Opinie o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Geldermalsen

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji Albert Heijn. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Dystrybucji Albert Heijn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji Albert Heijn w Geldermalsen

Asiaa

Cześć ! Czy wybiera się ktoś do pracy przez otto do Geldermalsen we wrześniu? Czy mógłby wypowiedzieć się ktoś kto aktualnie tam jest czy warto?

Bożena
@Asiaa

Witam ja też chcę wyjechać ale jeszcze się zastanawiam przez Jaka firmę

MANIEKrosno
@Asiaa

Cześć! My również wybieramy się tylko końcem września swoim autem, jak byś chciała się zabrać to napisz e-mail Maniek_3_dranka@o2.pl

Marcin91

Witam czy przed wyjazdem do Holandii ogólnie do pracy potrzebne jest zrobienie testu na covid ? Ktoś coś napiszę na ten temat. ? Wyczytałem że Polska jest zielona strefa i prawdopodobnie nie potrzeba mieć informacji o szczepieniu robieniu testów itd. dzięki z góry.

Były z e&a później Otto
@Marcin91

Weź nawet tam nie jedź

Marti

Nie ma podwyżek

Jak długo trwa proces awansu w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Ja pierd

Za dużo (usunięte przez administratora) do wylizania chyba że to twoja pasja to dasz radę trzymam kciuki.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Centrum Dystrybucji Albert Heijn spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Asia

Cześć, czy ktoś się wybiera na przełomie końca lipca, początek sierpnia? I jakie obecnie panują tam warunki? Warto jechać?

Mateusz
@Asia

Hej ja planuję jechać na przełomie lipca i sierpnia

OTTOtozlodzieje

Najwspanialsze miejsce do pracy w NL nie wiem skąd taka opinia u cebuladi. Wielka rotacja, koordynator = osoba której największym osiągnięciem jest komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego (często ma problem z 2+2...), lizidupstwo i wazelina, większość gówniarstwa

@OTTOtozlodzieje

To chyba Pani jest samotna. Bo robota tylko dla (usunięte przez administratora) Zero urlopow. Bo wiecznie wymowki zd mało pracowników. A nie wspomnę teraz o sytuacji z covidem. Jak polowa pracownikow niby zakazona. A ten co vhce dostac urlop nie dostanie. Bo nie ma niby lto pracować. A wiekszosc pracownikow siediz na lewym chorobowyn

Wagon
@OTTOtozlodzieje

Bo jest prawdziwa

Nowy pracownik

Witam mam pytanie jak wygląda praca w tym AH ,jakie są normy do wyrobienia, dużo godzin pracy? Co do firmy zatrudniającej Otto jak wyglądają zakwaterowania ,ile można uzyskać na rękę po odciągnięciu wszystkiego ,jak z dojazdem do pracy itp proszę i opinie bo wiem że ta firma nie ma dobrych opini ale to zależy gdzie się trafi

Zby
@Nowy pracownik

Godziny są zawsze, normę zrobisz bezproblemowo jeśli nie jesteś obibokiem : p lokacje też nie najgorsze ,zależy na jaką trafisz. Dojazd do pracy zapewnia OTTO. Wypłata zależy w jakim jesteś wieku, jeśli po 23 roku życia ranki 400e/ popki 480/500, nocki 550 ok. Zależy od wielu czynników : )

Bartosz
@Zby

Te kwoty to już po odciągnieciu ubezpieczenia i mieszkania?

Hej.Jak jest z lokacjami? Polecacie jakieś, żeby nie trafić do jakiejś speluny?

Longer90

Witajcie :) Planuję w najbliższych dniach wyjazd do Holki. Od kilku lat są to wyjazdy na około 3 miesiące, 2 razy w roku więc zdążyłem zaliczyć sporo lokacji, pracodawców i doświadczeń z tym związanych, tym razem jednak będzie to dłuższy pobyt, więc chciałbym się w miarę dobrze wstrzelić. Wiele słyszałem od znajomych że całkiem dobrze się zarabia w Ah oraz Jumbo na pickerce dlatego waham się nad tymi halami. Czy ktoś ma może doświadczenie w obu z nich i może polecić konkretną lokalizację? Pracowałem już jako order picker na Bol.com w Waalwijku przez SBA Flex więc mam doświadczenie, jednak tam nie było żadnych norm do wyrabiania, praca też nie była szczególnie ciężka a tygodniówki oscylowały w granicach 400 euro na ranki (7 godzin 5 dni) i i dochodziły do 500 za wieczory + jeden dzień dodatkowy, hotel w Bredzie też nie był tragiczny w porównaniu z niektórymi lokacjami na które trafiałem (lodówka, tv i łazienka z wanną w pokoju). Jak to się ma do warunków w Ah i Jumbo w konkretnych lokalizacjach ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Asia22153

Hej :) czy jest mi w stanie ktoś z Was powiedzieć coś więcej o pracy na dystrybucji w Albercie w Geldermalsen? Chodzi mi czy są godziny, jak wyglądają lokację, czy biuro nie robi problemów, oraz jak mniej więcej wyglądają tygodniówki? Pozdrawiam

Sylwia

Czy ktoś mógł by coś więcej napisać o lokacjach w Albert Heijn Geldermalsen? Jadę z chłopakiem i jestem ciekawa warunków, pracowaliśmy w Zaandam wcześniej i bylo całkiem w porządku

Sylwia

Przez otto oczywiście

Asia
@Sylwia

Jaka stawka netto? Ile idzie zarobić na miesiąc?

