Opinie o lancerto.com - Lancerto S.A. w Łańcut

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lancerto S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lancerto S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lancerto S.A. w Łańcut

DostawcaPi*y

Witam, ile dostaliście premii świątecznej?

Yzn
@DostawcaPi*y

"Wśród przedsiębiorców w naszej branży są konie na pokaz i konie pociągowe. My należymy do tej drugiej kategorii" Dla koni pociągowych nie ma pochwał lub premii mają zasuwać i się cieszyć że mają pracę. Wesołych Świąt nawet nie usłyszymy więc o tym tu rozmawiamy.

Czy w Lancerto S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

DostawcaPi*y Nowy wpis

Witam, ile dostaliście premii świątecznej?

Wybór Nowy wpis
@DostawcaPi*y

Lancerto zapomina że to ludzie tworzą firmę a nie firma ludzi. Złamanego grosza nie dostaliśmy przynajmniej na centrali.

Yzn Nowy wpis
@DostawcaPi*y

Jaka atmosfera panuje w firmie Lancerto S.A.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 9 listopada. Czy jest rotacja?

BB

Niestety, praca w tej firmie to totalne (usunięte przez administratora). Na początku obiecanki cacanki a później wychodzi czarne oblicze przełożonych. Ciągłe zastraszanie - jak Ci się nie podoba , tam są drzwi na Twoje miejsce jest 10 kandydatów, wszyscy walą drzwiami i oknami przecież ... zero motywacji tylko straszenie karami finansowymi jak coś się źle zrobi. Są brudne koszule na salonie - bierzesz do domu i je pierzesz. Zapomnij o chorowaniu , nie ważne czy dziecko chore, czy matka czy Ty masz być w pracy bo zespoły na salonie są okrojone , nie sprzedajesz nie zarabiasz nie ma etatów . Bruzgają Cię przy pierwszej lepszej okazji z błotem. Oddałem całe serce tej firmie a potraktowali mnie jak śmiecia . Kasę na start dają nawet spoko i tym się chwalą że nigdzie tyle na dzień dobry nie dostaniesz - ale zadaj se pytanie czy warto , ciągle nerwy, stres i mega odpowiedzialność - bo przecież podpisujesz odpowiedzialność materialną! ........

Yes, I agree
@BB

Wszystko co napisane zgadza się 1:1 z sytuacjami na chyba każdym salonie. Koszule brudne prane i prasowane przed sprzedażą, praca ile fabryka dała bo nie ma etatów - mimo że salon zarabia, o chorobowym zapomnij bo zaraz cię zwolnią i czeka (hahahahaha) 10 na twoje miejsce - szkoda że ogłoszenia o prace wiszą po kilka tygodni bo nie mogą znaleźć odpowiedniej osoby a dobry h pracowników zwalniają…nie pozdrawiam ani prezesa ani pani pauliny którzy warci są siebie samych w tej firmie

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta w firmie Lancerto S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

Czy urlop w Lancerto S.A. jest płatny 100%?

2/10

Kilka miesięcy temu pojawiło się ogłoszenie na magazyn w Łańcucie, wysłałem CV, za kilka dni otrzymałem telefon z propozycją spotkania w tym i tym dniu i o danej godzinie. We wiadomości dostałem potwierdzenie z adresem firmy oraz datą spotkania. W dzień w którym miało się ono odbyć, dla pewności zadzwoniłem do Pani z HR by się upewnić co do spotkania, podczas rozmowy telefonicznej okazało się ,że nie odebrałem połączenia od Pani w związku z czym nawet nie wiedzą o tym ,że mają się spotkać z kimś o takim nazwisku. Pani zaproponowała nowy termin na który się wstępnie zgodziłem lecz gdy przyszła wiadomość w której pomylono moje imie oraz nazwisko doszedłem do wniosku ,że taki (usunięte przez administratora) w dziale HR nie wróży dobrze naszej przyszłej współpracy. Wszedłem tutaj poczytać opinie i okazuje się ,że firma co prawda oferuje umowe o pracę ale dopiero po jakimś czasie a na start daje umowę zlecenie o czym nie informuje podczas rozmowy ani też w ogłoszeniu. Dodatkowo firma podobno bo sam tego nie doświadczyłem a tak wyczytałem na tym forum wywierała presję na pracownikach by przyjmowali szczepienia podczas pandemii czego robić zgodnie z panującym prawem nie mogła i było to nielegalne.

