Opinie o Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys w Mława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys w Mława

Wstyd i żenada jedni wielcy (usunięte przez administratora) za nadgodziny i soboty nie płacą extra ,chodź od francuskich firm kasują za chorobowe nie płacą niejaki Grzesiek (usunięte przez administratora) i potrąca za wszystko sobie do kieszeni ubezpieczenia nie załatwiają tylko rejestrują bo to muszą Nie chcę mi się nawet pisać więcej,a jest dużo więcej do napisania , krótko nie polecam stado baranów (usunięte przez administratora)

Witam. Wynagrodzenie otrzymasz na czas. Warunki mieszkaniowe coraz słabsze z tendencją do pogarszania. Za urlop pieniędzy nie dostaniesz wcale. A jak zachorujesz będziesz zachęcony, żebyś chory chodził do pracy. Jak to będzie coś poważnego (dłuższe zwolnienie) zostaniesz zwolniony i nie otrzymasz pieniędzy za zwolnienie lekarskie. Kart zdrowotnych nikt Ci nie pomoże wyrobić. Ogólnie fajne chłopaki pracują dadzą Ci z bani, jak trzeba, albo nie pozwolą Ci spać do środka nocy, żeby się Ciebie pozbyć z mieszkania. Ogólnie biznes w modelu XVIII wieku bez pieniędzy za urlop i chorobowe.

Magdalena
@były pracownik

W jakim sensie słabe warunki mieszkaniowe? Skoro już zacząłeś temat, to wyjaśnij, o co chodzi. I daj znać, czy trzeba dopłacać za nie ogółem, jak to działa tam. Dzięki.

@Magdalena

Dziękuję za zainteresowanie Pani Magdaleno, bo zapomniałem o jeszcze jednej bardzo ważnej sprawie. Decydując się na wyjazd do Francji kandydaci muszą mieć świadomość, że w domu w Polsce będą tylko 3 razy w roku ( sierpień 2-3 tygodnie, grudzień/początek stycznia 2 tygodnie, okolice Wielkanocy 1 tydzień). To nie Niemcy czy Holandia, że co kilka tygodni można zobaczyć rodzinę. To jest pełny etat (no poza ekwiwalentem pieniężnym za urlop i płatnym zwolnieniem lekarskim) do Polski poza okresami przestojów zakładu się nie jeździ.

@były pracownik

Siemka siemka???? Słuchaj długo tam pracowałeś. Jak z płatnościami i o co chodzi z tym że chcą się z mieszkania ciebie pozbyć albo że z bani dostaniesz o co chodzi. Od Polaków czy Francuzów??? Za mieszkanie szef płaci czy Ci potrąca?? Jakie warunki???

@były pracownik

Jeszcze jedno jakie warunki pogodowe tam teraz panują co trzeba zabrać jakie rzeczy???

Daro Nowy wpis

Hejka wszystkim. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak tam wyglądaja płatnosci??? Co ile??? Czy raz na miesiąc czy co dwa tygodnie???

Dominik

Widziałem ofertę pracy dla kierownika robót drogowych, podpowiedzcie coś pomocnego, jakie są szanse dostać pracę?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

Polecam. Wszystko ok. Miezzkania w poriwnaniu do Niemiec czy Holandii to luksusy. Zawsze ma sie to na co sie umówiłeś. Samochod do dyspozycji nie ma problemu by jechac gdzies w weekend, oczywiscie za pozwoleniem. Tak samo jesli chodzi o przyjazd dziewczyny na wakacje. Nigdy nie bylo problemu. 100 procent polecenia

Witam wybiera sie ktos we wrzesniu do pracy do Pana Krzysztofa?

endo
@anonymous

ja się wybieram

@anonymous

Jadę w sobotę

Zuza

Super firma i super praca również polecam.

zadowolony w 110%

Polecam w 100% wypłata na czas to w dzisiejszych czasach żadkość i warunki socjalne też bardzo dobre. Naprawde polecam

tak

to moze być bardzo dobra fucha.. odrestaurowanie statku to ostatnio modna praca na pomorzu, ale dobrze płatna

mordor

Oczekujecie fajnych informacji, nie wiem czy te są fajne, ale w skrócie mogę wam powiedzieć że Yacht Krys z Mławy zajmuje się budową, wyposażeniem i remontem statków. Wiec obiektywnie patrząc z wielu branży może przydać się tam pomoc, szczególnie że idzie szybkimi krokami sezon na żeglowanie. Proponuje nie czekać tylko słać Cv

jasiek

o kurcze, jak w ogóle można bać się pisania? dla mnie to niezrozumiałe jest, jak ma się jakieś fajne informacje, to dlaczego by ich nie wykorzystać w dobrej sprawie? na pewno wszystkie osoby, które wahają się czy iść do nich czy nie i przecyztają opinie, to to im pomoze w podjęciu decyzji i będą wdzięczne na pewno.

Mariusz

witam pewnie moja opinia nie ma większego znaczenia w tym czasie odległym ,Firma YACH-KRYS była jak najbardziej solidną pod każdym względem ,odnosnie opini negatywnych nie rozumiem kompletnie nic ,brednie

?

Solidna firma

Daro

Ja również polecam.Pracowalem tam kiedys.Pan (usunięte przez administratora) bardzo mi pomógł.Wyszedłem z długów(kredytu)który myslałem ze zostanie mi do końca życia..Pozdrawiam Panie (usunięte przez administratora).Darek S.

szurnięty

Nie zmienił branży... czasem jacht jest z laminatu :)

krys

o jakich laminatach koledzy piszecie?? bo ja tam kiedyś pracowałem jako lakiernik przy jachtach... zmienił branże??

Grzesiek

Witam,pracowałem u (usunięte przez administratora)jakiś czas temu i moge jak najbardziej poleciić tego pracodawcę.Płaci bardzo dobrze jak na Francuskie warunki,zakwaterowanie zawsze super.Uwazajcie tylko z alkoholem bo wyrzuca jesli złapie pijanego hahaha...

mario

Pracowałem u (usunięte przez administratora)dwa miesiące jako laminiarz. Jedyne zastrzerzenie to to że praca miała być na dłużej ale z tego co wiem kolejny kontrakt nie wypalił więc musieliśmy wracać. Ale facet uczciwy wypłacił co do grosza.

tata

Jeżeli tylko będziecie mieli okazję pracować dla tego gościa,nie zastanawiajcie się sekundy.Facet uczciwy na 100%.Polecam

Ogólnie jest ok,pracowałem u (usunięte przez administratora) około pół roku,nie mam zastrzeżeń.Warunki super.Zawsze miałem to, na co się umawiałem.Chętnie bym pojechał znowu,bo jak patrzę na polską wypłatę to mnie ch....strzela.Polecam tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys - Mława

• Jak się pracuje w Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys?

Zobacz opinie na temat firmy Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys?

Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys
3.2/5 Na podstawie 69 ocen.

Różański Krzysztof Zakład Usług Specjalistycznych Yacht-Krys