Claro Sp.z o.o.

Opinie o Claro Sp.z o.o.

@Piotrek Właśnie poszukują do pracy Kierownika Regionalnego i w ofercie napisali, że oferują pracę w dużej i stabilnej firmie, perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego, niezbędne narzędzia – samochód, laptop oraz telefon służbowy, atrakcyjne warunki zatrudnienia. @Mirek skoro są łamane prawa, to czy zgłosiłeś to?

Piotrek

Coś nie widzę wcale nowych ofert pracy, czyżby w firmie było tak dobrze, że ludzie nie zmieniają firmy? Podpowiedzcie coś, może jak się pracuje? Słyszałem jak chwalili nasza firmę więc myślę, że praca tu może być dobra.

Gość12

Rekrutacja na stanowisko Głównego Księgowego. Dlaczego szukają? Co się stało z poprzednim GK?

Rekrutacja na stanowisko Głównego Księgowego. Czy ktoś może mi w tym temacie coś powiedzieć?

Szanowna Pani, Jest nam niezmiernie przykro, że tak odebrała Pani naszą firmę podczas 4 godzin zapoznawczych. Wraz z koleżankami starałyśmy się, aby czuła się Pani w pełni swobodnie, oraz przebywała w przyjaznej atmosferze. Nie protestowaliśmy, gdy w trakcie zlecanych do zrobienia prac wychodziła Pani wiele razy na przerwę na papierosa, oraz dodatkowo na obiad, chociaż taka ilość przerw jest niezgodna z naszym regulaminem, a co więcej – zgodnie z Kodeksem Pracy - nie przysługują wcale do 6 godzin pracy. Nie zdecydowaliśmy się na współpracę z Panią, ponieważ Pani kompetencje nie są zgodne z profilem kandydata jakiego szukamy. O szczegółach pewnie nie chciałaby Pani tutaj czytać. Jeżeli chodzi o Pani wynagrodzenie za ten czas, to wielokrotnie próbowaliśmy się z Panią skontaktować. W dziale kadr czekają przygotowane do podpisu dokumenty, bez nich nie możemy wprowadzić przelewu do księgowania. Prosimy o pilny kontakt, ponieważ musimy rozliczyć Pani 4 godziny do końca bieżącego miesiąca. Pozdrawiamy, Dział Logistyki Claro

Puszek

@Tomo Najlepiej rzucić takie hasło i niech się ludzie głowią? Czy taki miałeś cel pisząc tę opinię?Szkody, że jesteście tacy mało profesjonalni i najdrobniejszy kłopot opisujecie.

pajac

chyba snisz,myslac o dodatkach!!!!!!!

Karol

Jakie warunki trzeba spełniać na stanowisko kierownika regionalnego? Jak firma prowadzi rekrutację? Może ktoś wie i mógłby podzielić się tą wiedzą ze mną? Czy do płacy zasadniczej sa w firmie dodatki np. socjalny?

Maja

Czy oby na pewno w firmie było tak źle? Myślę, że wiele wpisów pochodzi od osób generalnie stroniących od pracy, a że to wiąże się z kłopotami to w konsekwencji gdzieś rozładowujemy swój stres. Pracując w firmie kilka dni trudno wyrobić sobie opinię a tu ktoś ocenia.

Śmigły
@Maja

Przecież tutaj nikt nienapisal ze pracuje kilka dni a pytanie bylo o regionalnego i odp.że jeżeli chcesz pracować idź śmiało ,kto mówi żeby ktoś nie szedł...ale po takich wpisach jak czytam to nie mam ochoty na takie coś czyli pracę 24h na dobę to jakiś obłęd i 7 dni w tygodniu szkoda że nie 8 :-) powodzenia .

Jak wygląda praca Kierownika Regionalnego? Dla osób zainteresowanych głoszenie wciąż jest aktualne. Warto jeszcze wysłać swoje CV?

