Claro Sp.z o.o.

Opinie o Claro Sp.z o.o.

Ananas

Brak wypłat w terminie

@Ananas

To chyba gdzie indziej pracujesz. Wypłaty są do 15-ego. A na koncie bankowym nawet! 13-ego każdego miesiąca.

Aleksandra
@Nikita

No to widzisz. Ile ludzi tyle opiniii. Może to była jednorazowa akcja. A premie jakieś macie?

@Aleksandra

Buahahaha.... Radzę przeczytać moją 2-gą Opinie.

@Nikita

A te wypłaty to o ile mniejsze?

@Honorata

Teraz była mniejsza wypłata o 100zł.

@Honorata

Wszystkie moje ZŁE! Opinie dotyczą Bielsko-Biała. Aż strach pomyśleć o Kolejnej wypłacie POMNIEJSZONEJ!! O polski ład. Ciekawe o ile stówek teraz będzie mniej. Stawka z 15zl zmniejsza się do 13zl 70gr. KOSZMAR!! Jak kierowniczka się byczy na Bahamach to Syf w firmie - trzeba pracować za Wszystkich - o stanie maszyny sprzątającej nie wspomnę; żeby nią umyć trzeba było 1h ją sprzątać bo "pracownicy" "wysprzątają" i zostawią syf.

@Nikita

A ludzie sami z siebie to niczego upilnować tutaj nie umieją? Kierowniczka palcem pokazać wszystko musi? :(

Megan
@Ananas

Ale BZDURA!! Wypłaty są do 15-ego. Ja miewam nawet 2! Dni wcześniej.

@Megan

Dlaczego każdy tak różnie pisze? Potem już nie wiadomo co myśleć. :/ Czyli opóźnienia to nigdy w życiu nie miałaś tutaj? Jak długo tu jesteś?

@Honorata

Są tacy co pracują bez pokazywania palcem, a są tacy, którym trzeba pokazywać palcem. Zresztą jak wszędzie.

@Honorata

NIGDY!! Nią miałam opóźnienia. Kilka miesięcy pracuje.

Agnieszka
@Ananas

Wypłaty są w terminie - nawet 13-ego Każdego miesiąca... Ale potrącane o polski ład. Ludzie odchodzą z pracy.

Jacek
@Agnieszka

Głównie przez to, czy jest coś jeszcze? Jaka atmosfera tu panuje?

Aleksandra
@Nikita

A na jakim stanowisku pracujesz?? Właśnie opublikowali ogłoszenie, szukają sprzątaczki. Wiesz coś może o warunkach? :))

Nikita

Ja jakoś miewam wypłaty. Tylko teraz będzie pomniejszona o polski ład. Niestety...

Czy w Claro Sp.z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pewnie ze nie ;]]]]]

Były Pracownik

Nie

Maniek z Lublina

Zależy do kogo się zgłasza

@Maniek z Lublina

A kto według Ciebie jest zaufany i warto przyjść do niego z problemem a do kogo już niekoniecznie?

Iza

jak to mozliwe ze nie placa funduszu i skad sie o tym dowiedziales? nie bylo zaplaty tego na pasku wyplaty ?

Szanowna Pani, Jest nam niezmiernie przykro, że tak odebrała Pani naszą firmę podczas 4 godzin zapoznawczych. Wraz z koleżankami starałyśmy się, aby czuła się Pani w pełni swobodnie, oraz przebywała w przyjaznej atmosferze. Nie protestowaliśmy, gdy w trakcie zlecanych do zrobienia prac wychodziła Pani wiele razy na przerwę na papierosa, oraz dodatkowo na obiad, chociaż taka ilość przerw jest niezgodna z naszym regulaminem, a co więcej – zgodnie z Kodeksem Pracy - nie przysługują wcale do 6 godzin pracy. Nie zdecydowaliśmy się na współpracę z Panią, ponieważ Pani kompetencje nie są zgodne z profilem kandydata jakiego szukamy. O szczegółach pewnie nie chciałaby Pani tutaj czytać. Jeżeli chodzi o Pani wynagrodzenie za ten czas, to wielokrotnie próbowaliśmy się z Panią skontaktować. W dziale kadr czekają przygotowane do podpisu dokumenty, bez nich nie możemy wprowadzić przelewu do księgowania. Prosimy o pilny kontakt, ponieważ musimy rozliczyć Pani 4 godziny do końca bieżącego miesiąca. Pozdrawiamy, Dział Logistyki Claro

Czy istnieje możliwość rozwoju w Claro Sp.z o.o.?

Jacek

Dlaczego tak uważasz? Podaj jakieś argumenty, bo takie krótkie wpisy to równie dobrze konkurencja mogła dodać.

Ja Robie w firmie claro polecam tom firmę bardzo miło się pracuje bardzo jest fajnie i miła atmosfera i ludzie.

Jebiesuki Nabosaka
@Ania

Kto to jest " tom " ? Udzialowiec ? Pracownik ? Ni wuja polapac sie w tym komentarzu .

