Opinie o Victoria w Mników

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Victoria. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Victoria o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victoria w Mników

Anonimowa Nowy wpis

Pracuje w firmie Victoria od zeszłego roku. Praca w systemie 3 zmianowym, manualna i prosta. Wynagrodzenie zawsze na czas. Od momentu zmiany kierownika produkcji atmosfera w firmie jest ok. Polecam

Czy zdarzają się nadgodziny w Victoria?

Agnes Nowy wpis

Już nie

Ile jest zmian w Victoria?

Pracownik Nowy wpis

3 zmiany i (usunięte przez administratora) trzeba palenie papierosów tylko domu nie jest lekko jest jak akord. Niedzielę sobotę.

Lolek

Szkoda czasu na tą firmę! (firma niepoważna) Aplikujesz po xxx razy gdzie ogłoszenie wisi parę miesięcy a i tak nie odezwą sjię tylko odświeżają ogłoszenie o pracę... Chyba zbytnio nie zależy im żeby znalesc pracownika skoro szukają tak żeby go nie znalesc... Ps. Opinia nie zależna ponieważ nie miałem nawet możliwośći podjąć próby zatrudnienia. Pozdrawiam

Firma Victoria poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ola

Pracuję tu z mamą kasa 18 netto tyko zapieprz soboty Niedziele 3 zmiany i kurz itd.co tu mówić soboty Niedziele 100% .

Karol

Czy pytają o zwolnienie z poprzedniej pracy?

@Karol

Tak

Nowa

Pracuję tu już 3miesiąc jest super zarobki 18 netto umowa super .praca ok niedzielę 100% sobotę też. Nigdzie nie ma tanich zarobków jak Victoria można nawet 5.5 tyś zarobić 3 zmiany jest ok .????

GOSIA

Zarobki małe jak wszędzie kurz pył niedzielę pracować trza (usunięte przez administratora) trzeba jak na akord, głośno od maszyn, starych z doświadczeniem pracowników którzy byli ok i wszystko wiedzieli co jak i z długo letnim stażem .zostali potraktowani bardzo nie dobrze po tylu latach pracy brak szacunku dla dobrego pracownika dzisiaj dobrego pracownika powino się szanować.

Zainteresowana
@GOSIA

A powiedzcie mi jak wyglądają zarobki? Bo złożyłam CV i dostałam telefon z informacją, że mogę do pracy przychodzić? Czy mozliwe, że zarobi 3800zl na rękę? Tak mi mówił kierownik, z którym rozmawiałam. Proszę o odpowiedź

Gosia
@Zainteresowana

Śmieszne zarobki takie z niedzieliami cheba śmieszne

Anita
@Zainteresowana

Byłam w pracy w Victoria tyko 2 dni .dajcie spokój kurz głośno kasy mało nie tak jak mówią z kasą , kurzy się nie dla mnie praca nie w kurzu!

@Zainteresowana

Zarobki są ok moza zarobić nawet 5tys nawet więcej jeżeli chodzisz sobotę i niedzielę to zarobisz. Polecam firmę Victoria atmosfera jest super ????

Nowa

Polecam firmę super zarobki nawet z sobotę i niedzielę można zarobić nawet 5tys miłą atmosferę jest super nigdzie tak nie zrobię jak Victoria ????????????????

pswart

Tu można sobie wpisać cokolwiek bez konta, logowania, itp.

gosia

ddffghhfghjchfjdghjk

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Victoria?

Doris

Pracuje tutaj 2miesiąc umowy o pracę są do kitu najnisza krajowa co z tego że 18 zł na rękę jak umowy do kitu lepiej mniej zarobić i mieć umowę ok bardzo bardzo się pyli kurzu.

Dorota S

Pracuję tu już 2miesiąc na początek zł 17zł netto sobotę. Niedzielę 100% płaci potem więcej tylko kurzy się i bardzo głośno od maszyn ale zarobki ok bo gdzie indziej zarobki małe płacą 17brutto A tutaj na rękę 17 zł tylko kurz

Andre400
@Dorota S

Cześć A mam pytanie czy pracuje ktoś w victorii kto mieszka w Krakowie..wtedy mógłbym się z nim zabierać bo nie posiadam auta.

GOSIA

Szkoda że najlepszych i bardzo bardzo dobrych i pracujących osób co pracowali i zależało im na pracy i zapieprzali .obecny kierownik z Valeo A.M .zwolnił ich po tylu latach pracy szkoda pracowników powino się szanować......

Andre400
@GOSIA

A pracuje ktoś tam z Krakowa bo ja jestem z Krakowa i niestety busem ani autobusem bym na 6 nie zdarzył chyba że ktoś by mnie zabierał po drodze ...

Andre

A jakie godziny pracy i jakies wolne w tyg

Gosia
@Andre

Godziny pracy od 6 do 14 i od 14 do 22 kto chętny może po 16 Nawet bez przymus zarobki super .

@Andre

Pracuję tu parę lat można zarobić nawet 5.5 tyś z niedzieliami i soboty. Gdzie indziej zarobki 18 brutto śmieszne.