ASD

Witam. Jak wygląda praca w biurze / e-commerce / IT? Czy jest równie podle jak reszta opisuje inne stanowiska? Pzd

Sabina Stwora

Witam Nie polecam sklepu LANCERTO i pani (usunięte przez administratora)która decyduje o reklamacjach. Został zakupiony garnitur w kwocie 2.990,00 zł po kilku godzinach na weselu wyglądał dramatycznie zmechacenia straszne !!!!! Nigdy w życiu już tam nic nie zakupimy !!!!! Jak można traktować tak klientów wstyd !!!!!! Oczywiście naprawią mi bo stwierdzili że wartość jego będzie taka sama, tak wiec chyba ktoś pracuje na nieodpowiednim stanowisku!!!!!! Z poważaniem Sabina Stwora

Jaka jest kultura pracy w Lancerto S.A.?

Paulin

Żadna. Nie ma kultury w tej firmie. Szczególnie ze strony prezesa do pracowników jak mu coś nie pasuje. Potrafi zrobić człowieka takim malutkim przy wszystkich. A kultura pani Regionalnej pozostawia wiele do życzenia…

Obserwator

Red Flag dla firmy za brak szacunku dla kandydatów , którzy nie są informowani czy przeszli do kolejnych etapów rekrutacji. Dziecinada podkarpacka? Najwyraźniej..

fd48

Nie znam firmy i panujących tam stosunków międzyludzkich . Ale jak słyszę teksty przełożonych do pracownika "na twoje miejsce jest chętnych 10-ciu" . To już wiem z kim mam do czynienia . Taki zachowanie właścicieli czy kierownictwa świadczy o arogancji , małości i prostactwie tych ludzi . 40 lat byłem przełożonym na różnych stanowiskach i w różnych firmach. Ale nigdy nie przyszło mi na myśl żeby tak traktować podwładnych . Tak postępują maluczcy ludzie . Jaki będziesz miał stosunek do podwładnych , taki zbudujesz sobie autorytet .

Szoszo
@fd48

Pisze Pan że nie zna firmy ale ocenić kilka sekund w sytuacji której Pan nie zna to łatwo? Całe Lancerto się szanuje. Tym bardziej pracownika na każdym szczeblu. Czy wie Pan jak w tych czasach jest trudno o dobrego pracownika? Szanujemy się na każdym kierunku niezależnie od stanowiska. Stosunek do podwładnych jest profesjonalny i nikt jeszcze niczego nam nie zgłaszał.

Tak ?
@Szoszo

Czy jesteście tego pewni ?

Pl
@Szoszo

Nikt nie zgłaszał? Może każda próba zgłoszenia była niszczona w zarodku? Naprawdę nie widzicie opinii o szanownej pani regionalnej(usunięte przez administratora)? Naprawdę to nie sluchacie ludzi na salonach bo każdy boi się cokolwiek powiedzieć a jedyną osobą z którą ma styczność jest "szanowna" pani (usunięte przez administratora). lub prezes. Każda opinia jest traktowana jak "coś ci nie pasuje to się zwolnij" "tyle płacimy że masz być wdzięczna a nie narzekać". "Szanowna" tylko umie obgadywac innych za plecami albo z innymi salonami albo z prezesem. Bezczelność kadry zarządzającej się nie zmieni chociażby połowa dobrych ludzi odeszła z firmy...

W firmie Lancerto S.A. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Księgowa. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 9100 .

Niezbyt

Przepraszam, ale chyba Pani zamiast trójki to dziewiątka się wcisnęła. Ale nie powiem śmieszne to było.

Iwona
@Niezbyt

Są szanse na wynegocjowanie stawki z czwórką albo piątką z przodu czy raczej nie ma na to szans? Albo chociaż jak się jakieś premie doliczy to wychodzą takie kwoty czy nie bardzo?

Monik
@Iwona

Wypłaty nawet sięgają dwucyfrową liczbę z przodu . Wszystko zależy od stanowiska i zaangażowania ;)

@Monik

Mowa jest o stanowisku księgowej, nie doradcy. Doradca zdarza się pewnie, ale leci codziennie do pracy.

codziennie? to ile na taką kwotę musiałby w takim razie godzin robić. Bo rozumiem, że to osiągalne po tym co piszesz?