Czyścioch

Aż strach pomyśleć o spotkaniu z takim nerwowym człowiekiem. Czas na naukę był wcześniej natomiast teraz przy sprzątaniu to raczej nauki wiele nie potrzeba, chyba że ktoś nie umie pracować mopem? Do odkurzacza nie potrzeba filozofa tym bardziej do szczotki.

xenoiz
@Czyścioch

Chyba nie rozoesz sensu wpisu. Skoro zaznaczyłem na samym początku ze studiuje to ich zastanym obowiązkiem jest sie dostosować do tych warunków znam swoje prawa i wykorzystać sie nie dam ;)

@xenoiz

Ty student? lepiej naucz się pisać :)))

xenoiz
@pracownik

Pisane przez t9 idioto zaloze się ze nawet nie wiesz co to oznacza. Telefonem... Także daruj sobie ta (usunięte przez administratora) ironie (usunięte przez administratora)

Czyścioch

Czemu tak negatywnie piszesz? Słyszałam, że to spoko firma. Z rozwojem to przesadzasz bo przy sprzątaniu to raczej musimy robić szybko i dobrze. Rozwój to w szkole.

J.

przedstawiciel handlowy w Maxus Cleaning: Jedyny plus to wyplata na czas. (usunięte przez administratora) Dla kogos kto ma ok. 20 lat i dopiero zaczyna prace - moze tak... Dla kogos z doswiadczeniem kto szuka powaznego pracodawcy i chcialby sie rozwijac - stanowczo nie.

Puszek

Mam zgłosić się do Maxusa na rozmowę na stanowisko przedstawiciela handlowego rejon mazowieckie. Może ktoś podpowie jak to przebiega , o co pytają. Jakie mogą zaproponować zarobki? Czy cos jeszcze powinienem wiedzieć przed rozmową? Dajcie znać jak ktoś ma informacje

niezmordowany

pracuje w tej firmie już jakiś czas, zdanie już dawno sobie wyrobiłem. Jeśli chodzi o zarobki to wszystko zależy w jakiej miejscowości sie pracuje. Atmosfera w pracy; zależy kto jest twoim kierownikem a znam paru takich co po mordzie bić i patrzeć jak puchnie, reszta ok wypłaty; zawsze na czas Ogólnie rzecz biorąc nie uważam tej firmy za najgorszą, psują ją tylko niektóre osoby a biuro nie potrafi wyciągnać wniosków dlaczego na pewnych obiektach wciąż brakuje ludzi

Jak

W tym momencie z tego co wiem potrzebni są asystenci tutaj od marketingu, moja kumplela pracuje tam dwa lata i sobie bardzo chwali tę pracę i poleca.

zorg

do emilka tak jest dużo ogłoszen bo jest bardzo duża rotacja ludzi na wszystkich stanowiskach pracy,tłumacząc na język polski każdy szuka innej pracy ,gdzie indziej..

Julia

Jest oferta na kadrową. Ile się zarabia ? Jak atmosfera ?

inn

do An to jak super to idź ,zadajesz pytanie na jakiej wysokości sa dyrektorzy operacyjni....... i tym mnie rozbawiłaś -piaskownica.

miś

do aleksander nie wierz w to co ci opisał marko pracowałem w tej firmie i nie jest cukierkowo i z wypłatami na czas ,ponieważ jest to chore aby osoby na umowę zlecenie otrzymywały wypłatę po przepracowanym miesiącu do 31 następnego miesiąca ,czyli czekasz 1 miesiąc na wypłątę w tej firmie z 7 kiedyś handlowców ostał sie jeden z układami ......ostatni dyrektor handlowy zwolnił sie po 3 miesiącach ...dlaczego właśnie bo to taka firma....kierownicy regionalni odchodzą dlaczego ,bo w tej firmie tylko sie tnie oczywiście twoją wypłatę ,bo kierownik czy brygadzista na obiekcie nie pracuje jak należy konsekwencje ponosisz ty...w/g zasady obiecanki cacanki a głupiemu radość , ja tylko słyszałem ile mam mieć obcięte co miesiąc i inni kierownicy-brygadziści obiektów ,dla przykładu jak poprzednia firma dawała 4 pracowników na obiekt maxus daje 2 i prosze pałuj sie człowieku,jako regionalny jesteś brygadzistą,sprzątaczka ,kierownikiem obiektów,zawsze obiecuje przepięknie ...nawet pierwszą wypłąte otrzymasz całą na efekt zachęty a póżniej zabawy w ucinanki ........najlepsze są raporciki telefoniczne ...masz cały dzien na połączeniach z góra non stop i pieprzenie o szopenie,masz się tłumaczyc czemu nie ma ludzi= a nie ma non stop bo sa stawki jakie są ........acha i (usunięte przez administratora) nie umowa o prace bo resztę dostaniesz na zlecenie,zlecenia....aby było z czego ciąć a jakie premie .....chyba jak sobie kwotę narysujesz na papierze i oprawisz w ramki.......chcesz spróbuj twoje życie prywatne nie bedzie istniało ....nawet samotni wymiękają ,poniewaz nie jest szanowany twój czas priv w ogóle ..... i jak wyżej nie stworzycie sobie super zespłu bo stawka jest jaka jest a w dodatku ludzie którzy sa nie nauczeni są pracy .....stoje brudne,maszyny brudne to jest małe cos ...ale teraz proszę nauczyć ludzi pracy,któzy do tej pory mieli hy life....

