 817 E-mail: rekrutacja@cargotabor.pl Język aplikacji: polski Wymagane dokumenty: CV przesłać drogą elektroniczną wskazując miejsce pracy ZNT Dąbrowa Górnicza dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: codziennie w dni robocze, Godziny : w godzinach pracy 5 dni temu oferta na stronie źródłowej

pkp -spawacz-oferta pracy

PKP CARGOTABOR Sp. z o.o. PKP CARGOTABOR Sp. z o.o. jest jedną z największych Spółek zajmującą się naprawą, utrzymaniem i modernizacją taboru kolejowego w Europie. Spółka należy do Grupy PKP CARGO Logistics - największego na rynku krajowym i drugiego w UE operatora świadczącego kompleksowe usługi logistyczne. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Spawacz Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Zabrzeg (pow. bielski) Region: śląskie Opis stanowiska: Wykonywanie prac spawalniczych związanych z naprawą taboru kolejowego, zgodnie z wymaganiami obowiązujących norm, instrukcjami technologicznymi spawania oraz przyjętymi w Spółce procedurami i standardami. Wymagania: Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje co najmniej w jednej z metod spawania: MAG 135, MAG 136, Gazowe 311, Elektroda 111, Uprawnienia ręcznego przecinacza tlenowego (cięcie), Wykształcenie min. zawodowe, Mile widziane doświadczenie zawodowe. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy, Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i fachowości, Możliwość długofalowej współpracy, Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy, Możliwość korzystania z ZFŚS, Dodatkowe informacje: Zatrudnienie w jednej z 15 lokalizacji PKP CARGOTABOR Sp. z o. o. : Zakład Napraw Taboru w Czerwieńsku, Zakład Napraw Taboru w Dąbrowie Górniczej, Zakład Napraw Taboru w Gdyni, Zakład Napraw Taboru w Gorzowie Wielkopolskim, Zakład Napraw Taboru w Jaworzynie Śląskiej, Zakład Napraw Taboru w Karsznicach (Zduńska-Wola), Zakład Napraw Taboru w Kluczborku, Zakład Napraw Taboru w Krakowie, Zakład Napraw Taboru w Olsztynie, Zakład Napraw Taboru w Ostrowie Wielkopolskim, Zakład Napraw Taboru w Szczecinie, Zakład Napraw Taboru w Tarnowskich Górach, Zakład Napraw Taboru w Tczewie Zakład Napraw Taboru w Toruniu, Zakład Napraw Taboru w Zabrzegu-Czarnolesiu, Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. W tytule wiadomości proszę o wpisanie nazwy stanowiska oraz lokalizacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Zostaw merytoryczną opinię o STALOBREX - Wysoka

• Jak się pracuje w STALOBREX?

Zobacz opinie na temat firmy STALOBREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALOBREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STALOBREX