@Anna

Po co się domyślać, Idź się przekonaj. Masz podstawę, kilka premii, konkursy i da się zarobić konkurencyjnie nie tracąc prywatnego życia.

Tegorocznie

Tak oczywiście że są możliwe kwoty sięgające koło 10tys. Jak jest dobrze to i nawet lepiej.

@Tegorocznie

Ale kosztem czego? Nerwów i zmęczenia!

Może nie u każdego skoro tego nie podkreśla? ale skoro Ciebie tak ta praca męczyła to co konkretnie najbardziej, że tak piszesz? i jakie stanowisko w sumie, bo to chyba nie zostało sprecyzowane, chodzi o księgowość?

No
@Anna

Praca prawie codziennie bo nie ma pracowników, praca bo TRZEBA mieć obsadę na weekend i stać i patrzeć na siebie bo jednak nie ma ruchu... A nikogo do domu się nie wypuści. Do dyspozycji kierownika, wolne na prośbę nie zawsze uwzględniane, masz wolne ktoś wypadnie bo chory i nie ma że boli lecisz kilka dni pod rząd bo trzy/cztery etaty na taki salon w zupełności wystarcza wg góry... Kiedyś było o jeden/dwa etaty więcej. Ciągła presją utargów, skuteczności wejść i paragonów....

No
@Anna

Nie wspominam że w niektórych salonach przez braki kadrowe są w pracy na zmianę dwie dziewczyny a nawet czasem zostaje jedna i pracuje codziennie....

@No

Dokładnie zgadzam się, to był jakaś porażka duży salon 3 dziewczyny są urlopy któraś zachowuje i nie ma leci się maratony…

gdy zostaje faktycznie tylko jedna to jest chyba jakoś jej rekompensowane? lepsza stawka czy jakiś przywilej? chciałam spytać czy trudno kogoś na zastępstwo na szybko wziąć ale skoro braki kadrowe są podobno... jakby płacili więcej to by się wyrównało?

Pl
@Anna

Hahaha jak rekompensowane? Lecisz kilka dni...(tygodni) pod rząd i jedyny plus to co sobie z premii nabijesz to twoje nic więcej nie masz zapłacone

@Pl

Aha, czyli coś da radę wyrwać? A te premie to jak tu wyglądają, bo jeszcze nie wiem? pozytywny scenariusz jaki by był przy tym nakładzie pracy?

Agnieszka

Pracowałam w firmie 1,5 roku. Ogólnie atmosfera bardzo miła,zespół fajne dziewczyny,panie regionalne dlanie spoko,zawsze pomocne. Trzeba posiadać duża wiedzie o produkcie i umieć ją przekazać. Rzeczywiście żadnych benefitow brak, groźby kar pieniężnych, odpowiedzialnosc finansowa za inwentaryzację. Napieranie na człowieka żeby się zaszczepił, ja się nie zaszczepiłam. Jedno jest pewne. Jak się starasz i sprzedajesz to możesz zarobić jak dla mnie bardzo duże pieniądze. Nie spotkałam się z inną firma która by tyle płaciła na stanowisku doradcy klienta. Moja najwyzsza pensja wynosiła ok 6tys. Standardowo zarabiało się między 4,5 do 5tys. Jak był lepszy miesiąc to bliżej 6tys. Wiem, że są sklepy gdzie zarabiali ludzie nawet po 10tys. Z firmą rozstałam się w dobrych relacjach,wszystkie zobowiązania zostały wypłacone. Ogólnie polecam firmę jeżeli chodzi o zarobki ale naprawdę dużo wymagają i jest to ciężka praca.