ing

do aleksander nie wierz w to co ci opisał marko pracowałem w tej firmie i nie jest cukierkowo i z wypłatami na czas ,ponieważ jest to chore aby osoby na umowę zlecenie otrzymywały wypłatę po przepracowanym miesiącu do 31 następnego miesiąca ,czyli czekasz 1 miesiąc na wypłątę w tej firmie z 7 kiedyś handlowców ostał sie jeden z układami ......ostatni dyrektor handlowy zwolnił sie po 3 miesiącach ...dlaczego właśnie bo to taka firma....kierownicy regionalni odchodzą dlaczego ,bo w tej firmie tylko sie tnie oczywiście twoją wypłatę ,bo kierownik czy brygadzista na obiekcie nie pracuje jak należy konsekwencje ponosisz ty...w/g zasady obiecanki cacanki a głupiemu radość , ja tylko słyszałem ile mam mieć obcięte co miesiąc i inni kierownicy-brygadziści obiektów ,dla przykładu jak poprzednia firma dawała 4 pracowników na obiekt maxus daje 2 i prosze pałuj sie człowieku,jako regionalny jesteś brygadzistą,sprzątaczka ,kierownikiem obiektów,zawsze obiecuje przepięknie ...nawet pierwszą wypłąte otrzymasz całą na efekt zachęty a póżniej zabawy w ucinanki ........najlepsze są raporciki telefoniczne ...masz cały dzien na połączeniach z góra non stop i pieprzenie o szopenie,masz się tłumaczyc czemu nie ma ludzi= a nie ma non stop bo sa stawki jakie są ........acha i (usunięte przez administratora) nie umowa o prace bo resztę dostaniesz na zlecenie,zlecenia....aby było z czego ciąć a jakie premie .....chyba jak sobie kwotę narysujesz na papierze i oprawisz w ramki.......chcesz spróbuj twoje życie prywatne nie bedzie istniało ....nawet samotni wymiękają ,poniewaz nie jest szanowany twój czas priv w ogóle ..... i jak wyżej nie stworzycie sobie super zespłu bo stawka jest jaka jest a w dodatku ludzie którzy sa nie nauczeni są pracy .....stoje brudne,maszyny brudne to jest małe cos ...ale teraz proszę nauczyć ludzi pracy,któRzy do tej pory mieli hy life....PLANOWANY URLOP nie istnieje jeżeli góra ci powie że masz zostac wówczas zwolniło się stanowisko kierownika regionalnego ,bo nikt nie da sobie wejśc na głowę ..,,ileż można........pamietajmy o tym że należy się szanować i dopóty dopóki osoby które prowadzą firmy nie zaczną szanowac ludzi na wszystkich stanowiskach nie będą miały ludzi do pracy i niech tak pozostanie.....

a co powiecie o praktykach w kadrach i księgowości? Też wykorzystują?

Zostaw merytoryczną opinię o Claro Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Claro Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Claro Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Claro Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Claro Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Claro Sp.z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Claro Sp.z o.o.