Kamila
@Sylwia

Możesz coś więcej napisać czy są godziny? Jak lokacje?

Dawid

Witam mam wyjeżdżać w październiku do albert heijna. Mam pytanie jak to wygląda u nich z lokacjami? bo słyszałem różne opinie. Byłem kiedyś przez otto w Amsterdamie też na Albercie i naprawdę było wporzadku. Tylko że to był online i mniejsze są zarobki niż na dystrybucji.

Mario
@Dawid

Jak się wybierasz się da Alberta w Eindhoven to polecam Otto mają (usunięte przez administratora) lokacje i E&N ma zabytkowy klasztorm

Dawid
@Mario

No właśnie chciałbym do geldermalsen bo słyszałem że idzie bardzo dobrze zarobić tylko niewiem jak u nich z tymi lokacjami

Kuba

Wybiera się ktoś do Geldernmalsen? Bo mam problem z transportem...

Gabson
@Kuba

Zwykle przez otto się wybieram, oni zawsze organaizują transport

To ja
@Gabson

Masz może kontakt do biura w otto geldenmasen

Bababa a

Witam jak wygląda praca w Albert hajin ? Jak zakwaterowanie ? Zarobki ?. Atmosfera. Czy warto jechać w te miejsce do pracy ?. I jak to jest z ta robota bo czytałem trochę komentarzy wszędzie. Oczywiście chodzi mi o godziny. Czy idzie zarobić i wyrobić ponad 40 h czy jednak jest cienko i ledwo co wyrabia się 20 h przykładowo.

Anka

Szybko znalazłam dobrą pracę i za tydzień wyjechałam do Holandii. Całkiem się opłaca

piotrek
@Anka

przez agencję aplikowałaś?

Anka
@piotrek

Tak, przez otto

agnieszka
@Anka

czy otto załatwia mieszkania?

Witold
@agnieszka

Oczywiście, że tak

adam
@Witold

z dojazdem też wszystko ok :)

marian
@adam

otto ogólnie pomaga we wszystkim po przyjeździe

Kuba
@marian

Dziwnie, że dostałeś tyle minusów, ale dzięki za info

Bleble
@marian

Nie zgadzam się z tym, może jak odbiorą w końcu w biurze, ale to też zawsze mogą Ci powiedzieć że to nie jest koncert życzeń i dalej mieć cię w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i nie polecam

Picko

Czy anglieksi w tej pracy jest potrzebny? Bez problemu z samym polskim sobie poradzę?

Picko
@Picko

Angielski*

Niedawno zaczełam tu prace.Jakieś porady macie jak szybko zrobić norme macie?

Zibi
@Kasia

Musisz nauczyć się dobrze układać. To tyle:)

gabriela
@Kasia

to tylko kwestia czasu :)

@Kasia

przez otto w ogóle nie miałem problemów z wyrobieniem normy

Albert

Jak wygląda sytuacja z lokacjami? (usunięte przez administratora)Jakich lokacji unikać?

bart
@Albert

jeśli z otto wyjeżdżasz to chyba każda z ich lokacji w porządku z tego co wiem

nik
@bart

zgadzam się, w otto z pracą nie ma problemów

albert
@Albert

prawie każda lokacja jest ok. Jeżdzę dużo, więc jeszcze nie spotkałem czegoś czego warto unikać

dawid
@Albert

nie wiem czy moja oponie będzie przydatną ale pracowałem przez otto trzy razy w różnych miejscach i za każdym razem lokacje były całkiem w porządku

mark
@dawid

mam podobne doświadczenie :)

paula
@Albert

żadnych. wszystkie placówki w porządku

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

harald

ale na jakie stanowisko aplikujesz? kiedy przez otto aplikowałem to rozmowa odbyła się w języku polskim

Wika

Szok, kiedy aplikowałam do pracy przez otto, wgl nie pytali mnie o j. angielski

bartek

język angielski nie jest wymagany, ale jak pytają to potoczny raczej się przyda

Darek

W ogóle nie pytali mnie o język angielski

Wojtek

Możecie mi potwierdzić ,że praca w AH Geldermalsen przez OTTO to najlepszy wybór spośród innych centrów dystrybucji?

monika

zdecydowanie tak!

Julita
@Wojtek

Dla mnie osobiście tak, bo byłam kilka razy przez inne agencje, na które szkoda słów, więc tak otto dla mnie na razie to najlepsza opcja

Krzysiek
@Wojtek

no na razie nie znalazłem lepszej agencji

marta
@Wojtek

bez wątpienia tak, nie pożałujesz

barteks
@Wojtek

jeżeli jechać z otto to tak jak najbardziej

Milon
@Wojtek

Nie wiem czy najlepszy, ale zdecydowanie godny uwagi wybór

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji Albert Heijn - Geldermalsen

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucji Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Dystrybucji Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Dystrybucji Albert Heijn