@Agnieszka

Czy nawet po pandemii był problem nacisku na szczepienia ? Niestety nie chce przyjmować kolejnej dawki…

Ppp

Zwalniali jak się nie zaszczepiłeś albo była nagonka na osoby niezaszczepione że jak tak można to lekceważyć itp, teraz tego nie wymagają już od nowo zatrudnionych a ci co nie chcieli się zaszczepić a musieli żeby pracy nie stracić to o nich już zapomnieli w firmie jak zostali potraktowani że był "przymus" bo tak to trzeba nazwać

Turyn

Witam, ile można wyciągnąć na miesiąc na magazynie w Łańcucie? Z tego co wiem to są to prace magazynowe oraz zbieranie zamówień tak mi zostało to przedstawione. Czy są dodatkowe profity jak premia? Karta sportowa lub zdrowotna? Czy dzieci pracowników dostają coś na święta lub jest coś poza wypłatą? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Ola

Wczoraj byłam z mężem w arkadii Bardzo nieprzyjemna obsługa Pan który tam stał wyniosły i ciagle tylko patrzył w telefon lub komputer. Kiedyś lubiliśmy przychodzić do lancerto Ale widać ze zatrudniają teraz każdego. Nie polecam tego salonu

Śmiech na sali

Nawet tam CV nie złożę, ale muszę to napisać, bo aż się wierzyć nie chce... Szukają teraz osoby na stanowisko Specjalista ds. marketingu, wymaganie wysokie, a chcą zapłacić 4000 brutto. Śmiech na sali... A najlepsze jest to, że w ogłoszeniu napisali ,,Bardzo dobre zarobki 4000 zł brutto" no myślałam że padnę ze śmiechu! Doskonale wiedzą jak dać ogłoszenie o pracę i poinformować kandydata, że nie warto u nich pracować w jednym.

Jak
@Śmiech na sali

Musisz harować jak (usunięte przez administratora) a jeszcze być wdzięczna że ci płacą! Nieważne że traktują jak ...... Ale jak to mówią "kto dużo pracuje ten jest zadowolony z wypłaty" czyli musisz gibać najlepiej codziennie żeby poczuć że masz więcej niż najniższa ale życia prywatnego masz 0

@Jak

aż tak? a jesteś w stanie przytoczyć dla zobrazowania jedną opcję z tych lepszych wynagrodzeń i za jaki nakład pracy miałoby przysługiwać?

L
@Anna

"co jest legalne a wydaje się być nielegalne? Branie wolnego w pracy gdy się jest naprawdę chorym" złota zasada pracy w Lancerto :-)

L
@Anna

Masz premię za sprzedaż. Nie pracujesz-nie zarabiasz. Najlepiej pracować codziennie, w każdą sobotę /świątek piątek i niedzielę/ a na święta nawet życzeń nie dostaniesz na maila od prezesa...

Zainteresowana

Czy są tutaj jakiś osoby z Lancerto w Łańucie i mogą się podzielić opinią na temat pracy biurowej w tej firmie? Pojawiło się ogłoszenie na pracownika administracji i zastanawiam się, czy kandydować. Proszę o opinię.

Angelika

Odaje komantarz dopiero po takim czasie ale Szczerze mówiąc nie polecam . Zawiedliśmy się z mężem. Kupiliśmy garnitur ślubny smokingowy i jak za tą cenę nie polecamy . Na samym początku pani zapewniała jaki super wogole się nie obiera nie gniecie . Przy odbiorze daje rolkę i mówi w prezencie proszę się z nią zaprzyjaźnić. Koszula za ponad 400 zł? To zart nigdy męża żadna koszula tak nie obczuchrala koło szyji . A buty były już pewnie kilkanaście razy mierzone. Bo mąż mówił że jeden bardziej się rozbił i nie dopasował soe do nogi jeden był idealny a drugi jak gdyby duży. Szczerze jak za garnitur za tyle pieniędzy to porażka . I pomijać fakt że po przyjściu do domu zauważyliśmy plamki na koszuli trzeba ją bylo przeprac . Więc w takim salonie ocekuje się że po przyniesieniu do domu wszystko jest idealne i wyprasowane