Anull
@Ania

Hahaha zależy gdzie pracujesz z tej firmy

Olo
@Jebiesuki Nabosaka

Widocznie tej Pani z góry pasuje ta praca wystarczy przeczytać jej wypowiedź, jaka szkola taka praca i szacunek wobec Niej samej.

XXX

Popis to jest na terenie Valeo w Skawinie zakład chłodnic zwłaszcza, chyba robią ciecia na workach do kosza, bo na zakładzie reklamówki wiszą (takie przezroczyste) :D Nie wiem czy nie było tańszej firmy czy co ale że się jeszcze tam utrzymują to ewenement, ale do czasu...jakaś epidemia prędzej czy później się pojawi i dojdą na czym organizator usług oszczędza, bo że myją czystą wodą hale prod. to już chyba każdy dostrzegł ;D

Gugaguga

W Krakowie jest nabór na serwisanta. Ktoś wie co się stało z poprzednim? Pytam z ciekawości.

Nie polecam pracy w Chorzowie Batorym w centrum logistycznym biorą ludzi na 1 góra 2 dni jak ktoś się nie nadaje to wypad i następnych biorą a robić trzeba za trzech niby roboty nie ma a cały czas przyjmują ,ja akurat non stop pracowałam bez obijania a i tak chyba za mało ,miałam fajną ekipę wśród ludzi znalazł się ktoś co się nie spodobało mu i doniósł ,zamiast dać człowiekowi czas aż się wrobi to lepiej zwolnić, a potem gadanie że ludzie sami odchodzą a ja akurat pracować chciałam bo na pracy mi zależało ,zero szacunku dla ludzi

Ona

Zgadzam się z Tobą. Pracowałam w tej firmie 3 miesiące prawie brak słów. Jeden facet ,a głupi rządził się jak by obi było jego Rozkazy.

Wiedzą zapewne ale nic nie robią myślę że trzeba coś z tym zrobić

Były Pracownik
@Ona

Stałe ten sam

A gdzie na dolnym Śląsku ?

Anul

Pracuje drugi miesiąc w firmie Claro. I jak narazie nie narzekam. Ale skład który jest na obiekcie tam gdzie pracuje Szokkk.

Surowa

Nie polecam tej Firmy.Zła atmosfera w pracy.Brak odzieży roboczej na zmianę.Zmieniający się grafik na ostatnią chwilę na widzimisie kierowniczki bez żadnego powodu.Złośliwe dogryzanie w trakcie pracy przez kierowniczkę.(usunięte przez administratora).Kierownik obiektu przeszkadza pracownikom.wtraca się w wykonywane zlecenia.wykorzystuje ochronę dla własnej korzyści.Daje zlecenia niedowykonania.(usunięte przez administratora)

Jak wygląda sprawa grafiku w Claro Sp.z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Menrej

Nie wiem jak gdzie indziej ale u mnie to się z Brygadzistą załatwia i on robi grafik abyś ty miał wolne ;)

Grażyna

Spółka działa na rynku facility Management. Od kilkunastu lat wspomaga firmy i instytucje w optymalizacji wszelkich procesów zachodzących wewnątrz organizacji, jak i w ich otoczeniu. W zakładce kariera, można przeczytać informacje dotyczące rekrutacji, link zostawiam poniżej. https://www.claro.pl/kariera Dajcie znać proszę jak wygląda praca w tej firmie, i jaka atmosfera panuje między pracownikami?

Pysio

Nie polecam tej firmy ,a szczególnie pracy w obi we Wrocławiu

byly prac

pracowalem kiedys w tej firmie wroclawiu nie polecam tej pani bo pracowalem i nie dawala wolnego wogule caly miesiac pracy bez wolnego hihih

Pracownik Skarbimież

Mi sie ogólnie podoba jest cieżko ale fajnie . jedynie nie mogę dobrego słowa powiedzieć o tym lalusiu co przyjeżdza naprawiać Maszyny , taki chamski chłopak nic tylko sie wymądrza ze bez niego to by Claro dawno padło . taki (usunięte przez administratora) jest a ,Maszyny sznurkiem naprawia ;]]]

Nie polecam pracy ,a w szczególności nie polecam Regionalnego P.M K ,jest to tak zła osoba która tylko potrafi wykożystać i być miła jak ona coś potrzebuje .Pracownik nie,niema wsparcia dla niej , Zapamiętajcie jedna rzecz (usunięte przez administratora) Pracuje teraz od 5 miesiecy w ZTC i jest super

Zgadzam sie z opinia , jest to osoba która nie szanuje tych których naprawdę powinna , dla tej pani nie liczą sie pracownicy co pracują kopę lat w firmie , którzy naprawdę jej pomagali

jak mozna tak ludziami pomiatac po całej polsce to jest chore np w rzeszowie na galerii rzeszsów to jest masakra nie chciala bym tam pracowac juz jest brudno kiedys pracowałam przez 3 lata do dzis narzekaja ludzi wywalily a zatrudnily nowych i tak sprzatac nie umią

Zostaw merytoryczną opinię o Claro Sp.z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Claro Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Claro Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Claro Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Claro Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Claro Sp.z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Claro Sp.z o.o.