Rddy

Pamiętam, było to już kilka dobrych lat temu. Po rozpadzie firmy w której pracowałem zły los zesłał mnie w to miejsce. Trafiłem na zmiane Pana brygadzisty ….hmmm chyba to był S. Pan S. krótko mówiąc nie należy do ludzi super bystrych. Dlaczego ? Już tłumacze. Jak interpretować sytuacje, gdy przychodzi nowy, całkowicie zielony pracownik nie mający nawet ogólnego pojęcia jak wygląda praca, co w niej się robi i jak obsługiwać maszyny, a osoba odpowiadająca za organizacje pracy zmiany obsadza takiego świeżaka jako jedną z osób mających obsługiwać główną linie produkcji pod już czekające rzekomo pod oknem załadunku TIRY, którym ogromnie się spieszy. Gdy ta nowa osoba, bez nawet kilku godzin przeszkolenia, nie wyrabia do tempa grupy (co zrozumiałe), słyszy ponaglenia i wrzaski zakończone słowami „trzymajcie mnie (usunięte przez administratora) bo nie wytrzymam”. Jakim trzeba być idiotą, żeby w taki sposób dysponować zadaniami dla zespołu pracowników a później jeszcze używać obelg wobec kogoś, kto z oczywistych przyczyn nie mógł w tej konkretnej sytuacji sprostać wymaganiom. Ciekaw jestem czy firma Victoria na wszystkich szczeblach zarządzania posiada takich „asów” intelektu jak Pan S. Pewne jest, że nauczyciele Pana S. kiepsko wykonali swoją pracę, lub zdecydowanie dostali za dużo (niezależnie od tego ile) za jej wykonanie. Mimo utraty pracy szczęśliwie posiadałem oszczędności, więc szybko stwierdziłem, że nie warto użerać się z amebami i po trzech godzinach zamknąłem za sobą drzwi. W biurze, gdy poszedłem kulturalnie się pożegnać patrzyli na mnie jakbym spadł z księżyca, kiedy powiedziałem, że nie chce tych 30 wypracowanych złotych. Krótko później znalazłem moją obecną pracę, za przyzwoite pieniądze i odpowiednią do moich umiejętności (języki obce). Pana S serdecznie pozdrawiam. Podobno jedzenie orzechów dobrze wpływa na rozwój kory mózgowej. Choć nie wiem czy da się je jeść w takich ilościach jak Pan S potrzebuje.

Nowa

Praca super 18zł netto sobotę 100 proc niedzielę 100proc można zarobić TYLKO kurz ale jest ok gdzie indziej płacą 18 zł brutto A tu spoko dobre zarobki, pracuję miesiąc już pensja ok

Andre
@Nowa

A jakie godziny od ktorej do ktorej .. i jakies wolne w tyg

Pracuje w tej firmie już pare lat i mogę polecić . Jeśli chodzi o kurz to wiadome jest od początku czym zajmuje się firma dlatego nie rozumiem tych pretensji :) Polecam pracownik od lat !

Ciotka z Kalkuty

To pracownik od lat czy od czterech miesięcy jak podpisałeś się post niżej? Weź się chłopie ogarnij, wszyscy wiedzą kto pisze te posty. A wiesz co Cię zdradza? Od kiedy przed kropką robimy odstęp? Są dwa pozytywne posty i dziwnym trafem w jednym i drugim robisz spacje przed kropką ???? Wyzwalniałeś ludzi, Nam ryjesz berety i teraz nie ma kto pracować. Opinia już poszła w okolicy co tutaj się wyprawia, jak się traktuje ludzi. Zostałeś odczytany jak zeszło tygodniowy Dziennik Polski, więc jak dalej masz zamiar pisać pozytywne posty to rób to uważniej i nie rób odstępu przed znakami interpunkcyjnymi. Przykłady z poprzedniego postu: "tutaj ." "zgrać ." "na czas ." A tu przykład z postu na który Ci odpisuje: "polecić ." "od lat !" Z Bożym Pozdrowieniem OJCIEC nie PIO(k)

Mariusz

Pracowałem tam pare lat w Victoria jest ok idzie firma na prostą extra zarobki jak nigdzie indziej szefowie są bardzo fajni zarobki 17zł na rękę gdzie indziej 18 zł brutto A tu 17 na rękę niedzielę setki. Sobotę popołudnie setki czego więcej chcieć nic tylko pracować nie narzekać gdzie indziej ludzie mają 18 brutto i muszą żyć za to co mają zrobić. Polecam

Staszek

Pracuje od 4 miesięcy w tej firmie i nie zgodzę się z większością opinii tutaj . Praca jak każda inna poprostu trzeba się zgrać . Wynagrodzenie zawsze na czas .

Młoda

Witam Jest oferta pracy na produkcji Kwota brutto od 3500 do 4200 od czego to zalezy ? Jakie zmiany pracy i jak ogólnie firma i atmosfera? Warto aplikować ?

Józiu
@Młoda

Nie polecam! Raz, że praca w (usunięte przez administratora) i pyle, to jeszcze jest nowy kierownik produkcji który wcześniej pracował w Valeo i miał bardzo dużo wspólnego z afera mobbingowa. A z tego co wiem ubezpieczają i tak od najniższej...

Gregory
@Młoda

Niedługo ofert pracy może być tutaj więcej, ale nie polecam!!!!Oszczędności kosztem pracowników!!!! W pobliżu są inne firmy, które nie wykorzystują sytuacji do tego by zmniejszać pensje. Radzę spróbować tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Victoria - Mników

• Jak się pracuje w Victoria?

Zobacz opinie na temat firmy Victoria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Victoria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Victoria