Pracowałam w tej firmie 3 lata. Sama praca w sobie jest fajna, jeszcze jak się trafi na fajny zespół "salonowy" to okej. Jednak cała polityka firmy, i to jak prezes i kierownicy regionalni traktują pracowników to woła o pomstę do nieba. Wieczne niezadowolenie, wieczne nienasycenie, za wszystko straszenie karami finansowymi, człowiek ma być alfą i omegą. Rzucane ofen słowa że jak komuś się nie podoba to na jego miejsce jest już 10 innych chętnych osób. Ponoć dobijają się drzwiami i oknami bo każdy chce pracować w Lancerto... (żenada). Zmuszanie i szantaż odnośnie szczepień. Nie zaszczepisz się lub nie jesteś zaszczepiony - do widzenia! W każdym sklepie jest zbyt mała liczba osób pracujących, wystarczy że zdarzy się jakaś losowa sytuacja i już nie ma kto otworzyć sklepu i jest szukanie osób po innych salonach, bo oczywiście cięcie kosztów (nie ma sensu zatrudnić więcej ludzi). Wiąże się z tym ciągły stres i obawa że jak coś się wydarzy to będzie ogromny problem. W tej firmie nie toleruje się zwolnień lekarskich. Człowiek nie ma prawa zachorować, najlepiej jakby pracował cały tydzień po 12 godzin z uśmiechem na twarzy i oczywiście sprzedawał ponad stan. Jednego dnia człowiek słyszy że jest najlepszy w salonie, i jest zapewniony o przedłużeniu umowy, która kończy mu się za kilka dni, po czym zostaje wywalony na pysk 2 dni przed końcem umowy, bez podania żadnego powodu. Tak się traktuje ludzi w tej firmie. Ludzi którzy zawsze starali się dawać z siebie 100% i byli lojalni. W tej firmie nie liczą się ludzie tylko zyski. Panie prezesie, cyferki chyba przysłoniły Panu rzeczywistość :) Tą firmą rządza fałszywi do szpiku kości ludzie, którzy nie mają za grosz poszanowania dla pracowników. Wierzę że karma zrobi swoje i ktoś kiedyś potraktuje Was tak jak Wy traktujecie nas- pracowników.

Była pracownica

Zgadzam się w pełni i rozumiem że piszesz to bo dostałaś wypowiedzenie/nie przedłużyli umowy? Niestety szukanie powodów do zwolnienia kogoś to standard w tej firmie i chociażby za błache rzeczy które można poprawić potrafią zwolnić. Można w każdej firmie zwolnić za mobbing, za braki w kasie, niedopilnowanie dokumentów czy złą obsługę, ale TA firma zwalnia bo np idziesz na L4, bo masz swoje zdanie, bo masz kurz na półce. Kary finansowe za nie przyjęcie towaru w ten sam dzień czy dekomplet, pisanie stu maili, stres przed przyjazdem prezesa czy szanownej pani P. lub W. bo to są osoby nieobliczalne. Ciągły stres, że zrobiłeś coś źle, nie dzwoń do informatyka lepiej sam rozwiąż problem bo jeszcze ci się oberwie że zawracasz ...... z drobnym problemem, nie dzwoń do logistyki napisz maila a jak już zadzwonisz to zjeb(ka) że zawracasz .... , Regionalnej lepiej nie pytać o nic bo wychodzi że nic nie umiesz i nic nie wiesz więc jak możesz pracować w tej firmie przecież każdy musi wszystko umieć.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Lancerto S.A.?

A

Przychodzisz na "dzień próbny" za darmo na godzinę/półtora i masz się wykazać a później ktoś z salonu decyduje czy cię zabiera na umowę zlecenie czy nie

Kamila
@A

W jaki sposób trzeba się wykazać? Co każą Ci robić?

Nic
@Kamila

Robisz zestawy opowiadasz o nich starasz się obsłużyć wymyślonego klienta albo też pytają cię co wiesz o firmie bo już powinnaś wiedzieć ze strony internetowej skoro aplikujesz na to stanowisko. Ja nie przeszłam...nie wiedziałam że mają damską kolekcję bo nie zapoznałam się ze stroną

@Nic

O to dobrze, że radzisz. Jakieś jeszcze błędy idzie popełnić? :/

Wk
@Anna

Idzie, wystarczy ze nie będziesz pasować regionalnej bo nie ubierasz się modnie albo masz swoje zdanie, albo musisz chwilę dłużej pomyśleć zanim coś powiesz a tu musisz działać już szybko teraz

Ilona
@Wk

Jakie zdanie na przykład? Jak ktoś tak pisze, to zawsze wolę dopytać, o jakie słowa chodzi.

Iwona
@Ilona

Masz swoje zdanie jak na egzaminie nie wpasujesz się w klucz to odpadasz. Chociażby swoje zdanie odnośnie szczepienia to już jesteś skreślona bo musisz się zaszczepić tu pracując

Zostaw merytoryczną opinię o Lancerto S.A. - Łańcut

• Jak się pracuje w Lancerto S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lancerto S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lancerto S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lancerto S.A.